N items="10">
وظايف مدير فروش – كار مدير فروش چيست ؟
مشتري راغب Lead
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 3747
دیروز : 4574
افراد آنلاین : 11
همه : 5164710
آگاهي، از بالا نگريستن به مسائل زندگي استعارفي در معبدي در ميان كوهستان زندگي مي‌كرد. روزي راهبي كه راهش را گم كرده بود.عارف را ديد واز او پرسيد: راه كدام است؟ عارف گفت: چه كوه زيبايي... 
راهب با حيرت گفت: من پرسيدم راه كجاست؟ عارف با لبخند، نگاهي به كوه كرد وگفت: چه كوه زيبايي... راهب با تعجب و دلخوري گفت: من راجع به كوه از شما نپرسيدم، بلكه از راه پرسيدم! 
عارف با نرم لبخندي روي به راهب كرد و گفت: پسرم تا زماني كه نتواني به فراسوي كوه بروي راه را نخواهي يافت... 
اگر من از پنجره طبقه اول يك ساختمان ۲۰ طبقه به بيرون نگاه كنم، منظره محدودي را در پيش روي خود خواهم داشت، ولي اگر شما از طبقه بيستم همان ساختمان به بيرون نگاه كنيد، افق وسيع و نامحدودتري را خواهيد ديد. 
آگاهي، از بالا نگريستن به مسائل زندگي است و جور ديگر به زندگي نگاه كردن است.خبرگزاري ايسنا 


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۴:۴۶:۵۰ ] [ مشاوره مديريت ]
عزت نفستقويت عزت نفس مهمترين عامل مؤفقيت است. اين عامل،شيوهٔ زندگي‌تان را به طوركلي دگرگون مي‌سازد. اگر عزت نفس شما زياد باشد. بامشكلات از طريق حل كردن آنها مواجه مي‌شويد نه از طريق مقصر دانستن خود ياديگران. عزت نفس زيادبه معني درگيرشدن بامشكل وتن دادن به آن است ،نه متنفر بودن وداشتن انزجار نسبت به آن وسرگردان شدن وحسرت خوردن.همچنين به مفهوم آن است كه هرگاه شكست خورديدازآن درس بگيريد و دوباره سعي كنيد تا به مؤفقيت برسيد،نه آنكه تلاش خودرامتوقف سازيد يا بدتر از آن ،از همان اول، اصلا"سعي وتلاش نكنيد و بخواهيد با عزت نفس سالم زندگي برايتان معناو مفهوم بيشتري پيدا كند و يا به درجات بالاتري از آن دست پيدا كنيد.بايد با اعتماد به نفس با مشكلات روزمره برخورد كنيد واينجا است كه پس از شكستها وناكامي‌ها بيشتر تسلي پيدا خواهيد نمود .علاوه بر اينها هرچه احساس بهتري نسبت به خودتان داشته باشيد،ديگران نيز احساس بهتري نسبت به شما خواهند داشت .ضمنا"اعتمادبه نفس بيشتري براي برخورد باافراد جديد خواهيد داشت وباافراد منفي كه در زندگي خود با آنان مواجه مي‌شويد ثمربخش‌تر برخورد خواهيد كرد.شبكه اطلاع رساني بهداشتي جوان 


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۴:۴۶:۵۰ ] [ مشاوره مديريت ]
بيشتر لبخند بزنيداگر كاهش شتاب خويش و ساده‌سازي زندگيتان را آغاز كرده‌‌ايد، اگر مدت زماني را در طبيعت مي‌گذارنيد و خود را در زيبائي احاطه كرده‌‌‌ايد، اگر مدت زماني را در طبيعت مي‌گذارنيد و خود را در زيبائي احاطه كرده‌ايد، اگر به مساعدت زمان توجه مي‌كنيد و با خلاقيت وجودتان همنوا شده‌ايد، احتمالاً پيشاپيش مدام لبخند مي‌زنيد.
در واقع مي‌بينيد كه بدون هيچ دليل خاص، لبخند به لب داريد. آن‌گاه وقتي به بخش امور دشوارتر مي‌پردازيد، مي‌بينيد كه در وجد و سروريد.
وقتي خود را از خشم يا نگراني يا تفكر منفي مي‌رهانيد، زندگيتان بسيار ساده‌تر و روشن‌تر خواهد شد. وقتي عدم وابستگي و غلبه بر ترس‌هايتان را مي‌آموزيد و ياد مي‌گيريد كه نه بگوئيد، تنش‌ها و فشارهايتان كاهش خواهند يافت. و اين امر به‌ طرزي خود انگيخته رخ خواهد داد. بي‌‌ آن‌كه لازم باشد خودتان آستين بالا بزنيد. در اين باره ترديد روا مداريد. آن را زير سئوال نبريد. لزومي براي عذرخواهي و حسرت وجود ندارد. اين امر خودبه‌خود پيش مي‌آيد. از آن محفوظ شويد و به تبسم خويش ادامه دهيد.


