مشاوره مديريت - آموزش مديريت - آموزش فروشندگي حرفه‌اي
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 3217
دیروز : 4574
افراد آنلاین : 19
همه : 5164180

 

             

             ماجراي يهود و كنترل دنيا

اما اسكناس 1 دلاري به عنوان نخستين اسكناس و از طرفي ديگر به لحاظ تعدد نشانه هاي ماسوني از اهميت ويژه اي

برخوردار است كه كشف رمز از آن نيات پشت پرده و مخوف طراحان نظم نوين جهاني را آشكار مي سازد.

پيش از پرداختن به اين مسئله توضيحي اجمالي راجع به برخي اعداد مقدس ماسونها را لازم مي دانم .

بچه ها توصيه ميكنم اين مطلبو از دست نديد

نخستين عدد ۹ است كه به حلقه ۹ نفره زنجيره ماسونها ، تعداد استاداني كه در جستجوي حيرام رفتند تعداد ضربه هاي درجه استادي و…(۳) اشاره دارد.

دومين عدد ۱۱ است كه آن نيز به دوستون بواز و جاكين كه بنا بر اعتقاد ماسونها  در ابتداي معبد سليمان قرار داشتند، عرض حمايل استاد به سانتي متر (مجموع ستارگان ۵ و ۶ پر)، تنها عدد دورقمي كه اكر برعكس شود تغيير نمي كند و …(۴) اشاره دارد.

سومين عدد ۱۳ است كه بي شك از مهمترين نشانه هاي  تعلق فراماسونري به يهوديان و مصر باستان است كه دلايلي از قبيل اتفاق موسوم به  پوريم در ۱۳ فروردين در عهد خشايار شاه ، ۱۳ تكه از بدن اوزيريس كه توسط ايسيس(خدايان مصر باستان) پيدا شد ، خيانت سيزدهمين نفر(يهودا اسكاريوتي) به حضرت مسيح (ع) و … مد نظر است.

چهارمين عدد ۳۳ است كه اشاره دارد  به ۳۳ رتبه و درجه فراماسونري ، حاصل ضرب عدد مقدس ماسونها يعني يازده در سه مرتبه شاگردي- ابزار ياري و استادي (۱۱* ۳=۳۳) ، سن حضرت مسيح هنگام كشته شدن(البته به نشان تمسخر مسيح توسط يهوديان) و…

الف : نمادهي ماسوني در روي ۱ دلاري:

۱- درج تصوير جرج واشنگتن به عنوان اولين رييس جمهور آمريكا كه فراماسون اعظم و داراي درجه   ۳۳  در اين تشكيلات بود البته بناي ياد بود وي در واشنگتن مملو از نشانه هاي ماسوني است.

۲- استفاده از ۱۳ دايره در مهرسبز رنگ  وزارت دارايي امريكا در شكل ^ مانند . البته خود شكل ^ ، نماد مردانگي در مصر باستان و در ميان يبوسي ها بوده  و اشاره به يكي از شرايط اصلي عضويت در لژهاي فراماسونري يعني مرد بودن دارد  كه تاثير آن در درجه نظاميان كنوني (گروهبان و استوار) كاملا مشهود است.

۳- استفاده از مجموع ۱۳ برگ و ميوه در سمت چپ و راست تصوير جرج واشنگتن(دايره هاي قرمز رنگ)

۴-  استفاده از ۳۳ حلقه در قسمت چپ و راست در پايين دلار (بيضي هاي سبز رنگ) كه گوياي ۳۳ حلقه زنجير وار رتبه هاي ماسوني براي رسيدن به مقام استادي اعظم يا بزرگ بازرس كل (همان فراماسون درجه ۳۳ )است.

۵ – گنجاندن تصوير جغد در گوشه بالايي و سمت راست دلار به گونه اي كاملا ماهرانه و مخفيانه كه به سادگي قابل رويت نيست و نياز به بزرگنمايي بسيار زيادي دارد .(دايره ها و فلش آبي رنگ)نا گفته نماند كه جغد نماد يهودي مارانوس (يهودي كه براي پيش بردن اهدافش دين خود را مخفي ميكند) است و به اين نكته اشاره دارد كه كشور ايالات متحده با چه انديشه و مباني فكري تاسيس گشته است البته فقط و فقط ذكر نقش  يهوديان و پيوريتنهاي موثر در تاسيس امريكا خود به تنهايي كتابي قطور مي شود كه فرصتي ديگر را  مي طلبد.در تصوير هوايي از كنگره آمريكا نيز به سهولت مي توان تصوير جغد را در اطراف اين ساختمان تشخيص داد.

