روشنده ( شاخص هاي مهم ارزيابي عملكرد فروشنده )
معماري برند چيست ؟ ( خانه برندها , خانه برندي , برند تركيبي )
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 3517
دیروز : 16617
افراد آنلاین : 13
همه : 4259053

1ـ هميشه تكاليف خود را در يك دفترچه ي مخصوص يادداشت كنيد يا طرح يادداشت همراه كتاب را اجرا نماييد .
2ـ محيط آرام را انتخاب كنيد و هميشه در يك مكان ثابت مطالعه كنيد . و محيط از نظر نور و گرما مناسب باشد.  
3ـ زمان و مكان و مدت مطالعه در طول روز مشخص باشد . و مدت زماني را كه براي  مطالعه يك كتاب صرف مي كنيد ، با مداد در بالاي صفحه بنويسيد.
4ـ  از خم شدن روي كتاب و دفتر خود داري كنيد.

 

بقيه در ادامه مطلب

Shabahange del aram5 ـ مطالعه و مرور را قبل از امتحان انجام دهيد نه شب امتحان .
6 ـ مطالعه ي مداوم باعث خستگي مي شود پس اندكي هم استراحت لازم است.
7ـ درس هر روز را همان روز بخوانيد و تكاليف و تمرين هاي آن را همان روز بنويسيد و جواب دهيد .(رمز اصلي موفقيت در درس و مدرسه)
8ـ رمز شاگرد اول شدن:   علاوه بر انجام نكته ي بالا ، بايد كه هميشه يك درس از معلم جلوتر باشيد .
9ـ زير مطالب مهم ، هنگام مطالعه خط بكشيد يا علامت پرانتز بگذاريد و يا مطالب مهم را در برگه يا دفتري يادداشت نماييد.  
10ـ  در طول امتحانات به اندازه ي كافي استراحت كنيد .غذاي مناسب بخوريد و از بيدار خوابي بپرهيزيد .
11ـ در هر درسي آن چه را كه خود، خوب ياد گرفته ايد به ديگران ياد بدهيد تا هم پي به اشكال هاي خود ببريد و هم آن مطلب را خوب ياد بگيريد و فراموش نكنيد كه پرسيدن عيب نيست ، ندانستن عيب است .
12ـ ورقه هاي امتحاني خود را دور نريزيد و شب هاي امتحان آن ها را مرور كرده و اشتباه هاي خود را اصلاح نماييد و خوب ياد بگيريد.
13 ـ توجه به محتواي كتاب و مطالب دفتر و نوشته هاي جنبي ، در آمادگي براي امتحان موثر است.
14 ـ در جلسه ي امتحان ، پس از دريافت برگه ، ابتدا نگاهي كلي به همه ي سوال ها نماييد و بعد شروع به پاسخ دادن كنيد و از همه مهم تر اين كه اول سوال هايي را پاسخ دهيد ، كه جواب آن ها را مي دانيد و راحت تر است .
15ـ اعتماد به نفس و آرامش نقش مهمي در موفقيت دارد .
16ـ اگر بخواهيد بهترين مطالب را از كتاب به دست بياوريد ، لازم است يك ربع ساعت را در خواندن و سه ربع ساعت را در درك كردن و سه ربع ديگر ساعت را به فكر كردن در اطراف آن چه خوانده شده است ، صرف كنيد .
17ـ قبل از مطالعه وضو بگيريد ، نيت كنيدكه مي خواهيد درس فارسي يا عربي يا هر درس ديگر بخوانيد و درس را با نام و ياد خدا شروع كنيد .
18- براي يادگيري فرمول ها و نكات مهم مي توانيد از روش (( نبين و از بر كن )) استفاده كنيد. به اين صورت كه ابتدا آن فرمول يا نكته‌ي مهم يا عبارتي را كه مي  خواهيد از بر كنيد . در برگه اي نوشته به مدت يك تا دو دقيقه به آن خوب نگاه كنيد . سپس چشم هاي خود را بسته و با دست هاي خالي (بدون خود كار و مداد ) چهار مرتبه از آن روي هوا بنويسيد . با اين روش ، همه ي مطالب به طور مستقيم وارد حافظه‌ي بلند مدت شما شده و خيلي دير فراموش مي كنيد . (در روز هاي بعد اگر آن مطالب به ياد شما آمد آن ها را همان طور كه گفته شد ، تمرين و تكرار كنيد تا براي هميشه ثبت شود و هرگز فراموش نكنيد.)
19- برنامه‌ي درسي شبكه‌ي آموزشي تلويزيون را پيدا و بررسي كنيد و ببينيد كه درس‌هاي مورد نظر شما را در چه روزها و ساعت‌هايي پخش مي‌كند . آن را خوب نگاه كنيد. بدون شك مفيد فايده واقع خواهد شد . (كلاس خصوصي رايگان ) . و فهرست برنامه ها ي شبكه ي آموزش را ، در شبكه ي پيام نما ، صفحه ي 847بيابيد.
20ـ آخرين و مهمترين نكته در يادگيري علم و دانش اين كه : خدا را هرگز فراموش نكنيد و هر كاري را كه مي خواهيد آغاز كنيد با نام و ياد خدا باشد و خداوند شما را در ادامة راه يادگيري بهتر ياري مي كند . خداي را نيز شكر و سپاس گزار باشيد چرا كه : شكر نعمت ، نعمتت افزون كند با آرزوي موفقيت و سربلندي براي شما خوبان و باقي بقايتانامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۰:۳۰ ] [ مشاوره مديريت ]

حجاب و پوشش، آثار و فوايد فراوانى دارد كه به بعضى از مهم ترين آنها ذر ادامه مطلب اشاره مى كنيم :

