مشاوره مديريت - آموزش مديريت - آموزش فروشندگي حرفه‌اي
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 8229
دیروز : 4574
افراد آنلاین : 8
همه : 5169192


خواهي كه ببيني رخ پيغمبر را
بنگر رخ زيباي علي اكبر را
در منطق و خلق و خوي او مي بيني
با ديده ي جان محمدي ديگر را
ميلاد شبيه ترين آينه ي پيغمبري مبارك باد.

ولادت حضرت علي اكبر و روز جوان بر همه شيعيان مباركامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۸:۰۲ ] [ مشاوره مديريت ]

 

عكس متحرك تبريك تولد

بچه ها...


93.3.20 تولد همكلاسيهاي عزيزمون و دو دوست صميمي اقاي مهدي طيب زاده و حاج محمد حسين پيري هست

اقايان اميدواريم هميشه تو همه لحظات كنار خانواده هاتون  شاد باشين
و ان شاالله 100 سال عمر با عزت داشته باشين

                                                                     تـــــولـــدتــــــــــــان مبـــــــــــــاركــــــــبچه هاي مديريت بازرگانيامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۸:۰۱ ] [ مشاوره مديريت ]
http://up.behtarin.com/uploads/7b563248e23.jpg

فرارسيدن روزهاي ولادت امام حسين(ع) سيد الشهدا ،حضرت ابالفضل العباس  و امام سجاد (ع)

                          بر تمام شيعيان و همه عزيزان مباركـــــ


امام حسين (ع) آزاد مرد تاريخ بشريت
نيمه رها كردن اعمال حج در سال 61 هجري قمري به خاطر واهمه از احتمال جنگ و خونريزي در حرم امن الهي و حركت به سوي سرزمين عراق به علت اعلام آمادگي مردم آن وادي ، آن هم با زن و فرزند از سوي حضرت ابا عبدالله الحسين(ع) و به راه انداختن كاروان عشق و حماسه در كربلاي معلي خود مجالي ديگر مي طلبد كه بايد در محرم به آن پرداخت.
ولي حسين(ع) واژه اي است كه هر راد مردي در طول تاريخ با آن آشناست و محبت شيعه به اين واژه و شجاعت و الگو بودن آن خود بايسته و شايسته است كه نسل سوم انقلاب با خصوصيات آن بيش از پيش آشنا تر مي شود.
و چه زيبا معصوم (ع) گفت كه عشق به ابا عبدالله (ع) آتشي است كه در دل شيعيان نهادينه شده و هيچ گاه و با هيچ ابزاري خاموش نمي شود.
و گوشه اي از اين علاقه به حسين و آرمان هاي او را مي توان تنها در محرم و صفر در ميان جوانان اين مرز و بوم ديد گه چگونه شعله مي كشد و هر پير و جواني را نا خواسته وارد دستگاه عظيم ولايي مي كند و آنچنان او را از خود بيخود مي كند كه هيچ واژه اي را ياراي به تصوير كشيدن آن نمي باشد.

و با تو بگويم از كاروان عشق در كربلا . . .
اينجاست كه خود بخود ياد جمله زيباي سيد شهيدان اهل قلم استاد ادب و هنر و شهادت ، شهيد مرتضي آويني مي افتم كه مي گفت " و تو اي برادر بگو كه از كدامين قبيله اي؟ آنجا كه هل من ناصر حسين به گوش مي رسد و امام زمانت صلاي نصرت مي خواند ، تو برادر بگو كه از كدامين قبيله اي؟ "
گويند كه شروع مقطع تاريخ اسلام از هجرت پيامبر(ص) از مكه به مدينه نيست بلكه از غروب كاروان عاشورايي حسين (ع) در كربلا ، اسلام معني و ماهيت ناب خود را گرفت و همان شد كه نبي مكرم (ص) در راه تحققش جانفشاني ها كرد.
و اگر واقعه كربلا اتفاق نمي افتاد امروز نام و اثري از اسلام ناب محمدي قطعا" نمي بود و شايد ديگر هيچ يادي از شيعه نيز وجود نداشت ولي محرم كه مي آيد اين نام و ياد حسين (ع) و يارانش است كه بر زبان هر پير و جوان مي افتد و لعنت آنهاست كه بر يزيد و يزيديان جاري مي شود.