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۴:۴۶:۴۹ ] [ مشاوره مديريت ]
پيشنهادهايي براي موفقيت▪ اگر با بچه‌ها سروكار داري، لباسي بپوش كه روي آن عكس شخصيت‌هاي كارتوني باشد. 
▪ به خاطر بسپار كه انجام هر چيزي كه ارزش انجام دادن داشته باشد، بيش از آن چه فكر مي‌كني به زمان نياز دارد. 
▪ هر سال قد فرزندان خود را در سالروز تولدشان در چارچوب در آشپزخانه علامتگذاري كن؛ به هيچ وجه آن قسمت را رنگ نزن. 
▪ از بزرگتري كه براي او احترام زيادي قائلي بخواه تا از باشكوه‌ترين لحظه عمرش و بزرگترين دريغ و افسوس زندگي‌اش برايت تعريف كند. 
▪ دوستان فرزندانت را بشناس 
▪ هر از چندگاهي اجازه بده فرزندانت زير باران بازي كنند. 
▪ در گردهم‌آئي‌ها خانوادگي شركت كن. 
▪ با همسرت به پياده‌روي طولاني برو و در تمام طول مسير دست او را در دست بگير. 
▪ به ياد داشته باش، كه هر سني فرصت‌هاي جديدي را به همراه دارد. 
▪ قبل از سخنراني، غذاي سبكي تناول كن و يا هيچ چيز نخور 
▪ خانه‌اي پر از صلح و صفا و آرامش بساز و آن را حفظ كن 
▪ از باغبانان اماكن عمومي به خاطر زيبائي كه براي شهر به ارمغان مي‌آورند قدرداني كن. 
▪ هر چه قدر هم كه از دست همسرت عصباني هستي در خانه از او فاصله نگير.