                        **PARADISE**

الف) ايجاد آرامش روانى در فرد
يكى از فوايد و آثار مهم حجاب در بُعد فردى، ايجاد آرامش روانى در افراد جامعه است كه يكى از عوامل ايجاد آن عدم تهييج و تحريك جنسى است در مقابل، فقدان حجاب و آزادى معاشرت هاى بى بندوبار ميان زن و مرد، هيجان ها و التهاب هاى جنسى را فزونى مى بخشد و تقاضاى سكس را به صورت عطش روحى و يك خواست اشباع نشدنى درمى آورد كه مخلّ آرامش روانى افراد است. غريزه ى جنسى، غريزه اى نيرومند، عميق و درياصفت است و هر چه بيش تر از آن اطاعت شود بيش تر سركش مى گردد هم چون آتشى كه هرچه هيزم آن زيادتر شود شعلهورتر مى گردد. بهترين شاهد بر اين مطلب اين است كه در جهان غرب كه با رواج بى حيايى و برهنگى، اطاعت از غريزه ى جنسى بيش تر شده است، هجوم مردم به مسئله ى سكس نيز زيادتر شده و تيراژ مجلات و كتب سكسى بالاتر رفته است. اين مطلب پاسخ روشن و قاطعى است به كسانى كه قايل اند همه ى گرفتارى هايى كه در كشورهاى اسلامى و شرقى بر سر غريزه ى جنسى وجود دارد، ناشى از محدوديت هاست و اگر به كلى هرگونه محدوديتى برداشته شود و روابط جنسى آزاد گردد، اين حرص و ولع از بين مى رود.
البته از اين افراد بايد پرسيد: آيا غرب كه محدوديت روابط زن و مرد و دختر و پسر را برداشته، توانسته است حرص و ولع جنسى را بكاهد يا آن را افزايش داده است؟![1]
پاسخ هر انسان واقع بين و منصفى به اين سؤال اين است كه نه تنها حرص و ولع جنسى در غرب افزايش يافته است، بلكه هر روز شكل هاى جديدترى از تمتّعات و بهره بردارى هاى جنسى در آن جا رواج و رسميت مى يابد.
يكى از زنان غربى منصف، وضعيت جامعه ى غرب را در مواجهه با غريزه ى جنسى اين گونه توصيف كرده است:
كسانى مى گويند مسئله ى غريزه ى جنسى و مشكل زن و حجاب در جوامع غربى حل شده است آرى، اگر از زن روى گرداندن و به بچه و سگ و يا هم جنس روى آوردن حل مسئله است، البته مدتى است اين راه حل صورت گرفته است!![2]

 

ب) استحكام بيشتر كانون خانواده
يكى از فوايد مهم حجاب در بُعد خانوادگى، اختصاص يافتن التذاذهاى جنسى به محيط خانواده و در كادر ازدواج مشروع است. اختصاص مذكور، باعث پيوند و اتصال قوى تر زن و شوهر و در نتيجه، استحكام بيش تر كانون خانواده و، برعكس، فقدان حجاب باعث انهدام نهاد خانواده مى گردد. يكى از نويسندگان، تأثير برهنگى را در اضمحلال و خشكيدن درخت تنومند خانواده، اين گونه بيان كرده است:
در جامعه اى كه برهنگى بر آن حاكم است، هر زن و مردى، همواره در حال مقايسه است مقايسه ى آنچه دارد با آنچه ندارد و آنچه ريشه ى خانوده را مى سوزاند اين است كه اين مقايسه آتش هوس را در زن و شوهر و مخصوصاً در وجود شوهر دامن مى زند. زنى كه بيست يا سى سال در كنار شوهر خود زندگى كرده و با مشكلات زندگى جنگيده و در غم و شادى او شريك بوده است، پيداست كه اندك اندك بهار چهره اش شكفتگى خود را از دست مى دهد و روى در خزان مى گذارد. در چنين حالى كه سخت محتاج عشق و مهربانى و وفادارى همسر خويش است، ناگهان زن جوان ترى از راه مى رسد و در كوچه و بازار، اداره و مدرسه، با پوشش نامناسب خود، به همسر او فرصت مقايسه اى مى دهد و اين مقدمه اى مى شود براى ويرانى اساس خانواده و بر باد رفتن اميدِ زنى كه جوانى خود را نيز بر باد داده است و همه ى خواهران جوان لابد مى دانند كه هيچ جوانى نيست كه به ميان سالى و پيرى نرسد و لابد مى دانند كه اگر امروز آنان جوان و با طراوت اند در فرداى بى طراوتى آنان، باز هم جوانانى هستند كه بتوانند براى خانواده ى فرداى آنها، همان خطرى را ايجاد كنند كه خود آنان امروز براى خانواده ها ايجاد مى كنند.[3]
بنابراين بايد گفت زنى كه چادر بر سر مى گذارد، نه تنها اولين قدم را در حفظ كانون گرم خانواده برداشته، بلكه آبرو و شرافت مادرى را بدين وسيله فراهم ساخته است و خود را از آزار و اذيت ها و نگاه هايى كه همچون تير به قلب خانواده اصابت ميكند و آن را از هم مى پاشد محفوظ داشته است.

ج) حفظ و استيفاى نيروى كار در جامعه
يكى از فوايد مهم حجاب در بُعد اجتماعى، حفظ و استيفاى نيروى كار در سطح جامعه است. در مقابل، بى حجابى و بدحجابى باعث كشاندن لذت هاى جنسى از محيط و كادر خانواده به اجتماع و در نتيجه، تضعيف نيروى كار افراد جامعه مى گردد. بدون ترديد، مردى كه در خيابان، بازار، اداره، كارخانه و ... همواره با قيافه هاى محرّك و مهيّج زنان بدحجاب و آرايش كرده مواجه باشد، تمركز نيروى كارش كاهش مى يابد. برخلاف نظام ها و كشورهاى غربى، كه ميدان كار و فعاليت هاى اجتماعى را با لذت جويى هاى جنسى درهم مى آميزند،[4]اسلام مى خواهد با رعايت حجاب و پوشش، محيط اجتماع از اين گونه لذت ها پاك گردد و لذت هاى جنسى، فقط در كادر خانواده و با ازدواج مشروع انجام شود.[5]
پژوهش ها نشان مى دهد كه زنان ايران ز 0cm 0cm 10pt" dir=rtl class=MsoNormal>امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۰:۲۹ ] [ مشاوره مديريت ]

كيف ها توي كيف فروشي ها اگر خوش فرم وخوش قواره اند

به خاطر اينست كه پراز كاغذ باطله اند .

اگر آن كاغذ باطله هارا بيرون بريزي از فرم وقيافه مي افتند

وكاغذ ها هم ديگر زباله اند وبايد دور ريخته شوند .

خشم وعصبانيت چيزي شبيه همان كاغذ باطله است .

اگرفروببري شكل وشخصيت ، پيدا ميكني و

گرنه بيرون بريزي از شكل وشخصيت ومعنويت مي افتي .

اين است كه قرآن كريم دعوت به فرو بردن خشم دارد

ومي فرمايد الكاظمين الغيظ

فروبرندگان خشم

      L.abdollahi                                          امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۰:۲۵ ] [ مشاوره مديريت ]

مي خواهم برگردم به روزهاي كودكي ام...

آن زمان ها كه عشق تنها در آغوش مادر خلاصه ميشد...

بالاترين نقطه ي زمين شانه هاي پدر بود...

بدترين دشمنانم خواهر و برادرهايم بودند...

تنها دردم زانوهاي زخمي ام بودند...

تنها چيزي كه ميشكست اسباب بازي هايم بود...

و معناي خداحافظ تا فردا بود... .

              L.abdollahiامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۰:۲۴ ] [ مشاوره مديريت ]


1-جمعه، سيزدهم ماه: حضور يك جمعه در تقويم كه تاريخ سيزدهم را داشته باشد براي بسياري نشانه شومي است. ريشه اين خرافه را در اين مي‌دانند كه «يهودا» حوّاري كه به مسيح خيانت كرد سيزدهمين مهمان «شام آخر» بوده و روز به صليب كشيده شدن مسيح نيز جمعه بوده است.