و اما عباس تنها واژه زيباي وفاداري ...
و تو چگونه مي تواني دريابي كه عشق و حماسه دو برادر به هم ، چگونه در يك نبرد نمايان مي شود آنجا عباس برادر را برادر خطاب مي كند زيباترين تابلوي عشق و محبت در عين سربازي در ركاب ولي نمودار مي شود.
عباس يعني چهره هميشه عبوس براي دشمنان دين و يعني شكست ناپذير براي مشركان .
تنها دستان قلم شده سردار رشيد اسلام و علمدار كربلاست كه فرداي قيامت به داد شيعيان و مسلمانان آزاده خواهد رسيد.


ولي سجاد (ع) امام العارفين و ساجدين است
حضرت سجاد (ع) ساجد و عابدي است كه گريه هاي با سوز و آه او براي غربت و شهادت پدر ، به گواه مورخان و تاريخ نويسان حقيقتي است كه نه تنها در احياي واقعيات عاشورا و مظلوميت شهادت امام شيعيان تاثير فراواني داشته بلكه در قيام هاي مختار و توابين پس از آن كه براي خونخواهي شهداي كربلا بوده ، بي نقش نبوده است.
و امام سجاد (ع) مريض مصلحتي واقعه كربلاست كه به چشم خود همه اتفاقات ناگوار آن روز و پرپر شدن عزيزان خود را به چشم ديد.
و اما مگر مي شود كه از كربلا گفت ولي يادي از اسطوره صبر و استقامت و از پيام آور حماسه حسيني ، حضرت زينب (س) به ميان نياورد ، چرا كه اگر زينب نبود كربلايي براي ما نمي ماند و صد البته كه سخن از مقام و عظمت زينب كبري (س) گفتن مجال ديگري مي طلبد كه بايد به آن پرداخت.


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۸:۰۰ ] [ مشاوره مديريت ]

http://www.hamseda.ir/files/fa/news/1388/10/4/11971_335.jpgروز مبعث چه روزيست؟

 

روز مَبْعَث، روزي است كه حضرت محمد، پيامبر گرانقدر اسلام، به درجه پيامبري برگزيده شد. در تقويم هجري قمري، ۲۷ رجب روز مبعث است.

 

حضرت محمد مصطفي در روز (۲۷ رجب) سال ۴۰ عام الفيل، همزمان با سال ۱۳ پيش از هجرت پيامبر اسلام، در غار حرا، توسط (جبرئيل) و از سوي خدا به پيامبري نايل آمد و مأمور شد كه چندخداپرستي و بت‌پرستي را از زمين بردارد و خداپرستي را رواج دهد و پيام وحي را به مردم برساند.

 

باور شيعيان

بر اساس باور شيعيان، محمد مصطفي در روز ۲۷ رجب عام الفيل، سال ۱۳ پيش از هجرت پيامبر اسلام مبعوث شد. شيعيان اين روز را جشن مي‌گيرند و در روايات اسلامي اعمال مستحبي براي روز مبعث پيش بيني شده‌است. دعا، نماز و غسل مستحب از اعمال اين روز است.

 

باور اهل سنت

در نزد اهل سنت تاريخ دقيق بعثت پيامبر مشخص نيز ولي بعضي معتقدند كه اين واقعه در شب ۲۱ ماه رمضان بوده است. به دليل نامعلوم بودن تاريخ، مبعث نزد اهل سنت جشن گرفته نمي‌شود.

 امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۷:۵۷ ] [ مشاوره مديريت ]

  

دوستان...

امروز يعني 93.2.23 تولد همكلاسي عزيزمون اقاي رضا پناهي هست

اقاي پناهي تولدتون مبارك و خوشابحالتون كه در اين روز خوب متولد شديد،اميدواريم هميشه با عزت زندگي كنين

       

و همچنين ميلاد با سعادت مولاي متقيان حضرت علي (ع) و

             روز پدر  بر همه مسلمانان و پدران عزيز

                                                  مبــــــــاركـــــــ

                                     تولدتان مبــــــــاركــــــــ

از طرف بچه هاي مديريت بازرگانيامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۷:۵۶ ] [ مشاوره مديريت ]

    http://www.up3.98ia.com/images/e9mbh3widrilg8bbql68.jpg

اقاي حسن زاده در گذشت پدر بزرگ گراميتان را
تسليت عرض ميكنيم

اميدواريم غم اخرتون باشه

براي شادي روحشان صــــــــلوت...


                   از طرف همه همكلاسيها


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۷:۴۸ ] [ مشاوره مديريت ]شهادت مادرمان حضرت فاطمه زهرا
                                   بر تمام مسلمانان تسليت بادامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۷:۴۷ ] [ مشاوره مديريت ]

          http://thumbsnap.com/i/SHRue98v.jpg
 

سيزده بدر باس جمعه باشه كه غروبش همچي آسفالتت كنه

نه اينكه امسال تا شونزدهم تعطيليه

اصن ابهت خودش رو از دست داده غروب سيزده !