- نبايد از طراحي هاي تار عنكبوت مانند زمينه دلار به سادگي گذشت چراكه به طرز ماهرانه اي سمبل ها ونمادهاي مورد احترام و تقديس ماسونها و يهوديان را در آن خواهيد يافت . به عنوان نمونه خرگوش     نيم رخ كه چشم چپش به سمت بيننده است دقيقا در روبروي تصوير پنهاني جغد برايتان به رنگ سفيد مشخص گشته است.

(لوگوي    p   l   a   y   b   o   y  كه از نشانه هاي غير اخلاقي و سين كاف سين است نيز از همين نماد گرفته شده است

)شايان ذكر است از ديدگاه سمبوليك برخي حيوانات مانند مار ، جغد ، خرگوش ، ققنوس(پرنده افسانه اي) و بز براي ماسونها و شيطان پرستان مقدس هستند اما از اين ميان جغد به سبب گردش سيصدو شصت درجه اي گردنش و نيز خرگوش به دليل اينكه هميشه بيدار است نماد هوشياري و تسلط گشته اند. كه از ديدگاه ماسونها اين خصيصه بسيار مهم مي نمايد و الگوي چشم جهان بين كه در باره آن سخن خواهيم راند نيز گواهي بر اين مدعاست.

از سوي ديگر نيز اگر دقت فرماييد با فرهنگ سازي جريان فراماسونري از طريق كارتونها ، داستانها و.. خرگوش نماد با هوشي ، جغد و بز نيز نماد حكمت و دانايي گشته اند .

اگر اندكي دقت فرماييد عقاب كه نماد پرنده زئوس خداي يونان باستان است در پنجه راست خود شاخه زيتوني شامل ۱۳ برگ و ۱۳ ميوه نگه داشته ،  و در پنجه ديگر ۱۳ تير .

دم عقاب داراي ۹ پر است از سويي ديگر هر بال اين عقاب ۳۳ پر دارد كه قبلا راجع به اين اعداد توضيح داده شد.

در منقار عقاب نواري قرار دارد كه بر روي آن به زبان لاتين نوشته شده (E PLURIBUS UNUM) كه به معني  ”وحدت از كثرت” است (اشاره به ايالات متحده) اما نكته جالب تعداد حروف اين جمله  بوده  كه شامل۱۳ حرف است .

بر روي سر عقاب ۱۳ ستاره قرار گرفته كه در مجموع يك ستاره شش پر(ستاره داوود) را تشكيل ميدهد.كه نشان از تعلق امريكاي ۲۲۷ سال پيش به يهوديان و مارانوس ها دارد .

بر سينه عقاب سپري قرار دارد كه بر روي آن ۱۳ خط قرمز و سفيد (پرچم امريكا) نقش بسته گفتني است رنگ قرمز و سفيد رنگ دو ستون معروف ماسونها يعني بواز و جاكين بوده است .(۵)

در قاعده هرم عبارتي (اعداد) يوناني “MDCCLXXVI” نقش بسته كه از نظر ارزش عددي (جمع حروف به صورت ابجد)  همانگونه كه در تصوير مي بينيد برابر با ۱۷۷۶ سال استقلال امريكاست . اما اگر اين حروف را بر روي اهرام ثلاثه مصر باستان در نظر بگيريد  جمع قاعده اين اهرام همانگونه كه در تصوير محاسبه شده است برابر با ۶۶۶ مي شود كه عدد  لوسيفر يا همان شيطان است.

اكنون قضاوت با شما ست آيا اين نمادها و نوشته هاي عجيب اين معنا را مي دهد؟ آيا براي بيان اينكه به كمك خدا نياز داريم بايد چشم چپي را در حالت جدا و درخشان  بر روي هرم خئوپوس قرار دهيم ؟ !!!! و…

اگر هرم گيزا يا خئوپوس را در درون يك ستاره شش پر(ستاره داوود) قرار دهيم نتيجه شگفت آور خواهد بود به گونه اي كه حروفي كه در منتهي اليه گوشه هاي ستاره قرار مي گيرند(مطابق تصوير) واژه “MASON” را مي سازند.