نيلوفر مؤمن‌خانيمجله موفقيت 


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۴:۴۶:۴۸ ] [ مشاوره مديريت ]
صبر و ظفر و دوستي ديرينهاصولا به همان اندازه كه انسان براي نيل به اهداف و آرمان هاي متعالي زندگي نياز به مقوله صبر دارد; به همان مقدار نيز نياز به شناختي كامل و البته آگاهانه از ماهيت مقوله صبر دارد. صبر به عنوان يكي از اركان اساسي و مهم در زندگاني انسان ها هميشه نقشآفرين و نقش محور بوده يا به بياني در بنا و استواري زندگي افراد نقشي سازنده و حياتي را داشته است. اينكه مي گوييم صبر و ظفر دوستي ديرينه اند، بدين سان است كه بر اين مهم همه علما و دانشمندان و ادبا نيز مهر تاييد و تصديق زده اند. 
چه اين كه كلا م والاي «الصبر مفتاح الفرج» و بيان شيواي «صبر و ظفر هر دو دوستان قديمند» و جمله شيوا و زيباي «در اثر صبر نوبت ظفر آيد» و ده ها كلا م نوراني ديگر مويد اين معناست و بالاتر اين كه: «ان الله مع الصابرين» اما در زوايايي كه انسان در جهت احداث زندگي خود بر مبناي فرهنگ معرفت، هنر صداقت و دو ويژگي ممتاز و مثال زدني عاطفه و عفاف و پاكدامني در تكاپوست; اين مهم معنايي واقعي را بر خود احساس مي كند والا چه بسا انسان هايي مختلف با افكار و عقايد بلند بوده و هستند، ولي تعيين كننده و تصميم گيرنده زندگي مجلل و مدنظر آن ها را معيارهاي متضاد با مواردي كه ذكر آن رفت، بر عهده گرفته اند. با اين حال آن چه مهم به نظر ميآيد اين است كه خيلي از فراز و فرودهاي زندگي با همين مقوله صبر و انجام رسيده است، يعني انسان در جهت فتح قله فراز هميشه از اين مهم بهره گرفته و در فرود زندگي نيز باز پشتوانه اش صبر بوده است.
به طوري كه خيلي افراد در زندگي شكست مي خورند، ولي با صبر و توكل و ايمان راسخ بازگشتي قهرمانانه را به زندگي از خود به معرض نمايش مي گذارند و البته خيلي از افراد نيز در زندگي پيروزي را جشن مي گيرند كه باز اساس و پايه اين پيروزي نيز بر مبناي همان مقوله مهم و سرنوشت ساز يعني صبر است. اما نكته مهم اين است كه دايره صبر از يكسري مولفه هاي ويژه اي برخوردار است و به اصطلاح هر كسي كه تمايل به وارد شدن به اين دايره را دارد، بي شك بايد از اين مولفه ها بهره مند باشد و البته دارا بودن اين مولفه ها نيز نياز به پيش زمينه هايي دارد كه اين پيش زمينه ها در همه افراد يافت نمي شود. به بياني ديگر مي توان گفت افراد صبور انگاشت شمارند. صبور به اين معنا كه انسان در مقابل فريادهاي زندگي سكوت كند و در مقابل سكوت ها فرياد برآورد. 
صبور به اين معنا كه انسان در مقابل سيل مصائب زندگي استقامت و پايداري به خرج دهد. صبور به اين معنا كه انسان در مقابل آواي شكست، نداي پيروزي سر دهد. صبور به اين معنا كه خويش را به خاطر خويشتن فدا كند. صبور به اين معنا كه از ته دل بداند زندگي گاهي مي خندد و گاهي هم گريه هايي دارد. صبور به اين معنا كه بداند «خانه اميد در انتهاي جاده نااميدي است.» صبور به اين معنا كه «در طلب كوش، مده دامن اميد ز دست 
دولتي هست كه يابي سر راهي گاهي»
صبور بدين معنا كه «اندكي صبر سحر نزديك است، صورت ماه به من مي گويد» و صبور بدين معنا كه «الصبر راس الا يمان» پس با اين تفاصيل است كه مي توان گفت صبر و ظفر دوستي ديرينه اند، كما اين كه اگر صبري نباشد مسلما ظفري در كار نيست و بدون ظفر نيز صبر بي معنا و مفهوم است لذا آن چه حاصل ميآيد، شايد گفت اين دو با اين كه دوستي ديرينه اند، در همه ابعاد نيز مكمل همديگر نيز هستند. پس بسان كوه باشيم كه در جاي خود استوار و نمادي از پيروزي است.

نويسنده : عابدين پاپيروزنامه مردم‌سالاري 


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۴:۴۶:۴۸ ] [ مشاوره مديريت ]
نگاه به آينده‌اي روشن‌ترآيا تا كنون آرزو كرده‌ايد كه ”اي كاش فلان كار را انجام نداده بودم، يا فلان حرف را نمي‌زدم و يا جور ديگري رفتار مي‌كردم!“
ممكن است زماني از انجام كاري پشيمان شده باشيد، شب‌ها خوابتان نبرده باشد، نگران شده باشيد و خود را به خاطر اعمال گذشته ملامت كرده باشيد. اما بدانيد كه گذشته را نمي‌توان تغيير داد. در چنين زمان‌هائي پشيماني سودي ندارد، تمام سعي خود را به‌كار بگيريد و به آينده‌اي مثبت نگاه‌ كنيد. به ياد داشته باشيد، كه بهترين كار ممكن را انجام داده‌ايد.
خود را سرزنش نكنيد، گذشته را فراموش كنيد و به آينده‌اي شاد روشن فكر كنيد.