                              روز طبيعت به همه خوش بگذره...امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۷:۴۶ ] [ مشاوره مديريت ]

 
http://mahdiyavaran.loxblog.com/upload/mahdiyavaran/image/4861_373.jpg

13 فروردين روز جشن يهوديان و قتل عام كردن ده ها هزار نفر ايراني

جشن «پوريم» يكي از سنت‌هاي قديمي قوم يهود است كه در دهه‌هاي اخير و پس از تشكيل رژيم جعلي اسرائيل در سرزمين‌هاي اشغالي، رنگ و بوي متفاوتي به خود گرفته است. اين به اصطلاح جشن كه همزمان با سيزدهمين روز از سال جديد خورشيدي برگزار مي‌شود، در حقيقت جشن و پايكوبي بر خون ده‌ها هزار نفر از مردم ايران است كه با توطئه و دسيسه دو يهودي نفوذي در دربار خشايارشاه كشته شدند.


z.mohammadi

«شخصي به اسم مردخاي -كه يهودي بوده است- بعد از مدتي در دستگاه خشايارشا نفوذ مي كند و در همان دوران خشايارشا در هنگام مستي به همسرش وشتي دستور مي دهد كه به صورت برهنه در ميان جمع حاضر شود اما وشتي قبول نمي كند و همين باعث خشم خشايارشا مي شود. از همين رو مردخاي خشايارشا را مجاب مي كند كه همسرش را رها كند و بعد از اين موضوع مردخاي برادر زاده ي خودش (يا دختر عموي خودش) يعني «هدسه» كه بعداً استر نام مي گيرد را با روش هايي (مانند جادو جمبل!) به ازدواج خشايارشا در مي آورد.

استر در هنگامي كه شهبانوي ايران مي شود، بسياري از يهوديان را به رده هاي بالا مي آورد.

هامان - وزير قدرتمند ايراني - از فتنه ي مردخاي آگاهي پيدا مي كند و اين موضوع را به خشايارشا گوش زد مي كند و از وي مي خواهد تا يهوديان را از ايران اخراج كند و پادشاه قبول مي كند.

هنگامي كه مردخاي از اين موضوع آگاه مي شود با استر دسيسه اي مي چيند و يك مهماني ترتيب مي دهد. در آن مهماني استر به شدت خشايارشا را مست مي كند و در شب سيزدهم فروردين ماه، شاه ايران در هنگام مستي حكم اعدام هامان و هفتاد و هفت هزار نفر ايراني را مي دهد و در روز سيزدهم فروردين ماه پانزده قوم ايراني را قتل عام مي كنند.»

ادرس:

http://www.aparat.com/v/U52g3   


محقق و پژوهشگر استاد رائفي پور


شمارنده
شرکت مشاوره مدیریتبازارسازی مدیریت بازاریابی. بازدید تحقیقات بازاریابیآموزش مدیریت MBAدلایل ترک تحقیقات بازاریابی تحقیقات مدیریت شرایط سخت بازارکارت امتیازی متوازنارزیابی عملکرد . نمونه مطالعات موردی.برند برندینگانواع برند معرفی 21 نوع متفاوت از برندبرندسازی branding marketing . برندسازی.تحقیقات بازاریابی انگیزه بخش http://marketingbranding.ir سبک مدیریت است مدیریت بازاربازاریابیتحقیقات بازاریابی ویژگی های .حرفه ای مشاوره اموزش مدیریت.شناسایی مشتریان .تحقیقات بازاریابی استفاده از تحقیقات بازار و بازاریابی http://marketingsales.irmarketing مدیریت برندینگ . Business Management ConsultantIran Business Management ConsultantManagement . بازاریابیانواع بازاریابی 127 نوع بازاریابیبازاریابی. بازاریابی MarketingMix آمیختهآمیزه بازاريابیمدیریت بازاریابی. اخبار مدیریت و تجارتمدیریت.مشاوره بازاریابی مدیریت آموزش تکنیک‌های فروشندگی حرفه‌ای فروشندگی. اخبار مدیریت و تجارتبازاریابی برندینگ. مدیریت مشاوره بازاریابیآموزش. بیزینس پلن طرح توجیهی طرح business plan. برنامه بازاریابی Marketing Planبازاریابی. مشاوره تبلیغات مشاور تبلیغات مشاور مدیریت management مشاوره مدیریت انواع بازاریابی بازاریابی. طرح توجیهیمدیریت.