stDate~>">چرا فروشنده نمي‌تواند مشتري راغب را جذب نمايد ؟
لوله فروش Sales Funnel
لینک دوستان
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۱۶:۵۱ ] [ مشاوره مديريت ]

پادشاهي دو شاهين كوچك به عنوان هديه دريافت كرد. آنها را به مربي پرندگان دربار سپرد تا براي استفاده در مراسم شكار تربيت كند. يك ماه بعد، مربي نزد پادشاه آمد و گفت كه يكي از شاهين‌ها تربيت شده و آماده شكار است اما نمي‌داند چه اتفاقي براي آن يكي افتاده و از همان روز اول كه آن را روي شاخه‌اي قرار داده تكان نخورده است.

اين موضوع كنجكاوي پادشاه را برانگيخت و دستور داد تا پزشكان و مشاوران دربار، كاري كنند كه شاهين پرواز كند. اما هيچكدام نتوانستند. روز بعد پادشاه دستور داد تا به همه مردم اعلام كنند كه هر كس بتواند شاهين را به پرواز درآورد پاداش خوبي از پادشاه دريافت خواهد كرد. صبح روز بعد پادشاه ديد كه شاهين دوم نيز با چالاكي تمام در باغ در حال پرواز است. پادشاه دستور داد تا معجزه‌گر شاهين را نزد او بياورند.

درباريان كشاورزي متواضع را نزد شاه آوردند و گفتند اوست كه شاهين را به پرواز درآورد. پادشاه پرسيد: «تو شاهين را به پرواز درآوردي؟ چگونه اين كار را كردي؟ شايد جادوگر هستي؟»
كشاورز كه ترسيده بود گفت: «سرورم، كار ساده‌اي بود، من فقط شاخه‌اي را كه شاهين روي آن نشسته بود بريدم. شاهين فهميد كه بال دارد و شروع به پرواز كرد
گاهي لازم است براي بالا رفتن، شاخه‌هاي زير پايمان را ببريم (البته شاخه‌هاي زير پاي خودمان نه زير پاي ديگران!)

            L.abdollahiامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۱۶:۵۰ ] [ مشاوره مديريت ]

از كارتون توي يك اداره مدرن راضي نيستين؟

سرگرمي تفريحي فان2فان
بقيه در ادامه مطلب

              shab ahange del aram

از كارتون توي يك اداره مدرن راضي نيستين؟

سرگرمي تفريحي فان2فان

پس اين چي؟!


سرگرمي تفريحي فان2فانهنوز هم از گرسنگي ميناليد؟

سرگرمي تفريحي فان2فان

پس اين چي؟!

سرگرمي تفريحي فان2فان


از خواب توي تخت خواب سفتتون خسته شدين؟

سرگرمي تفريحي فان2فان

پس اين چي؟!

سرگرمي تفريحي فان2فان 
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۱۶:۴۹ ] [ مشاوره مديريت ]

استاد: وقتي بزرگ شوي چه ميكني؟                   

شاگرد: عروسي


استاد: نخير منظورم اينست كه چي ميشوي ؟

شاگرد: داماد


استاد: او ه ه ،منظورم اينست وقتي بزرگ شوي چي حاصل ميكني ؟ 

شاگرد: زن استاد: احمق ،ns-serif'; mso-ascii-font-family: Calibri; mso-ascii-theme-font: minor-latin; mso-hansi-font-family: Calibri; mso-hansi-theme-font: minor-latin; mso-bidi-font-family: Arial; mso-bidi-theme-font: minor-bidi; mso-bidi-language: FA" dir=rtl lang=FA>بچه هدف ما از اين  كار اينه كه  بچه ها چه صفتهايي بهمون ميدن تا اون صفتهايي كه نداريمو بدست بياريم يا تقويت كنيم

اميدوارم به هيچ يك از بچه ها بر نخوره و همه جنبه ي اينو داشته باشن كه نخوان فكر بد بكنن يا سو تفاهمي بشه البته ميدونيم همه با جنبه ان  لطفا صفت واقعي هر شخصو بنويسين ،هركسي دوس نداره بگه ،تا بچه ها نظر دربارشون نذارن