نوشته شده توسط استاد علي اكبر رائفي پور

                     

pley boy                     

z.mohammadiامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۱۶:۲۰ ] [ مشاوره مديريت ]

قصاب با ديدن سگي كه به طرف مغازه اش نزديك مي شد  حركتي كرد  كه دورش كند اما كاغذي را  در دهان سگ  ديد .كاغذ را گرفت.روي كاغذ نوشته بود” لطفا ۱۲ سوسيس و يه ران گوشت بدين ” . ۱۰ دلار همراه كاغذ بود.

بقيه در ادامه مطلب

L.abdollahi

قصاب با ديدن سگي كه به طرف مغازه اش نزديك مي شد  حركتي كرد  كه دورش كند اما كاغذي را  در دهان سگ  ديد .كاغذ را گرفت.روي كاغذ نوشته بود” لطفا ۱۲ سوسيس و يه ران گوشت بدين ” . ۱۰ دلار همراه كاغذ بود.قصاب كه تعجب كرده بود  سوسيس و گوشت را در كيسه اي گذاشت و در دهان سگ گذاشت  .سگ هم  كيسه راگرفت و رفت .قصاب كه كنجكاو شده بود و از  طرفي وقت بستن مغازه بود تعطيل كرد و بدنبال سگ راه افتاد .

سگ  در خيابان  حركت كرد تا به محل خط كشي رسيد . با حوصله ايستاد تا  چراغ سبز شد و  بعد از خيابان رد شد.قصاب به دنبالش راه افتاد. سگ رفت تا به ايستگاه اتوبوس رسيد نگاهي به تابلو  حركت اتوبوس ها كرد و ايستاد .قصاب متحير از حركت سگ منتظر ماند .اتوبوس امد, سگ جلوي اتوبوس امد و شماره انرا نگاه كرد و به ايستگاه برگشت .صبر كرد تا اتوبوس بعدي امد   دوباره شماره انرا چك كرد   اتوبوس درست بود سوار شد.قصاب هم در حالي كه دهانش از حيرت باز بود سوار شد.اتوبوس در حال حركت به سمت  حومه شهر  بود وسگ منظره بيرون را تماشا مي كرد .

پس از چند خيابان سگ روي پنجه بلند شد و زنگ اتوبوس را زد .اتوبوس ايستاد و سگ با كيسه پياده شد.قصاب هم به دنبالش.سگ در خيابان حركت كرد تا به خانه اي رسيد .گوشت را روي پله گذاشت و   كمي عقب رفت و خودش را به در  كوبيد .اينكار را بازم تكرار كرد اما كسي در را باز نكرد.سگ به طرف محوطه باغ رفت   و روي ديواري باريك پريد و خودش را به پنجره رساند و سرش را چند بار به پنجره زد و بعد به پايين پريد و به پشت در برگشت.

مردي  در را باز كرد و شروع  به فحش دادن  و تنبيه  سگ و كرد.قصاب با عجله به مرد نزديك شد و داد زد :چه كار مي كني ديوانه؟ اين سگ يه نابغه است  .اين باهوش ترين سگي هست كه من تا بحال ديدم.مرد نگاهي به قصاب كرد و گقت:تو به اين ميگي باهوش ؟اين دومين بار تو اين هفته است كه اين احمق كليدش را فراموش مي كنه

!!!نتيجه اخلاقي :

اول اينكه مردم هرگز از چيزهايي كه دارند راضي نخواهند بود.

و دوم اينكه چيزي كه شما آنرا بي ارزش مي دانيد بطور قطع براي كساني ديگر ارزشمند و غنيمت است .

سوم اينكه بدانيم دنيا پر از اين تناقضات است.پس سعي كنيم ارزش واقعي هر چيزي را درك كنيم و مهمتر اينكه قدر داشته هاي مان را بدانيم.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۱۶:۱۸ ] [ مشاوره مديريت ]

سياستمدار: كسي است كه مي تواند به شما بگويد به جهنم برويد منتها به نحوي كه شما براي اين سفر لحظه شماري كنيد.
مشاور: كسي است كه ساعت شما را از دستتان باز مي كند و بعد به شما مي گويد ساعت چند است.
حسابدار: كسي است كه قيمت هر چيز را مي داند ولي ارزش هيچ چيز را نمي داند.
بانكدار: كسي است هنگامي كه هوا آفتابي است چترش را به شما قرض مي دهد و درست تا باران شروع مي شود آن را مي خواهد.