2-
خارش كف دست: بسياري از افراد وقتي كف دستشان مي‌خارد آن را نشانه‌اي نيك از به دست آوردن پول در آينده‌اي نزديك مي‌دانند.


3-
راه رفتن از بين نردبان: راه رفتن از بين دو پايه نردباني كه باز است براي بسياري از اروپايي‌ها علامت گرفتار شدن به مصيبتي خواهد بود. چرا كه شكل مثلث‌گونه نردبانِ باز را تعبيري از گير افتادن زندگي در يك مخمصه مي‌دانند.

 

4-شكستن آيينه: آيينه را انعكاس وجود مي‌دانند و شكستن آن را آسيبِ جان! براي دور ماندن از آسيب اين بديُمني بايد تكه‌هاي آيينه شكسته را در زير نور ماه دفن كرد!


5-
پيدا كردن نعل اسب: نعل را نشانه خوش‌شانسي مي‌دانند. به خصوص اگر وقتي آن را پيدا مي‌كنيد دهنه آن رو به شما باشد. به محض پيدا كردن، آن را با دست راست برداريد آرزويي كنيد و به سمت چپ خود پرتاب كنيد! اگر يك نعل بر سردر خانه خود نصب كنيد كه ديگر شانس حسابي به شما روي آورده است.


6-
باز كردن چتر در داخل خانه: باز كردن چتر در خانه و زير سقف براي خيلي‌ها نشانه مرگ و يا ورشكستگي مي‌تواند باشد. چرا كه با اين كار خداي خورشيد را از خود رنجانده‌ايد!

 

7-دو بار ضربه زدن به چوب: ريشه اين خرافه از آنجا مي‌آيد كه عده‌اي معتقدند خدا در درختان زندگي مي‌كند و بايد درختان و هر چيز چوبي را هميشه به آرامي لمس كرد.


8-
ريختن نمك روي شانه: با ريختن نمك روي شانه چپ خود نقشه‌هاي شيطان را نقش بر آب كنيد.


9-
گربه سياه: از قرون وسطي اين گربه‌ها هم‌نشين و هم‌دست جادوگران محسوب مي‌شد‌ه‌اند. و مردم آن دوران معتقد بوده‌اند كه ديدن و رويارو شدن با آنها نحسي و بدبياري به دنبال خواهد داشت. هنوز هم گربه‌هاي سياه بدجنس كنار تخت جادوگران در كارتون‌هاي كودكي ما تصوير آشنايي از خباثت و شرارت در ذهن بسياري از ماست.


10-
عطسه كردن: بسياري عقيده دارند كه عطسه كردن بيرون كردن شيطان از بدن است و آن را ميمون و مبارك مي‌دانند. در خيلي از فرهنگ‌ها هنوز هم بعد از عطسه به فرد تبريك مي‌گويند.

 امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۰:۲۳ ] [ مشاوره مديريت ]

بچه ها ادامه مطلب و عكساشو از دست ندين

             **PARADISE**

نتيجه بررسي ها نشان مي دهد كه در سري اول آكادمي  در 14 سكانس متفاوت، خانم ها از شلوار ساپورت استفاده كردند. در سري دوم آكادمي در 17 سكانس و در سري سوم، در 72 سكانس متفاوت، خانم ها از شلوار ساپورت استفاده كردند! اين تعداد يعني در 90 درصد سكانس هاي موجود اين سري آكادمي از ساپورت استفاده شده است كه در جاي خود جاي تامل زيادي دارد! و نشان مي دهد كه اين برنامه در تهاجم فرهنگي و تغيير پوشش، سعي دارد متناسب با برخي ويژگي هاي فرهنگي خانوارهاي ايران، نوعي انحراف ايجاد نمايد و در ظاهر نشان دهد كه حجاب رعايت شده اما هدف اصلي، پوشيدن لباس بدن نمايي است كه حتي بيش از برهنگي، اثرمنفي بر فرهنگ خانوار ايراني دارد به خصوص آن كه با معرفي يك زن محجبه و متاهل با اين نوع پوشش در لباس خانوم ها، تخريب بيشتري را هدف گرفته اند و به دنبال تهاجم فرهنگي به شكل هاي نوين هستند كه خانوار ايراني بايد نسبت به آن هوشيار باشد.

ساپورت يا شلوار بدن نما و چسب، يك اصطلاح در زبان انگليسي به معناي پشتيباني و تامين است و  نام يك مدل خاص از يك نوع پوشش نيست كه تعريف خاصي داشته باشد.

اما در عمل، اين اصطلاح براي يك نوع پوشش بدن نما و چسب جا افتاده است.

اين نوع پوشش اكثراً همراه با لباس هاي مجلسي كه داراي دامن هاي بلند، دامن هاي ماكسي و در برخي موارد به منظور هرچه زيباتر نشان دادن اندام بانوان استفاده مي شوند. اين پوشش در كشور ما با نام هاي "جوراب شلواري" و يا "جوراب ساق بلند" شناخته مي شد و موارد استفاده از آن به غير از مواردي بود كه امروز در سطح جامعه به صورت ناهنجار شاهد آن هستيم.

اما متاسفانه در چند سال گذشته اين پوشش نازك و بدن نما در غرب به عنوان يكي از پوشش هاي اصلي بانوان معرفي شده. اينبار كشورهاي غربي كه مدعي حقوق و آزادي زنان بوده اند اين پوشش را به عنوان وسيله اي براي زيبا جلوه دادن زنان و دختران معرفي كرده اند تا آنها به اختيار، اندام خود را در معرض ديد ديگران به نمايش بگذارند تا زن را نه به عنوان يك انسان بلكه به عنوان يك كالا در معرض انتخاب خريداران قرار دهند.

متاسفانه همين بهانه كافي بود تا دشمنان قسم خورده ملت ايران دست به كار شوند تا اين فتنه فرهنگي را به داخل كشور منتقل كنند. با اقدام مديران شبكه هاي ماهواره اي مقرر شد تا به عنوان آگاه سازي مردم از آخرين مدهاي روزجهاني، اين پوشش نامناسب مستقيماً در برنامه هاي ماهواره اي معرفي شود. برنامه سازاني كه فقط در پي آن هستند كه مدهاي زيان بار و غير مفيد را به جامعه ايراني تزريق كنند تا از اين طريق با انديشه و تفكر اسلامي مبارزه كنند به تبليغ آن پرداختند.

اين دقيقاً همان كاري است كه در زمان هاي گذشته براي بيرون راندن اسلام از سرزمين هاي اسلامي در اروپا و اسپانيا (آندلس) انجام شد. دشمنان اسلام در آن دوران به مجرد اينكه دريافتند قدرت رويارويي با قواي فرهنگي و رزمي اسلام را ندارند تصميم گرفتند با ترويج فساد اخلاقي و جنسي در سرزمين آندلس، اسلام را به صورت مسالمت آميز شكست دهند.