لطفا (...)ترينها ي وبلاگ رو انتخاب كنين

1-خوش اخلاق ترين

2-خوش لباس ترين

3-شوخ ترين

4-ساده ترين

5-مهربون ترين

6-با احساس ترين

7-استاد ترين

8-با مرام ترين

9- با جنبه ترين

10- اجتماعي ترين

11-اقا ترين

12- خانم ترين

خون نمي ترسيم اما برادرمان يك روز به ما گفت: «چون تو خوش خط هستي، پس نمي
تواني دكتر خوبي شوي.» و بعد هم گفت: «اگر دكتر شوي، ممكن است هنگام تشخيص علت
مرگ يك نفر كه در بازداشتگاه فوت كرده، خودت هم ناگهان خودكشي شوي.» ما منظور
برادرمان را نفهميديم اما توي فيلم ها هم ديديم

بقيه در ادامه مطلب

                     L.abdollahi

ما منظور
برادرمان را نفهميديم اما توي فيلم ها هم ديديم كه خيلي از دكترها ساختمان مي
ساختند. بنابراين ما تصميم گرفتيم كه مهندس شويم تا ساختمان ها را محكم تر
بسازيم و بعد پول دار شويم، اما برادر بزرگ ترمان كه خودش چند سال پيش مهندس
شده، هنوز پولدار نشده است. او به ما گفت كه اين روزها هر پاره آجر را هم كه
بلند كني يك مهندس از زيرش مي پرد بيرون و بعد درخت ازگيل توي حياط را نشان مان
داد و گفت: «همين درخت را اگر الان تكان دهي دست كم بيست سي تا مهندس ازش پايين
مي ريزد.» برادر ما معتقد است هركس كه توي كوچه و خيابان به چشم مي خورد مهندس
است، مگر آن كه خلافش ثابت شود. براي همين است كه همه همديگر را مهندس صدا مي
زنند. ما اين ها را نمي دانيم، اما خلبان شدن را هم خيلي دوست داريم و هنگامي
كه برادران رايت موفق شدند پرواز كنند، ما در پوست خود نمي گنجيديم اما الان،
هربار كه اخبار را گوش مي كنيم يك هواپيما سقوط مي كند و هميشه هم مقصر اصلي
و ما تصميم گرفتيم كه رييس جمهور شويم.امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۱۶:۴۲ ] [ مشاوره مديريت ]

مديران اشتباه نميكنند، بلكه ميخوا هند كارمندانشان را امتحان ‌كنند.

مديران دير به سر كار نميرسند، تاخير آنها هميشه اجتناب‌ناپذير است.

مديران روزنامه نميخوانند، آنها در حال جمع ‌آوري اطلاعات هستند.

مديران فراموش نميكنند، اين كاركنان هستند كه فراموش ميكنند به آنها يادآوري كنند.

مديران نميخوابند، آنها با چشمهاي بسته فكر ميكنند.

مديران اسباب بازيهاي جديد نميخرند، آنها بر روي تكنولوژيهاي جديد سرمايه‌گذاري ميكنند.

كارمندان ايده‌هاي خوب ندارند، اگر هم دارند، نظرات مديرانشان هست.

               L.abdollahiامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۱۶:۴۱ ] [ مشاوره مديريت ]

رئيس: شما به زن unicode-bidi: embed; DIRECTION: rtl" dir=rtl class=MsoNormal align=center>


كلاهبرداري فيشينگ از طريق ايميل ها و پيام ها صورت مي پذيرد و قربانيان به صورت مستقيم اطلاعات حساس و محرمانه خود را در وب سايت هاي جعلي كه در ظاهر كاملا شبيه وب سايت هاي سالم و قانوني مي باشد وارد مي نمايند. حقه ي فيشينگ يكي از تكنيك هاي مهندسي اجتماعي براي فريب كاربران مي باشد كه علي‌القاعده از ضعف امنيتي يك وب سايت براي انجام عمليات مجرمانه خود استفاده مي كنند؛ براي اولين بار حقه ي فيشينگ در 1987 تعريف شد و اولين باري كه واژه فيشينگ براي نام گذاري اين واژه استفاده گرديد، سال 1996 بود.