اقتصاددان: كسي است كه فردا خواهد فهميد چرا چيزهايي كه ديروز پيش بيني كرده بود امروز اتفاق نيفتاد.
روزنامه نگار: كسي است كه %50 از وقتش به نگفتن چيزهايي كه مي داند مي گذرد و %50 بقيه وقتش به صحبت كردن در مورد چيزهايي كه نمي داند.
رياضيدان: مرد كوري است كه در يك اتاق تاريك بدنبال گربه سياهيه مي گردد كه آنجا نيست.
هنرمند مدرن: كسي است كه رنگ را بر روي بوم مي پاشد و با پارچه اي آن را بهم مي زند و سپس پارچه را مي فروشد.
فيلسوف: كسي است كه براي عده اي كه خوابند حرف مي زند.
روانشناس: كسي است كه از شما پول مي گيرد تا سوالاتي را بپرسد كه همسرتان مجاني از شما مي پرسد.
جامعه شناس: كسي است كه وقتي ماشين خوشگلي از خيابان رد مي شود و همه مردم به آن نگاه مي كنند، او به مردم نگاه مي كند.
برنامه نويس: كسي است كه مشكلي كه از وجودش بي خبر بوديد را به روشي كه نمي فهميد حل مي كند 

                     shab ahange del aramامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۱۶:۱۶ ] [ مشاوره مديريت ]

                        

بچه ها به مناسبت رسيدن ماه مبارك  رمضان ميخوايم يه دور كل قرآنو با بچه هاي وبلاگ بخونيم

تا هم همگي با چند صفحه اي كه تو روز ميخونيم قران خونده باشيم هم با كمك هم هركدوم ثواب يه ختم قران رو داشته باشيم

هركس هر تعداد صفحه كه تو روز ميتونه بخونه رو بگه تا ما بين همه تقسيم بندي كنيم

ايشالله كه بتونيم تو اين ماه عزيز و دوست داشتني قطره اي از نعمت خالق خود رو به جا بياريم.امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۱۶:۱۵ ] [ مشاوره مديريت ]

 

        راز و نياز با خوا,دردو دل با خدا

مي دانم هر از گاهي دلت تنگ مي شود. همان دل هاي بزرگي كه جاي من در آن است، آن قدر تنگ مي شود كه حتي يادت مي رود من آنجايم.
دلتنگي هايت را از خودت بپرس و نگران هيچ چيز نباش!
هنوز من هستم.
هنوز خدايت همان خداست!

هنوز روحت از جنس من است!

اما من نمي خواهم تو همان باشي!

تو بايد در هر زمان بهترين باشي.

نگران شكستن دلت نباش!

مي داني؟ شيشه براي اين شيشه است چون قرار است بشكند.

و جنسش عوض نمي شود ...

و مي داني كه من شكست ناپذير هستم ...

و تو مرا داري ...براي هميشه!

چون هر وقت گريه مي كني دستان مهربانم چشمانت را مي نوازد ...

چون هر گاه تنها شدي، تازه مرا يافته اي ...

چون هرگاه بغضت نگذاشت صداي لرزان و استوارت را بشنوم،

صداي خرد شدن ديوار بين خودم و تو را شنيده ام!

درست است مرا فراموش كردي، اما من حتي سر انگشتانت را از ياد نبردم!

دلم نمي خواهد غمت را ببينم ...

مي خواهم شاد باشي ...

اين را من مي خواهم ...

تو هم مي تواني اين را بخواهي. خشنودي مرا.

من گفتم : وجعلنا نومكم سباتا (ما خواب را مايه آرامش شما قرار داديم)

و من هر شب كه مي خوابي روحت را نگاه مي دارم تا تازه شود ...

نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را مي فشارد.

شب ها كه خوابت نمي برد فكر مي كني تنهايي ؟

اما، نه من هم دل به دلت بيدارم!

فقط كافيست خوب گوش بسپاري!

و بشنوي ندايي كه تو را فرا مي خواند به زيستن!

پروردگارت ...
با عشق ! 

 

فرا رسيدن بهترين ماه خدا و نزول نعمت هاي بي پايان  الهي و بهترين روزاي خدا به بهترين بنده هاي خدا را تبريك ميگوييمامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۱۶:۱۲ ] [ مشاوره مديريت ]

ژاپن: بشدت مطالعه مي كند و براي تفريح ربات مي سازد!

مصر : درس مي خواند و هر از گاهي بر عليه حسني مبارك، در و پنجره دانشگاهش را مي شكند!

بقيه در ادامه مطلب

Shab ahange del aram

ژاپن: بشدت مطالعه مي كند و براي تفريح ربات مي سازد!

مصر : درس مي خواند و هر از گاهي بر عليه حسني مبارك، در و پنجره دانشگاهش را مي شكند!