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۴:۴۶:۴۷ ] [ مشاوره مديريت ]
غيرممكن، غيرممكن استچرا برخي از افراد در كارهايشان ناموفق‌اند. عدم موفقيت آنها به دو دليل عمده است:
۱) در پاسخ به مسووليت‌ها و فرصت‌هاي پيش آمده، از خود مقاومت و شكيبايي نشان نداده و در اجراي كارها سهل‌انگاري كرده‌اند.
۲) راه و روش انتخابي آنها نادرست بوده است. به عبارت ديگر به جاي سنجيدن همه‌جانبه و دقيق كار و ايجاد امكانات لازم براي انجام آن بلافاصله وارد عمل شده‌اند.
بايد بدانيد كه تصميم‌گيري براي شروع كار به خودي خود گامي مثبت است، ولي اگر بدون مطالعه قبلي و مشورت اقدام كنيم، به نتيجه دلخواه نخواهيم رسيد.
۱) كار بي‌مطالعه شايد در آغاز به هر نحوي پيش رود اما زماني فرا مي‌رسد كه ما با بن‌بست مواجه مي‌شويم و از آنجا كه پيشاپيش چاره‌اي نينديشيده‌ايم، دلسرد و نوميد مي‌شويم و اصل هدف را محكوم مي‌كنيم و در نهايت آن را به فراموشي مي‌سپاريم.
۲ ) كار بزرگ!: بهترين شيوه انجام كار بزرگ و ظاهراً غيرممكن، تقسيم آن به كارهاي كوچك است. پرداختن به يكايك اين كارهاي كوچك و انجام آنها در نهايت ما را به انجام كار بزرگ قادر مي‌سازد. يقين داشته باشيد كه پيمودن گام به گام مسير هدف، سختي‌ها را بر شما هموار خواهد ساخت. به ياد داشته باشيم فتح‌ قله اورست، از گام‌هاي ۳۰سانتيمتري آغاز شد. 
۳ ) تمركز تمام نيرو در يك نقطه: شما كه مصمم شده‌ايد هدفي را در مدتي محدود دنبال كنيد، بايد سختكوش باشيد. همه نيرويتان را در يك نقطه متمركز سازيد، ولي سختكوشي به معناي آن نيست كه ديوانه‌وار به دنبال هدفي باشيد بلكه بايد سعي كنيد با نظم و سازماندهي بر ارزش كار خويش بيفزاييد.
۴ )ضمير ناخودآگاه: متأسفانه كاركرد ضمير ناخودآگاه براي همه روشن نيست و فقط برخي از افراد در تنگناها از ضمير باطن خود طلب ياري مي‌كنند. امروزه در مورد اين ضمير و نقش آن در زندگي صدها كتاب نوشته شده كه همگي در يك مطلب هم‌صدا هستند: «آرزوها و اهداف خود را به ضمير باطن بسپاريد تا با دقت روي آن كار كند و نتيجه صحيح را در اختيارتان قرار دهد».
سپردن آرزوها و خواسته‌ها به ضمير باطن و درخواست راه حل از آن چنانچه به صورت يك عادت روزمره درآيد، به حل مشكلات كمك موثري خواهد كرد. 
همه ما استعداد نابغه شدن داريم، به شرطي كه قادر به استفاده از انديشه خلاق خود باشيم.
اراده كنيد و اجازه دهيد ضمير ناخودآگاه شما كانون آرمان‌ها، اهداف و خواسته‌هايتان باشد. ضمير ناخودآگاه مانند ساير اعضاي بدن موقتاً به خواب نمي‌رود بلكه پيوسته در حال فعاليت و تكاپوست؛ بنابراين افكار مثبت و منفي شما، خواسته يا ناخواسته، به ضمير ناخودآگاه راه مي‌يابد و با نگاه موشكافانه مورد ارزيابي قرار مي‌گيرد. البته بهتر است با بكارگيري «اراده» افكار مثبت و سازنده را به ضمير ناخودآگاه انتقال دهيد، زيرا افكار منفي و مخرب پاسخ‌هاي ناخوشايندي را نيز به دنبال خواهند داشت. مَثَل فارسي زير مصداق بارز اين گفته است:
«از آنچه مي‌ترسيدم به سرم آمده»
ضمير باطن همواره به خواسته‌هاي دروني اعم از مثبت يا منفي پاسخ مي‌دهد. در نتيجه اگر از موضوعي بترسيد و دائماً آن را با خود تكرار كنيد، مغز نيز بدون تبعيت از شما همان پاسخي را مي‌‌دهد كه شما پيش خود تكرار كرده‌ايد.
هرگز ذهن خود را با اين افكار كه من عوض شدني نيستم، اين جوري به دنيا آمده‌ام، زندگيم با اين حرف‌ها تغيير نمي‌كند و يا وضع من با ديگران فرق دارد آلوده نسازيد، زيرا انديشه منفي همواره به نتايج منفي مي‌انجامد. سعي كنيد زندگي را از دريچه‌اي ديگر ببينيد تا پاسخي جديد و اميد بخش نصيبتان گردد.
خود را از شر افكار نااميد‌كننده و منفي برهايند. فقط در اين صورت است كه مي‌توانيد به آرزوهاي دور و درازتان جامه عمل بپوشانيد. مطلب مهمي كه همواره بايد در نظر داشته باشيد، توصيه ماكسول مالتز است. او مي‌گويد: «سعي كنيد در آن واحد تنها يك مساله را به مغز بسپاريد.» به اين ترتيب، شما بايد در هر لحظه تمام آگاهي خود را به يك كار متمركز سازيد و بقيه را به طور موقت رها كنيد. پس از حل يك مشكل، خواسته ديگري را به مغز بسپاريد و در انتظار راه حل باشيد.بيرتك 