حال ما بر آن شديم تا با بررسي  برنامه شبكه ماهواره اي " من و تو" نشان دهيم كه همان نسخه اي كه براي مسلمانان در سرزمين آندلس پيچيده شد، براي كشور عزيزمان ايران هم در حال پياده سازي و اجراست!

 بررسي شبكه من وتو نيز مي تواند به خوبي نشان دهد كه تهاجم فرهنگي چگونه قصد تخريب باورهfont-family: Arial" lang=FA>

3 سري از اين برنامه در سالهاي 89، 90 و 91 پخش شده است و در هركدام از اين 3 سري اهداف خاصي دنبال شده است.

در سري اول اين برنامه مشخص بود تهيه كنندگان سعي داشتند مفاهيم منفي از جمله عادي سازي روابط بين مرد و زن، ترويج پوشش نامناسب را به بينندگان منتقل نمايند. همچنين در برخي موارد به صورت آشكار از نماد هاي شيطان پرستي و فراماسونري در برنامه استفاده شد.

اما در سري دوم پخش از اين شوي تلويزيوني مشخص بود طرح ريزي اهداف قدري زيركانه تر و هدفمندتر شده است. چرا كه در همان ابتدا آشكار شد خانم هاي انتخاب شده در اين سري، از قشري هستند كه از تبعيض هاي جنسيتي ميان زنان و مردان رنج بسيار برده اند و علت اصلي عقب ماندگي آنها از پيشرفت، همان تعصبات قديمي مردانه و محدوديت هاي اسلامي هستند. همين پيام كافي بود تا بنا بر گزارش چند آموزشگاه موسيقي و آواز در ايران، علاقه بانوان مخاطب برنامه هاي ماهواره به خوانندگي و موسيقي چندين برابر شود!

كار در سري دوم تا به همين جا ختم شد تا در سري سوم اين برنامه شاهد تحول و تغييري بنيادين باشيم! نوع پوشش هاي شركت كنندگان نسبت به دو سري قبل دستخوش تغييرات اساسي شد! پوشش بانوان بسيار پوشيده تر شد تا جايي كه در يك حركت بي سابقه يك بانوي محجبه نيز براي اولين بار در يك برنامه ماهواره اي جواز حضور يافت. اين رويداد به دو دليل به انجام رسيد:

 اول

به منظور جذب حداكثري مخاطب به سبب وجود  پوشش مناسب بانوان. (اين طرح تاجايي موفق بود كه حتي بسياري از خانواده هاي مذهبي هم به جمع دنبال كنندگان پروپاقرص اين برنامه افزوده شدند).

 دوم

به منظور تزريق غير مستقيم يك پوشش مغاير با فرهنگ اسلامي و ايراني (همان ساپورت).

با مقايسه آرشيو كامل هر سه سري آكادمي مي توان به راحتي به هدف دوم پي برد. هرچند كه پوشيدن شلوار هاي بدن نماي ساپورت چندسالي است در اروپا و امريكا مد شده است ولي شبكه هاي ماهواره ايراني به عنوان خط مقدم جبهه جنگ فرهنگي با فرهنگ اسلامي و ايراني وظيفه انتقال اين مفاهيم زشت را به ايران داشتند.

تفاوت در نوع پوشش در دو سري اول و دوم با سري سوم به قدري آشكار است كه شما تنها با ديدن عكس هاي تهيه شده از سكانس هاي اين برنامه ها، خود پي به عمق فاجعه خواهيد برد.

ونتيجه تأثيرات چنين برنامه هايي مشاهده تصاوير زننده و بسيار تأسف بار از پوشش هاي استفاده شده در مناطق مختلف كشور مخصوصا تهران است.امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۰:۲۲ ] [ مشاوره مديريت ]

روزي تصميم گرفتم كه ديگر همه چيز را رها كنم. شغلم ‏را، دوستانم را، زندگي ام را!

به جنگلي رفتم تا براي آخرين بار با خدا ‏صحبت كنم. به خدا گفتم: آيا مي‏

تواني دليلي براي ادامه زندگي برايم بياوري؟

و جواب ‏او مرا شگفت زده كرد.

او گفت : آيا درخت سرخس و بامبو را مي بيني؟

پاسخ دادم : بلي.

بقيه در ادامه مطلب

         

                                                                           Z.musavi

پاسخ دادم : بلي.

فرمود: ‏هنگامي كه درخت بامبو و سرخس راآفريدم، به خوبي ازآنها مراقبت

نمودم. به آنها نور ‏و غذاي كافي دادم. دير زماني نپاييد كه سرخس سر از

خاك برآورد و تمام زمين را فرا ‏گرفت اما از بامبو خبري نبود. من از او

قطع اميد نكردم. در دومين سال سرخسها بيشتر ‏رشد كردند و زيبايي خيره

كننده اي به زمين بخشيدند اما همچنان از بامبوها خبري نبود. ‏من بامبوها

را رها نكردم. در سالهاي سوم و چهارم نيز بامبوها رشد نكردند. اما من

‏باز از آنها قطع اميد نكردم. در سال پنجم جوانه كوچكي از بامبو نمايان

شد. در ‏مقايسه با سرخس كوچك و كوتاه بود اما با گذشت 6 ماه ارتفاع آن به

بيش از 100 فوت ‏رسيد. 5 سال طول كشيده بود تا ريشه ‏هاي بامبو به اندازه

كافي قوي شوند.. ريشه هايي ‏كه بامبو را قوي مي‏ ساختند و آنچه را براي

زندگي به آن نياز داشت را فراهم مي ‏كرد.

‏خداوند در ادامه فرمود: آيا مي‏ داني در تمامي اين سالها كه تو درگير

مبارزه با ‏سختيها و مشكلات بودي در حقيقت ريشه هايت را مستحكم مي

‏ساختي. من در تمامي اين مدت ‏تو را رها نكردم همانگونه كه بامبوها را

رها نكردم.

‏هرگز خودت را با ديگران ‏مقايسه نكن. بامبو و سرخس دو گياه متفاوتند اما

هر دو به زيبايي جنگل كمك مي كنن. ‏زمان تو نيز فرا خواهد رسيد تو نيز

رشد مي ‏ كني و قد مي كشي!

‏از او پرسيدم : من ‏چقدر قد مي‏ كشم.

‏در پاسخ از من پرسيد: بامبو چقدر رشد مي كند؟

جواب دادم: هر ‏چقدر كه بتواند.

 

‏گفت: تو نيز بايد رشد كني و قد بكشي، هر اندازه كه ‏بتواني...امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۰:۲۰ ] [ مشاوره مديريت ]

در خانه نفت نداريم 

كه خانه را آتش بزنيم

يا آب كه جهنم را خاموش كنيم.