جالب است بدانيد
phishing نوع ديگر كلمه fishing (ماهيگيري) است همانند خيلي از كلمات كه در علوم رايانه اي به شكل مخفف يا دگرگون شده اي از كلمات ديگر به كار مي روند. براي مثال لغت phreak كه از تركيب phone freak به معناي استراق سمع تلفني گرفته شده است. با اين توضيحات شايد بتوان phishing را سرقت اطلاعات اينترنتي با يك سايت قلابي ترجمه كرد.

- كلاهبرداري فيشينگ چگونه انجام مي شود؟

ممكن است سارق با يكي از اعضاي سايتي كه در آن خريد و فروش صورت مي گيرد روبرو شود و پيام كوتاهي براي او مبني بر وارد كردن رمز عبور بفرستد. براي اينكه قرباني احتمالي خوب به دام بيفتد آن پيام كوتاه ممكن است به صورت يك عبارت امري مانند اين "اطلاعات صورتحساب را تأييد كنيد" باشد. به محض اينكه قرباني رمز عبور خود را وارد كند شخص سارق مي تواند به حساب طرف وارد شده و از آن براي انجام اهداف مجرمانه ي خود استفاده كند. البته اين كار احتياج به دانش برنامه نويسي دارد.

فيشينگ در سايت
AOL.com به قدري به وفور اتفاق افتاد كه مسوولين سايت مجبور شدند در سايت خود نواري با اين توضيح كه "هيچ يك از مسوولان در اين سايت از شما درخواست رمز نخواهند كرد" قرار دهند.اگرچه فيشينگ به عنوان يك هنر و مهارت در عصر ارتباطات تلقي مي شود، لكن اين مسئله تراژدي مردم عادي در عصر ارتباطات شناخته مي شود، با توجه به اقتصاد ليبرالي و بازار جهاني اقتصاد، مردم عادي از هر گوشه اين دنيا مورد سوء استفاده قرار گرفته و ثروت اندوخته خود را به دليل عدم نظارت هاي و آموزش كافي از دست مي دهند.

- روش هاي مرسوم فيشينگ


كلاهبرداري آنلاين بواسطه روش فيشينگ، از طرق مختلفي قابل انجام است كه با توجه به آمار 2010 سايت ديده بان كلاهبرداري بين الملل، به صورت زير است:

1.
دستكاري و تقلب در لينك ها و آدرس ها

يكي از شيوه هاي متداول و رايج در فيشينگ ارسال لينك ها و آدرس هاي متعلق به سازمان هاي غير واقعي و جعلي از طريق ايميل مي باشد. آدرس هايي كه تنها تفاوت آنها با آدرس اصلي يك يا دو حرف است يا از دامين هاي فرعي گمراه كننده براي ايجاد آنها استفاده گرديده است.

2.
دور زدن فيلتر

فيشرها با استفاده كردن از عكس به جاي متن، كار فيلترهاي ضد فيشينگ را كه براي شناسايي متن هايي كه عموماً در ايميل هاي حاوي آدرس هاي جعلي يافت مي شوند، را سخت مي كنند.

3.
وب سايت جعلي

تنها با ورود و بازديد يك قرباني به سايت جعلي عمل كلاهبرداري صورت نمي پذيرد. در برخي از روش هاي فيشينگ از دستورات جاوا اسكريپت استفاده مي شود تا نوار آدرس را اصلاح كند و تغيير دهد. اين كار با قرار دادن تصوير يك آدرس اينترنتي قانوني و موجه در نوار آدرس يا بستن نوار آدرس اصلي و باز كردن يك نوار آدرس جديد كه حاوي آدرس اينترنتي قانوني و موجه است، انجام مي شود.