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۴:۴۶:۴۶ ] [ مشاوره مديريت ]
زمان را به دست بگيريد تا موفق شويدآنهايي كه در زندگي موفق هستند ياد گرفته‌اند كه در زمينه‌ها و حوزه‌هاي مختلف از ابزارهاي مديريت كارآمد زمان استفاده كنند. 
به همين خاطر قادر هستند كارهاي زيادي را در حداقل زمان و با كمترين ميزان فشار و استرس انجام دهند. 
اولين چيزي كه بايد از شر آن راحت شويد آشفتگي است تا سازمان و ساختاري مناسب پيدا كنيد. كار بعدي كه بايد در راستاي موفقيت‌تان صورت گيرد، يادگيري اولويت‌بندي است. شما بايد ياد بگيريد كه بين كاري كه بايد انجام شود و كاري كه نبايد انجام شود تمايز قائل شويد. 
فقط سعي كنيد كه شب‌ها به جاي لم دادن جلوي تلويزيون، ساعاتي چند را صرف هماهنگ كردن كارها و برنامه‌هايتان كنيد. زماني كه اين مراحل را پشت سر گذاشتيد از اينكه چقدر از شر فشار و استرس راحت شده‌ايد و در زمانتان هم صرفه‌جويي كرده‌ايد متحير و شگفت‌زده خواهيد شد. 
سعي كنيد كارهايتان را زودتر از موعد مقرر انجام دهيد و اجازه ندهيد كه از برنامه عقب بيفتيد. محاسبه زمان با فاكتورهايي چون خانواده و كار است. به علاوه شما بايد مشكلات احتمالي را هم مدنظر داشته باشيد. برنامه بعدي، باز گرداندن زمان از دست رفته است. اگر ۴۵ دقيقه صرف پوشيدن لباس مي‌شد با اين روش حداقل ۳۰ دقيقه از اين زمان را صرفه‌جويي كرده‌ايد و آن را به كارهايي اختصاص داده‌ايد كه براي انجامشان وقت كم مي‌آورديد. يادتان باشد تا زماني كه هيچ هدفي در سر نداشته باشيد راهي هم براي كنترل مديريت زمانتان وجود نخواهد داشت.بيرتك 


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۴:۴۶:۴۵ ] [ مشاوره مديريت ]
تمرين آرامشآرامش زماني در افراد به وجود مي آيد كه بتوانند ترس ها و فشارهاي روزانه زندگي خود را با حركاتي آرام تعديل كنند.
روانشناسان و متخصصان توصيه مي كنند در طول ماه چند روزي را به پياده روي بپردازيد و هنگامي كه از فشارهاي روزانه زندگي به شدت خسته شده ايد به جاي شتاب براي انجام كارهاي بعدي، به آرامي گام برداريد. گام هاي آرام همراه با تنفس هاي عميق به شما روحيه و توان بيشتري خواهند داد و سطح انرژي را بالا خواهند برد. زنان با تصور اين كه براي خريد و انجام امور مربوط به خانه به اندازه كافي پياده روي مي كنند از اين روي توجه كافي و لازم نسبت به پياده روي از خود نشان نمي دهند. در حالي كه هنگام انجام امور كاري و منزل استرس و فشار كافي روي فرد وجود دارد و بهتر است اشخاص براي رهايي از فشارها و مشكلات روزانه دقايقي را به آرامي پياده روي كنند.