درخانه نان نداريم

.كه از رويش مشق بنويسيم

يا پاك كني

 كه گرسنگي را پاك كنيم

با اين همه زندگي شيرين است

كاش در خانه نمك داشتيم

به زخممان مي زديم و

از درد زنده مي مانديم

         L.abdollahiامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۰:۱۹ ] [ مشاوره مديريت ]

 

http://www.parsine.com/files/fa/news/1390/11/3/26820_310.jpg

مردان قبيله سرخ پوست درايالات متحده آمريكا از رييس جديد مي پرسن:
 
آيا زمستان سختي در پيش است؟

رييس جوان قبيله كه هيچ تجربه اي در اين زمينه نداشت،

 جواب ميده «براي احتياط بريد هيزم تهيه كنيد»

 بعد ميره به سازمان هواشناسي كشور زنگ ميزنه:

«آقا امسال زمستون سردي در پيشه؟»

پاسخ: «اينطور به نظر مياد»،

پس رييس به مردان قبيله دستور ميده كه بيشتر هيزم جمع كنند

 و براي اينكه مطمئن بشه يه بار ديگه به سازمان هواشناسي زنگ ميزنه:

 «شما نظرقبلي تون رو تاييد مي كنيد؟»

پاسخ: «صد در صد»

رييس به همه افراد قبيله دستور ميده كه تمام توانشون رو براي جمع آوري هيزم بيشتر جمع كنند.

بعد دوباره به سازمان هواشناسي زنگ ميزنه:

«آقا شما مطمئنيد كه امسال زمستان سردي در پيشه؟»

پاسخ: بگذار اينطوري بگم؛ سردترين زمستان در تاريخ معاصر!!!

رييس: از كجا مي دونيد؟

پاسخ : چون سرخ پوست ها ديوانه وار دارن هيزم جمع مي كنن!!

خيلي وقتها ما خودمان مسبب وقايع اطرافمان هستيم .
 
   L.abdollahi

 امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۰:۱۸ ] [ مشاوره مديريت ]

فقر اينه كه ۲ تا النگو توي دستت باشه و ۲ تا دندون خراب توي دهنت؛

فقر اينه كه روژ لبت زودتر از نخ دندونت تموم بشه؛

فقر اينه كه شامي كه امشب جلوي مهمونت ميذاري از شام ديشب و فردا شب خانواده ات بهتر باشه؛

بقيه در ادامه مطلب

          L.abdollahi

فقر اينه كه ماجراي عروس فخري خانوم و زن صيغه اي پسر وسطيش رو از حفظ باشي اما ماجراي

مبارزات بابك خرمدين رو ندوني؛

فقر اينه كه از بابك و افشين و سياوش و مولوي و رودكي و خيام چيزي جز اسم ندوني اما ماجراهاي

آنجلينا جولي و براد پيت و سير تحولي بريتني اسپرز رو پيگيري كني؛

فقر اينه كه وقتي با زنت مي ري بيرون مدام بهش گوشزد كني كه موها و گردنشو بپوشونه، وقتي تنها ميري

بيرون جلو پاي زن يكي ديگه ترمز بزني و بهش بگي خوششششگلهههه؛

فقر اينه كه وقتي كسي ازت ميپرسه در ۳ ماه اخير چند تا كتاب خوندي براي پاسخ دادن نيازي به شمارش

نداشته باشي؛

فقر اينه كه فاصله لباس خريدن هات از فاصله مسواك خريدن هات كمتر باشه؛

فقر اينه كه كلي پول بدي و يك عينك ديور تقلبي بخري اما فلان كتاب معروف رو نمي خري تا فايل پي

دي اف ش رو مجاني گير بياري؛

فقر اينه كه حاجي بازاري باشي و پولت از پارو بالا بره اما كفشهات واكس نداشته باشه و بوي عرق زير

بغلت حجره ات رو برداشته باشه؛

فقر اينه كه توي خيابون آشغال بريزي و از تميزي خيابونهاي اروپا تعريف كني؛

فقر اينه كه ۱۵ ميليون پول مبلمان بدي اما غير از تركيه و دوبي هيچ كشور خارجي رو نديده باشي؛

فقر اينه كه ماشين ۴۰ ميليون توماني سوار بشي و قوانين رانندگي رو رعايت نكني؛

فقر اينه كه به زنت بگي كار نكن ما كه احتياج مالي نداريم؛

فقر اينه كه بري تو خيابون و شعار بدي كه دموكراسي مي خواي، تو خونه بچه ات جرات نكنه از ترست ب

هت بگه كه بر حسب اتفاق قاب عكس مورد علاقه ات رو شكسته؛

فقر اينه كه ورزش نكني و به جاش براي تناسب اندام از غذا نخوردن و جراحي زيبايي و دارو كمك بگيري؛

فقر اينه كه تولستوي و داستايوفسكي و احمد كسروي برات چيزي بيش از يك اسم نباشند اما تلويزيون

خونه ات صبح تا شب روشن باشه؛

فقر اينه كه وقتي ازت بپرسن سرگرمي و هابيهاي تو چي هستند بعد از يك مكث طولاني بگي موزيك و

تلويزيون؛

فقر اينه كه در اوقات فراغتت به جاي سوزاندن چربي هاي بدنت بنزين بسوزاني؛

فقر اينه كه با كامپيوتر كاري جز ايميل چك كردن و چت كردن و موزيك گوش دادن نداشته باشي؛

فقر اينه كه كتابخانه خونه ات كوچكتر از يخچالت(يخچال هايت) باشهامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۰:۱۷ ] [ مشاوره مديريت ]
olympicilluminati رد پاي ماسون ها در مراسم اختتاميه المپيك لندن 2012

علايم ماسونيك در لندن 2012 رد پاي ماسون ها در مراسم اختتاميه المپيك لندن 2012

احتمالا همه شما بازي هاي تابستاني المپيك لندن را دنبال كرديد چون همه چيز در اين مراسم بزرگ در ظاهر تجلي از زيبايي و دوستي و صلح است اما من گفتم در ظاهر!!! اما در پس پرده داستان هاي عجيبي نهفته است در اين مطلب تلاش بر اين است كه كمي از اين قضايا پشت پرده را روشن كنم .

 

به تصوير زير دقت كنيد.

دور تا دور استاديوم المپيك لندن با هرمهايي كه رئوس آن نوراني خواهند شد احاطه شده است.

المپيك و ماسون ها رد پاي ماسون ها در مراسم اختتاميه المپيك لندن 2012

و همچنين به تصوير زير نگاه كنيد تعداد هرم ها را بشماريد !