يك فيشر(مهاجم) حتي مي تواند از نقايص موجود در برنامه جاوا اسكريپت يك سايت معتبر و قانوني عليه قربانيان خود استفاده نمايد. اين نوع حمله ها (كه به كراس سايت اسكريپتينگ معروف هستند) به طور خاص سخت و پيچيده هستند، چون آنها قرباني را به صفحه اينترنتي ثبت نام خدمات بانكي خود ارجاع مي دهند. صفحه اي كه در آن همه چيز از آدرس سايت گرفته تا گواهي امنيتي، همه درست و صحيح به نظر مي رسند. در حقيقت لينك دادن به صفحه اصلي حقه اي براي به ثمر رساندن سرقت و انجام دادن حمله است. با انجام اين كار كشف اين حمله براي افرادي كه دانش لازم را ندارند، كار بسيار سختي است. در سال 2006 چنين حمله اي عليه سايت
Pay Pal انجام شد.
- فيشينگ از طريق تلفن

تمامي حملات فيشينگ نياز به استفاده از يك وب سايت جعلي و ساختگي ندارند. اين نوع حملات شامل پيام هايي هم مي شوند كه ادعا مي كند از طرف بانك هستند و از مشتري ها (استفاده كنندگان خدمات بانكي) مي خواهند با توجه به مشكلي كه براي حساب هاي آنها به وجود آمده است، با يك شماره تماس بگيرند. به محض اينكه مشتري با اين شماره تلفن (كه متعلق به مهاجم است و يك سرويس تلفن اينترنتي است) تماس بگيرد، دستوراتي به مشتري داده مي شود تا شماره حساب و رمز خود را وارد كند. فيشرهايي كه از سرويس تلفن اينترنتي استفاده مي كنند، گاهي اوقات از داده هاي جعلي براي آي دي كالر استفاده مي‌نمايند تا براي مشتريان اينگونه به نظر برسد كه اين تماس از طرف يك سازمان مطمئن و معتبر انجام مي شود.

- ساير روش ها


• نوع ديگري از حمله كه موفقيت آميز بودنش ثابت شده است، ارجاع دادن قرباني به وب سايت اصلي بانك است. سپس يك پنجره پاپ آپ در بالاي صفحه سايت به نمايش در مي آيد و به شكلي كه به نظر برسد اين صفحه و اين سايت متعلق به بانك است، اطلاعات حساس قرباني را درخواست مي كنند.

• يكي از جديدترين روش هاي فيشينگ تب نبينگ است. اين برنامه از صفحاتي كه كاربر باز كرده استفاده مي كند و به طور آهسته كاربر را به سايت ساختگي ارجاع مي دهد.

• دوقلوهاي شر يا Evil twins روشي است كه شناسايي و كشف آن كار بسيار سختي است. يك فيشر يك شبكه بي سيم (وايرلس) ساختگي ايجاد مي كند. اين شبكه همانند شبكه هاي معتبر عمومي و قانوني مي تواند در مكان هايي مانند فرودگاه ها، هتل ها و كافي شاپ ها وجود داشته باشد. وقتي كه يك نفر وارد شبكه جعلي مي شود، كلاهبرداران سعي مي كنند رمزهاي عبور و يا ساير اطلاعات مرتبط با كارت اعتباري او را ثبت و ضبط كنند.امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۱۶:۳۹ ] [ مشاوره مديريت ]
لحظه هايي هست كه وقتي سخت دلگيري دردت را در سينه ات فرو مي ريزي تا آشكار نگردد
لحظه هايي هست كه وقتي اشك در چشمانت حلقه زده، بغض مي كني اما پشت
لبخندي ساده پنهان خواهي كرد
لحظه هايي هست كه وقتي دلت خيلي گرفته و مي خواهي درد دلت را فرياد بزني
از سنگيني بغضت نمي تواني
لحظه هايي هست كه سخت، خسته مي شوي از دست كساني كه حرف هايت را نمي
فهمند و باز چيزي نمي گويي
لحظه هايي هست كه وقتي از تنهايي زمين گير مي شوي، سرت را به ديوار
۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