ثريا مطلبيروزنامه ايران 


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۴:۴۶:۴۵ ] [ مشاوره مديريت ]
معناي واقعي آرامشانديشمندي جايزه بزرگي براي فردي گذاشت كه بتواند به بهترين شكل آرامش را تصوير كند. نقاشان بسياري آثار خود را براي وي فرستادند. آن تابلو ها تصاويري بودند از جنگل به هنگام غروب ، رودهاي آرام ، كودكاني كه در خاك مي دويدند ف رنگين كمان در آسمان و قطرات شبنم بر گلبرگ گل سرخ.
مرد دانا تابلو ها را بررسي كرد ، اما سرانجام فقط دو اثر را انتخاب كرد.
اولي ،تصوير درياچه آرامي بود كه كوه هاي عظيم و آسمان آبي را در خود منعكس كرده بود. در جاي جايش مي شد ابرهاي كوچك و سفيد را ديد و اگر دقيق نگاه مي كردند ،در گوشه چپ درياچه ، خانه كوچكي قرار داشت ، پنجره اش باز بود ، دودكش ان بلند شده بود و نشان مي داد شام گرمي آماده است.
تصوير دوم كوه ها را نمايش مي داد ، اما كوهها را نمايش مي داد اما كوه هاي ناهموار بود و قله ها تيز و دندانه اي بود. آسمان بالاي كوه ها به طور بي رحمانه اي تاريك بود و ابرها آبستن بارش تگرگ وباران و سيل آسا بود. اين تابلو اصلا با تابلوهاي ديگري كه براي مسابقه فرستاده بودند همهاهنگي نداشت. اما وقتي فردي با دقت به تابلو نگاه مي كرد ، در بريدگي صخره اي شوم جوجه پرنده اي را مي ديد. آنجا در ميان غرش وحشي طوفان ، جوجه گنجشكي آرام نشسته بود. فرد انديشمند اطرافيان را جمع كرد و اعلام كرد كه برنده جايزه بهترين تصوير آرامش ف تابلوي دوم است و چنين توضيح داد:
آرامش چيزي نيست كه در مكاني بي سروصدا ، بي مشكل ، بي كار سخت يافت مي شود ، چيزي است كه مي گذارد در ميان شرايط سخت آرامش در قلب ما حفظ شود. اين تنها معناي حقيقي آرامش است

مسعود رضايي نردين


امتیاز:
 
بازدید:
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۴:۴۶:۴۲ ] [ مشاوره مديريت ]
چگونه از عصبانيت رها شويم. تنفس عميق و آرام سازي ذهن: اين روش مي تواند در كاهش احساس عصبانيت به شما كمك كند. در مواقع عصبانيت دروضعيت راحتي دراز بكشيد، چشمانتان را ببنديد، و از راه بيني نفس بكشيد و روي نفس كشيدن خود تمركز كنيد و بازدم هاي خود را بشمريد و اين كار را تا ۲۰ دقيقه ادامه دهيد و سعي كنيد تنها صداي نفس خود را بشنويد. حتي مي توانيد با خود كلماتي از اين قبيل را تكرار كنيد: آرام باش، سخت نگير، آبي باش.
۲. تلاش كنيد عصبانيت خود را به تأخير بيندازيد و فراموش نكنيد به تأخير انداختن عصبانيت برابر با مسلط شدن برآن است.
۳. در لحظه عصبانيت سريعاً به خاطر آوريد كه هركسي حق دارد طبق ميل خود رفتار كند پس به اطرافيان اجازه بدهيد با آزادي عمل رفتار كنند البته تاجايي كه به حريم شما مربوط نشود.
۴. مواردي كه شما را عصباني مي كنند يادداشت كنيد و راههاي دوري از آنها را پيدا كنيد.
۵. از يك فرد مورد اعتماد بخواهيد با علائمي عصباني شدن را به شما گوشزد كند.
۶. از ديدن برنامه ها و فيلم هاي خشونت بار دوري كنيد.
۷. با دوستانتان جلسات بحث بدون كتك كاري و برخورد فيزيكي فراهم كنيد.
۸. ورزش را فراموش نكنيد. فعاليت هاي فيزيكي موجب تخليه انرژي هاي منفي مي شود.
۹. رژيم غذايي مناسب داشته باشيد و مدت زمان مناسبي را به خواب اختصاص دهيد.
۱۰. احساسات دروني خود را با يك دوست صميمي در ميان بگذاريد و در باره آن چيزهايي كه شما را آزار مي دهد صحبت كنيد.
۱۱. از افرادي كه باعث عصبانيت شما مي شوند دوري كنيد و انرژي هاي منفي را از خود دور كنيد.
۱۲. فراموش نكنيد آدمي مي تواند ديگران را دوست بدارد كه خود را دوست بدارد و آدمي كه خود را دوست دارد براي آرامش خود تلاش مي كند.روزنامه ايران 