3s2an7pl5tln1kbffdni رد پاي ماسون ها در مراسم اختتاميه المپيك لندن 2012
نماد هاي ماسوني المپيك 2012 رد پاي ماسون ها در مراسم اختتاميه المپيك لندن 2012

در تصوير زير هم تلاش براي ساختن يك هرم و گردش و احترام به آن را ميتوان به وضوح مشاهده كرد
نماد ماسوني لندن 2012 رد پاي ماسون ها در مراسم اختتاميه المپيك لندن 2012

به كلمه freedom  و هرم ها با دقت نگاه كنيد چه چيزه عجيي در اين تصوير است 
ماسون ها در مراسم پاياني لندن 2012 رد پاي ماسون ها در مراسم اختتاميه المپيك لندن 2012

به طرح شطرنجي زير پاي خواننده ها دقت كنيد
فريماسون ها در لندن 2012 رد پاي ماسون ها در مراسم اختتاميه المپيك لندن 2012

 و اين هم عروسك هاي المپيك لندن ۲۰۱۲ كه در ادامه توضيحاتي اشاره مي شود

نماد المپيك ۲۰۱۲ به شكل موجودات تك چشم

612 رد پاي ماسون ها در مراسم اختتاميه المپيك لندن 2012

راز لوگوي المپيك لندن

آيا تا به حال لوگوي المپلك ۲۰۱۲ كه قراره تو شهر لندن برگزار بشه رو ديديد؟

2012 stadium illuminati1 رد پاي ماسون ها در مراسم اختتاميه المپيك لندن 2012

article54035332 581639 رد پاي ماسون ها در مراسم اختتاميه المپيك لندن 2012

به گفته طراحانش عدد ۲۰۱۲ رو نشون ميده ، ضمن اين كه در داخل عدد ۲ نام شهر لندن و در داخل عدد ۰ نشان المپيك جا داده شده . اما در رابطه با اون قسمت مركزي كه به شكل مربع طراحي شده چيزي نخوندم . البته در يكي از وبلاگها خوندم كه احتمالاً طراح خواسته شكل “چشم” رو ترسيم بكنه .

 

به تازگي هم در چند وبلاگ داخلي و خارجي مطلبي جالب در مورد اين لوگو ديدم ، اون هم اين كه هر قطعه از اين نشان به ضمن اين كه يك عدد رو نشون ميده ، نشانگر يكي از حروف الفباي انگليسي هم هست .

London ZION 2012 رد پاي ماسون ها در مراسم اختتاميه المپيك لندن 2012

درواقع اولين عدد ۲ حرف Z ، عدد ۰ حرف O ، عدد ۱ حرف i و در نهايت دومين عدد ۲ حرف N رو نشون ميده . همونطوري هم كه در تصوير مشخصه ، اولين ۲ و آخرين ۲ (عدد دوي يكان و هزارگان) كه دو حرف متفاوت رو نشون ميدن به شكلي متفاوت باهم طراحي شدن .

با در كنار هم گذاشتن اين حروف كلمه ZION به وجود مياد .

با اين فرض كه اين نشان كلمه ZION رو نشون ميده ، وجود اون قطعه مركزي هم معني پيدا ميكنه .

اما ZION يعني چه؟

اين كلمه بيش از همه براي يهوديان معني و مفهوم داره . و معادل اون در زبان ما ميشه “صهيون” .

ونلاك و مندويل، Wenlock و Mandeville نام عروسك‌هاي المپيك لندن هستند؛ اما چرا يك چشم دارند؟ آيا نمي‌توان گمانه‌زني كرد كه در پس طراحي اين عروسك‌ها، انديشه‌اي نهان شده است؟

در واقع اين دو نماد دو نظر بند و دو طلسم هستند.

612 رد پاي ماسون ها در مراسم اختتاميه المپيك لندن 2012

اين عروسك ها تنها با داشتن يك چشم، ناخودآگاه توجه ما را معطوف به علامت تك چشم دجال مي كنند. تك چشم يكي از نمادهاي اصلي دجال است و استفاده صريح از اين نماد به عنوان يكي از نمادهاي المپيك ۲۰۱۲ با توجه به اينكه لوگوي اين دوره هم در ارتباط با فراماسونري بوده، مي تواند در بردارنده اين پيام باشد كه مي بايست منتظر اتفاقات جديدي از اين دست در برنامه هاي افتتاحيه و اختتاميه باشيم. برگزاري المپيك در انگستان و شهر لندن (مركز و مهد فراماسونري در جهان) و آن هم در سال ۲۰۱۲، سالي كه صهيونيست ها نگاه ويژه اي به آن دارند، خود نيز بسيار قابل تامل است.


650px Eye of Horus bw.svg  رد پاي ماسون ها در مراسم اختتاميه المپيك لندن 2012

جالبه يكي از آنها دست بند پاور بالانس نيز به دست دارد.دست بندي كه هموطنان و هنرمندان و ورزشكاران خرافاتي ما نيز بدون آنكه بداننند چيست به دست دارند.كمي به سايتهاي فروش دست بند پاور بالانس سر بزنيد و ببينيد كه چه بازاري به راه انداخته اند.

در پس پرده در رابطه با اين دو طلسم مي توان نشانه هاي بسياري را يافت.

نشانه هايي كه از برنامه هاي ايلوميناتي براي المپيك ۲۰۱۲ به عنوان بزرگتريم مناسك و مراسم شيطاني در قرن جديد ،خبر مي دهد.

در انيميشني عجيب نشان مي دهند كه اين دو نشان عجيب و غريب تك چشم به مشابه دو قطره مذاب از يك مخزن پر از آهن ذوب شده به زمين مي افتند.؟؟؟؟!!!

كميته بين المللي المپيك در راستاي اوامر و دستورات اربابان ايلوميناتي خود در تاريخ ۱۹ مه سال ۲۰۱۱ اين نمادها را رسما به عنوان نمادهاي المپيك ۲۰۱۲ لندن معرفي كرد.

با نگاه كردن به آنها اولين چيزي كه توجه شما را جلب مي كند همان “چشم جهان بين” “چشم حوروس” است.به هرمي كه در بالاي سر عروسك سمت چپي قرار دارد توجه كنيد.

مثل اينكه امسال قرار است هرم ناتمام فراماسونري به قرار گرفتن سنگ نهايي به اتمام رسيده و تكميل شود.شايد علامت “W” در بالاي سر اين عروسك و درون هرم به نشانWORLD باشد.

برخي از رموز عديد نهفته در اين نمادها:

تاريخي كه اين نشان معرفي شد ۵/۱۹/۲۰۱۰ بود.

۵/۱۹/۲۰۱۰ = ۱۸ reduces as 666 = 33:33:33

بر سر اين عروسكها حروف Wو M هك شده است كه قرينه و عكس يكديگرند.همانند دو مثلثي كه ستاره شوم صهيونيست ها را مي سازند.

جمع ارزش عددي اين دو حرف در علم حروف مي شود ۳۳

W & M = 33

بر سر يكي از اين دو عروسك هرمي قرار دارد كه با سه خط مزين شده است.نشانه اي از سه نقطه و سه خط است.سه ۱ و سه ۱۰٫ ۳۳

عروسك ديگر نيز تاجي بر سر دارد كه نشان دهنده دو عدد ۳ است كه از يكديگر جدا شده اند.۳۳

شكل بدن عروسك سمت چپي شبيه يك قلب است.قلب و يك هرم در كنار يكديگر در كابالا و تاروت نشان دهنده روشن بيني و دانشي است كه از طرف لوسيفر اهدا مي شود.

عروسك سمت راستي بدني به شكل يك پنتاگرام و ۵ ضلعي است.كه نشانه اي از جنگ است.