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۴:۴۶:۴۱ ] [ مشاوره مديريت ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ][ ۷۲۲ ][ ۷۲۳ ][ ۷۲۴ ][ ۷۲۵ ][ ۷۲۶ ][ ۷۲۷ ][ ۷۲۸ ][ ۷۲۹ ][ ۷۳۰ ][ ۷۳۱ ][ ۷۳۲ ][ ۷۳۳ ][ ۷۳۴ ][ ۷۳۵ ][ ۷۳۶ ][ ۷۳۷ ][ ۷۳۸ ][ ۷۳۹ ][ ۷۴۰ ][ ۷۴۱ ][ ۷۴۲ ][ ۷۴۳ ][ ۷۴۴ ][ ۷۴۵ ][ ۷۴۶ ][ ۷۴۷ ][ ۷۴۸ ][ ۷۴۹ ][ ۷۵۰ ][ ۷۵۱ ][ ۷۵۲ ][ ۷۵۳ ][ ۷۵۴ ][ ۷۵۵ ][ ۷۵۶ ][ ۷۵۷ ][ ۷۵۸ ][ ۷۵۹ ][ ۷۶۰ ][ ۷۶۱ ][ ۷۶۲ ][ ۷۶۳ ][ ۷۶۴ ][ ۷۶۵ ][ ۷۶۶ ][ ۷۶۷ ][ ۷۶۸ ][ ۷۶۹ ][ ۷۷۰ ][ ۷۷۱ ][ ۷۷۲ ][ ۷۷۳ ][ ۷۷۴ ][ ۷۷۵ ][ ۷۷۶ ][ ۷۷۷ ][ ۷۷۸ ][ ۷۷۹ ][ ۷۸۰ ][ ۷۸۱ ][ ۷۸۲ ][ ۷۸۳ ][ ۷۸۴ ][ ۷۸۵ ][ ۷۸۶ ][ ۷۸۷ ][ ۷۸۸ ][ ۷۸۹ ][ ۷۹۰ ][ ۷۹۱ ][ ۷۹۲ ][ ۷۹۳ ][ ۷۹۴ ][ ۷۹۵ ][ ۷۹۶ ][ ۷۹۷ ][ ۷۹۸ ][ ۷۹۹ ][ ۸۰۰ ][ ۸۰۱ ][ ۸۰۲ ][ ۸۰۳ ][ ۸۰۴ ][ ۸۰۵ ][ ۸۰۶ ][ ۸۰۷ ][ ۸۰۸ ][ ۸۰۹ ][ ۸۱۰ ][ ۸۱۱ ][ ۸۱۲ ][ ۸۱۳ ][ ۸۱۴ ][ ۸۱۵ ][ ۸۱۶ ][ ۸۱۷ ][ ۸۱۸ ][ ۸۱۹ ][ ۸۲۰ ][ ۸۲۱ ][ ۸۲۲ ][ ۹۷۵ ][ ۹۷۶ ][ ۹۷۷ ][ ۹۷۸ ][ ۹۷۹ ][ ۹۸۰ ][ ۹۸۱ ][ ۹۸۲ ][ ۹۸۳ ][ ۹۸۴ ][ ۹۸۵ ][ ۹۸۶ ][ ۹۸۷ ][ ۹۸۸ ][ ۹۸۹ ][ ۹۹۰ ][ ۹۹۱ ][ ۹۹۲ ][ ۹۹۳ ][ ۹۹۴ ][ ۹۹۵ ][ ۹۹۶ ][ ۹۹۷ ][ ۹۹۸ ][ ۹۹۹ ][ ۱۰۰۰ ][ ۱۰۰۱ ][ ۱۰۰۲ ][ ۱۰۰۳ ][ ۱۰۰۴ ][ ۱۰۰۵ ][ ۱۰۰۶ ][ ۱۰۰۷ ][ ۱۰۰۸ ][ ۱۰۰۹ ][ ۱۰۱۰ ][ ۱۰۱۱ ][ ۱۰۱۲ ][ ۱۰۱۳ ][ ۱۰۱۴ ][ ۱۰۱۵ ][ ۱۰۱۶ ][ ۱۰۱۷ ][ ۱۰۱۸ ][ ۱۰۱۹ ][ ۱۰۲۰ ][ ۱۰۲۱ ][ ۱۰۲۲ ][ ۱۰۲۳ ][ ۱۰۲۴ ][ ۱۰۲۵ ][ ۱۰۲۶ ][ ۱۰۲۷ ][ ۱۰۲۸ ][ ۱۰۲۹ ][ ۱۰۳۰ ][ ۱۰۳۱ ][ ۱۰۳۲ ][ ۱۰۳۳ ][ ۱۰۳۴ ][ ۱۰۳۵ ][ ۱۰۳۶ ][ ۱۰۳۷ ][ ۱۰۳۸ ][ ۱۰۳۹ ][ ۱۰۴۰ ][ ۱۰۴۱ ][ ۱۰۴۲ ][ ۱۰۴۳ ][ ۱۰۴۴ ][ ۱۰۴۵ ][ ۱۰۴۶ ][ ۱۰۴۷ ][ ۱۰۴۸ ][ ۱۰۴۹ ][ ۱۰۵۰ ][ ۱۰۵۱ ][ ۱۰۵۲ ][ ۱۰۵۳ ][ ۱۰۵۴ ][ ۱۰۵۵ ][ ۱۰۵۶ ][ ۱۰۵۷ ][ ۱۰۵۸ ][ ۱۰۵۹ ][ ۱۰۶۰ ][ ۱۰۶۱ ][ ۱۰۶۲ ][ ۱۰۶۳ ][ ۱۰۶۴ ][ ۱۰۶۵ ][ ۱۰۶۶ ][ ۱۰۶۷ ][ ۱۰۶۸ ][ ۱۰۶۹ ][ ۱۰۷۰ ][ ۱۰۷۱ ][ ۱۰۷۲ ][ ۱۰۷۳ ][ ۱۰۷۴ ][ ۱۰۷۵ ][ ۱۰۷۶ ][ ۱۰۷۷ ][ ۱۰۷۸ ][ ۱۰۷۹ ][ ۱۰۸۰ ][ ۱۰۸۱ ][ ۱۰۸۲ ][ ۱۰۸۳ ][ ۱۰۸۴ ][ ۱۰۸۵ ][ ۱۰۸۶ ][ ۱۰۸۷ ][ ۱۰۸۸ ][ ۱۰۸۹ ][ ۱۰۹۰ ][ ۱۰۹۱ ][ ۱۰۹۲ ][ ۱۰۹۳ ][ ۱۰۹۴ ][ ۱۰۹۵ ][ ۱۰۹۶ ][ ۱۰۹۷ ][ ۱۰۹۸ ]
درباره وبلاگ

تيم مشاوران مديريت ايران IranMCT ----------------- http://iranmct.com ---------------- Iran Management Consultants Team
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب
شمارنده
شرکت مشاوره مدیریتبازارسازی مدیریت بازاریابی. بازدید تحقیقات بازاریابیآموزش مدیریت MBAدلایل ترک تحقیقات بازاریابی تحقیقات مدیریت شرایط سخت بازارکارت امتیازی متوازنارزیابی عملکرد . نمونه مطالعات موردی.برند برندینگانواع برند معرفی 21 نوع متفاوت از برندبرندسازی branding marketing . برندسازی.تحقیقات بازاریابی انگیزه بخش http://marketingbranding.ir سبک مدیریت است مدیریت بازاربازاریابیتحقیقات بازاریابی ویژگی های .حرفه ای مشاوره اموزش مدیریت.شناسایی مشتریان .تحقیقات بازاریابی استفاده از تحقیقات بازار و بازاریابی http://marketingsales.irmarketing مدیریت برندینگ . Business Management ConsultantIran Business Management ConsultantManagement . بازاریابیانواع بازاریابی 127 نوع بازاریابیبازاریابی. بازاریابی MarketingMix آمیختهآمیزه بازاريابیمدیریت بازاریابی. اخبار مدیریت و تجارتمدیریت.مشاوره بازاریابی مدیریت آموزش تکنیک‌های فروشندگی حرفه‌ای فروشندگی. اخبار مدیریت و تجارتبازاریابی برندینگ. مدیریت مشاوره بازاریابیآموزش. بیزینس پلن طرح توجیهی طرح business plan. برنامه بازاریابی Marketing Planبازاریابی. مشاوره تبلیغات مشاور تبلیغات مشاور مدیریت management مشاوره مدیریت انواع بازاریابی بازاریابی. طرح توجیهیمدیریت.