ساختمان پنتاگون نيز به همين دليل ۵ ضلعي است.زيرا مركز فرماندهي سپاه شيطان براي جنگ افروزي در جهان است.

اين دو نماددر كنار يكديگر مي خواهند نشان دهند كه جنگي در راه است كه در خلال آن عده اي به روشنفكري شيطاني نائل خواهند شد.

ريشه اين دو نام در كجاست؟

Wenlock يك اسم ايرلندي است.در ايرلندي به معني “پسر بچه اي از صومعه مقدس “است.

Mandeville اسمي پسرانه است كه ريشه اي فرانسوي دارد و معني آن “شهر بزرگ “است.Graet town

olympicmascotts1 رد پاي ماسون ها در مراسم اختتاميه المپيك لندن 2012
WenlockandMandevilleDescriptions رد پاي ماسون ها در مراسم اختتاميه المپيك لندن 2012

 

**PARADISE**                                                                                                            امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۰:۱۶ ] [ مشاوره مديريت ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ][ ۷۲۲ ][ ۷۲۳ ][ ۷۲۴ ][ ۷۲۵ ][ ۷۲۶ ][ ۷۲۷ ][ ۷۲۸ ][ ۷۲۹ ][ ۷۳۰ ][ ۷۳۱ ][ ۷۳۲ ][ ۷۳۳ ][ ۷۳۴ ][ ۷۳۵ ][ ۷۳۶ ][ ۷۳۷ ][ ۷۳۸ ][ ۷۳۹ ][ ۷۴۰ ][ ۷۴۱ ][ ۷۴۲ ][ ۷۴۳ ][ ۷۴۴ ][ ۷۴۵ ][ ۷۴۶ ][ ۷۴۷ ][ ۷۴۸ ][ ۷۴۹ ][ ۷۵۰ ][ ۷۵۱ ][ ۷۵۲ ][ ۷۵۳ ][ ۷۵۴ ][ ۷۵۵ ][ ۷۵۶ ][ ۷۵۷ ][ ۷۵۸ ][ ۷۵۹ ][ ۷۶۰ ][ ۷۶۱ ][ ۷۶۲ ][ ۷۶۳ ][ ۷۶۴ ][ ۷۶۵ ][ ۷۶۶ ][ ۷۶۷ ][ ۷۶۸ ][ ۷۶۹ ][ ۷۷۰ ][ ۷۷۱ ][ ۷۷۲ ][ ۷۷۳ ][ ۷۷۴ ][ ۷۷۵ ][ ۷۷۶ ][ ۷۷۷ ][ ۷۷۸ ][ ۷۷۹ ][ ۷۸۰ ][ ۷۸۱ ][ ۷۸۲ ][ ۷۸۳ ][ ۷۸۴ ][ ۷۸۵ ][ ۷۸۶ ][ ۷۸۷ ][ ۷۸۸ ][ ۷۸۹ ][ ۷۹۰ ][ ۷۹۱ ][ ۷۹۲ ][ ۷۹۳ ][ ۷۹۴ ][ ۷۹۵ ][ ۷۹۶ ][ ۷۹۷ ][ ۷۹۸ ][ ۷۹۹ ][ ۸۰۰ ][ ۸۰۱ ][ ۸۰۲ ][ ۸۰۳ ][ ۸۰۴ ][ ۸۰۵ ][ ۸۰۶ ][ ۸۰۷ ][ ۸۰۸ ][ ۸۰۹ ][ ۸۱۰ ][ ۸۱۱ ][ ۸۱۲ ][ ۸۱۳ ][ ۸۱۴ ][ ۸۱۵ ][ ۸۱۶ ][ ۸۱۷ ][ ۸۱۸ ][ ۸۱۹ ][ ۸۲۰ ][ ۸۲۱ ][ ۸۲۲ ][ ۸۲۳ ][ ۸۲۴ ][ ۸۲۵ ][ ۸۲۶ ][ ۸۲۷ ][ ۸۲۸ ][ ۸۲۹ ][ ۸۳۰ ][ ۸۳۱ ][ ۸۳۲ ][ ۸۳۳ ][ ۸۳۴ ][ ۸۳۵ ][ ۸۳۶ ][ ۸۳۷ ][ ۸۳۸ ][ ۸۳۹ ][ ۸۴۰ ][ ۸۴۱ ][ ۸۴۲ ][ ۸۴۳ ][ ۸۴۴ ][ ۸۴۵ ][ ۸۴۶ ][ ۸۴۷ ][ ۸۴۸ ][ ۸۴۹ ][ ۸۵۰ ][ ۸۵۱ ][ ۸۵۲ ][ ۸۵۳ ][ ۸۵۴ ][ ۸۵۵ ][ ۸۵۶ ][ ۸۵۷ ][ ۸۵۸ ][ ۸۵۹ ][ ۸۶۰ ][ ۸۶۱ ][ ۸۶۲ ][ ۸۶۳ ][ ۸۶۴ ][ ۸۶۵ ][ ۸۶۶ ][ ۸۶۷ ][ ۸۶۸ ][ ۸۶۹ ][ ۸۷۰ ][ ۸۷۱ ][ ۸۷۲ ][ ۸۷۳ ][ ۸۷۴ ][ ۸۷۵ ][ ۸۷۶ ][ ۸۷۷ ][ ۸۷۸ ][ ۸۷۹ ][ ۸۸۰ ][ ۸۸۱ ][ ۸۸۲ ][ ۸۸۳ ][ ۸۸۴ ][ ۸۸۵ ][ ۸۸۶ ][ ۸۸۷ ][ ۸۸۸ ][ ۸۸۹ ][ ۸۹۰ ][ ۸۹۱ ][ ۸۹۲ ][ ۸۹۳ ][ ۸۹۴ ][ ۸۹۵ ][ ۸۹۶ ][ ۸۹۷ ][ ۸۹۸ ][ ۸۹۹ ][ ۹۰۰ ][ ۹۰۱ ][ ۹۰۲ ][ ۹۰۳ ][ ۹۰۴ ][ ۹۰۵ ][ ۹۰۶ ][ ۹۰۷ ][ ۹۰۸ ][ ۹۰۹ ][ ۹۱۰ ][ ۹۱۱ ][ ۹۱۲ ][ ۹۱۳ ][ ۹۱۴ ][ ۹۱۵ ][ ۹۱۶ ][ ۹۱۷ ][ ۹۱۸ ][ ۹۱۹ ][ ۹۲۰ ][ ۹۲۱ ][ ۹۲۲ ][ ۹۲۳ ][ ۹۲۴ ][ ۹۲۵ ][ ۹۲۶ ][ ۹۲۷ ][ ۹۲۸ ][ ۹۲۹ ][ ۹۳۰ ][ ۹۳۱ ][ ۹۳۲ ][ ۹۳۳ ][ ۹۳۴ ][ ۹۳۵ ][ ۹۳۶ ][ ۹۳۷ ][ ۹۳۸ ][ ۹۳۹ ][ ۹۴۰ ][ ۹۴۱ ][ ۹۴۲ ][ ۹۴۳ ][ ۹۴۴ ][ ۹۴۵ ][ ۹۴۶ ][ ۹۴۷ ][ ۹۴۸ ][ ۹۴۹ ][ ۹۵۰ ][ ۹۵۱ ][ ۹۵۲ ][ ۹۵۳ ][ ۹۵۴ ][ ۹۵۵ ][ ۹۵۶ ][ ۹۵۷ ][ ۹۵۸ ][ ۹۵۹ ][ ۹۶۰ ][ ۹۶۱ ][ ۹۶۲ ][ ۹۶۳ ][ ۹۶۴ ][ ۹۶۵ ][ ۹۶۶ ][ ۹۶۷ ][ ۹۶۸ ][ ۹۶۹ ][ ۹۷۰ ][ ۹۷۱ ][ ۹۷۲ ][ ۹۷۳ ][ ۹۷۴ ][ ۹۷۵ ][ ۹۷۶ ][ ۹۷۷ ][ ۹۷۸ ][ ۹۷۹ ][ ۹۸۰ ][ ۹۸۱ ][ ۹۸۲ ][ ۹۸۳ ][ ۹۸۴ ][ ۹۸۵ ][ ۹۸۶ ][ ۹۸۷ ][ ۹۸۸ ][ ۹۸۹ ][ ۹۹۰ ][ ۹۹۱ ][ ۹۹۲ ][ ۹۹۳ ][ ۹۹۴ ][ ۹۹۵ ][ ۹۹۶ ][ ۹۹۷ ][ ۹۹۸ ][ ۹۹۹ ][ ۱۰۰۰ ][ ۱۰۰۱ ][ ۱۰۰۲ ][ ۱۰۰۳ ][ ۱۰۰۴ ][ ۱۰۰۵ ][ ۱۰۰۶ ][ ۱۰۰۷ ][ ۱۰۰۸ ][ ۱۰۰۹ ][ ۱۰۱۰ ][ ۱۰۱۱ ][ ۱۰۱۲ ][ ۱۰۱۳ ][ ۱۰۱۴ ][ ۱۰۱۵ ][ ۱۰۱۶ ][ ۱۰۱۷ ][ ۱۰۱۸ ][ ۱۰۱۹ ][ ۱۰۲۰ ][ ۱۰۲۱ ][ ۱۰۲۲ ][ ۱۰۲۳ ][ ۱۰۲۴ ][ ۱۰۲۵ ][ ۱۰۲۶ ][ ۱۰۲۷ ][ ۱۰۲۸ ][ ۱۰۲۹ ][ ۱۰۳۰ ][ ۱۰۳۱ ][ ۱۰۳۲ ][ ۱۰۳۳ ][ ۱۰۳۴ ][ ۱۰۳۵ ][ ۱۰۳۶ ][ ۱۰۳۷ ][ ۱۰۳۸ ][ ۱۰۳۹ ][ ۱۰۴۰ ][ ۱۰۴۱ ][ ۱۰۴۲ ][ ۱۰۴۳ ][ ۱۰۴۴ ][ ۱۰۴۵ ][ ۱۰۴۶ ][ ۱۰۴۷ ][ ۱۰۴۸ ][ ۱۰۴۹ ][ ۱۰۵۰ ][ ۱۰۵۱ ][ ۱۰۵۲ ][ ۱۰۵۳ ][ ۱۰۵۴ ][ ۱۰۵۵ ][ ۱۰۵۶ ][ ۱۰۵۷ ][ ۱۰۵۸ ][ ۱۰۵۹ ][ ۱۰۶۰ ][ ۱۰۶۱ ][ ۱۰۶۲ ][ ۱۰۶۳ ][ ۱۰۶۴ ][ ۱۰۶۵ ][ ۱۰۶۶ ][ ۱۰۶۷ ][ ۱۰۶۸ ][ ۱۰۶۹ ][ ۱۰۷۰ ][ ۱۰۷۱ ][ ۱۰۷۲ ][ ۱۰۷۳ ][ ۱۰۷۴ ][ ۱۰۷۵ ][ ۱۰۷۶ ][ ۱۰۷۷ ][ ۱۰۷۸ ][ ۱۰۷۹ ][ ۱۰۸۰ ][ ۱۰۸۱ ][ ۱۰۸۲ ][ ۱۰۸۳ ][ ۱۰۸۴ ][ ۱۰۸۵ ][ ۱۰۸۶ ][ ۱۰۸۷ ][ ۱۰۸۸ ][ ۱۰۸۹ ][ ۱۰۹۰ ][ ۱۰۹۱ ][ ۱۰۹۲ ][ ۱۰۹۳ ][ ۱۰۹۴ ][ ۱۰۹۵ ][ ۱۰۹۶ ][ ۱۰۹۷ ]
.: Weblog Themes By iranblag :.

درباره وبلاگ

تيم مشاوران مديريت ايران IranMCT ----------------- http://iranmct.com ---------------- Iran Management Consultants Team
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب
شمارنده
[قالب وبلاگ : فتا بلاگ] [Weblog Themes By : themzha.com] شرکت مشاوره مدیریتبازارسازی مدیریت بازاریابی. بازدید تحقیقات بازاریابیآموزش مدیریت MBAدلایل ترک تحقیقات بازاریابی تحقیقات مدیریت شرایط سخت بازارکارت امتیازی متوازنارزیابی عملکرد . نمونه مطالعات موردی.برند برندینگانواع برند معرفی 21 نوع متفاوت از برندبرندسازی branding marketing . برندسازی.تحقیقات بازاریابی انگیزه بخش http://marketingbranding.ir سبک مدیریت است مدیریت بازاربازاریابیتحقیقات بازاریابی ویژگی های .حرفه ای مشاوره اموزش مدیریت.شناسایی مشتریان .تحقیقات بازاریابی استفاده از تحقیقات بازار و بازاریابی http://marketingsales.irmarketing مدیریت برندینگ . Business Management ConsultantIran Business Management ConsultantManagement . بازاریابیانواع بازاریابی 127 نوع بازاریابیبازاریابی. بازاریابی MarketingMix آمیختهآمیزه بازاريابیمدیریت بازاریابی. اخبار مدیریت و تجارتمدیریت.مشاوره بازاریابی مدیریت آموزش تکنیک‌های فروشندگی حرفه‌ای فروشندگی. اخبار مدیریت و تجارتبازاریابی برندینگ. http://iranmct.com/news/page/12مدیریت. مدیریت مشاوره بازاریابیآموزش. بیزینس پلن طرح توجیهی طرح business plan. برنامه بازاریابی Marketing Planبازاریابی. مشاوره تبلیغات مشاور تبلیغات مشاور مدیریت management مشاوره مدیریت انواع بازاریابی بازاریابی. Business Planبیرینس پلن طرح توجیهیمدیریت. کلینیک کاشت موی طبیعی آسمان