هند: او پس از چند سال درس خواندن عاشق دختر خوشگلي مي شود و همزمان برادر دوقولويش كه سالها گم شده بود را پيدا مي كند. سپس ماجراهاي عاشقانه و اكشني(ACTION) پيش مي آيد و سرانجام آندو با هم عروسي مي كنند و همه چيز به خوبي و خوشي تمام مي شود!love struck

عراق: مدام به تير ها و خمپاره هاي تروريست ها جاخالي مي دهد ودر صورت زنده ماندن درس مي خواند!hiro

چين: درس مي خواند و در اوقات فراغت مشابه يك مارك معروف خارجي را مي سازد و با يك دهم قيمت جنس اصلي مي فروشد!not worthy

رژيم اشغالگر قدس: بيشتر واحدهايي كه او پاس كرده، عملي است او دوره كامل آموزشهاي رزمي و كماندويي را گذرانده! مادرزادي اقتصاد دان به دنيا مي آيد! (مرگ بر ا  .س. ر ا ئـ. ى .ل )

گينه بي صاحاب!!: او منتظر است تا اولين دانشگاه كشورش افتتاح شود تا به همراه بر و بچ هم قبيله اي درس بخواند!silly

كوبا: او چه دلش بخواهد يا نخواهد يك كمونيست است و بايد باسواد باشد و همينطور بايد براي طول عمر فيدل كاسترو و جزجگر گرفتن جميع روساي جمهوري امريكا دعا كند!time out – New!

پاكستان: او بشدت درس مي خواند تا در صورت كسب نمره ممتاز، به عضويت القاعده يا گروه طالبان در بيايد!hypnotized

اوگاندا: درس مي خواند و در اوقات بيكاري بين كلاس؛ چند نفر از قبيله توتسي را مي كشد!devil

انگليس: نسل دانشجوي انگليسي در حال انقراض است و احتمالا تا پايان دوره كواترناري!! منقرض مي شود ولي آخرين بازماندگان اين موجودات هم درس مي خوانند!d’oh

ايران: عاشق تخم مرغ است .سركلاس عمومي چرت مي زند و سر كلاس اختصاصي جزوه مي نويسد! سياسي نيست ولي سياسي ها را دوست دارد. معمولا ليگ تمام كشورهاي بالا را دنبال مي كند.عاشق عبارت « خسته نباشيد» است، البته نيم ساعت مانده به آخر كلاس .
هر روز دو پرس از غذاي دانشگاه را مي خورد و هر روز به غذاي دانشگاه بد و بيراه ميگويد. او سه سوته عاشق مي شود .اگر با اولي ازدواج كرد كه كرد، و الا سيكل عاشق شدن و فارغ شدن او بارها تكرار مي شود! جزء قشر فرهيخته جامعه محسوب مي شود ولي هنوز دليل اين موضوع مشخص نشده؛ كه چرا صاحبخانه ها جان به عزرائيل مي دهند ولي خانه به دانشجوي پسر نمي دهند! او چت مي كند! خيابان متر مي كند ودر يك كلام عشق و حال مي كند! نسل دانشجوي ايراني درسخوان در خطر انقراض است…

تا اونجا كه ميتونيد از زندگي دانشجويي استفاده كنيد چون خيلي زود تموم ميشه و حسرتش رو ميخوريد…امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۱۶:۱۰ ] [ مشاوره مديريت ]

1ـ هميشه تكاليف خود را در يك دفترچه ي مخصوص يادداشت كنيد يا طرح يادداشت همراه كتاب را اجرا نماييد .
2ـ محيط آرام را انتخاب كنيد و هميشه در يك مكان ثابت مطالعه كنيد . و محيط از نظر نور و گرما مناسب باشد.

بقيه در ادامه مطلب

Shab ahange del aram

1ـ هميشه تكاليف خود را در يك دفترچه ي مخصوص يادداشت كنيد يا طرح يادداشت همراه كتاب را اجرا نماييد .
2ـ محيط آرام را انتخاب كنيد و هميشه در يك مكان ثابت مطالعه كنيد . و محيط از نظر نور و گرما مناسب باشد.  
3ـ زمان و مكان و مدت مطالعه در طول روز مشخص باشد . و مدت زماني را كه براي  مطالعه يك كتاب صرف مي كنيد ، با مداد در بالاي صفحه بنويسيد.
4ـ  از خم شدن روي كتاب و دفتر خود داري كنيد.
5 ـ مطالعه و مرور را قبل از امتحان انجام دهيد نه شب امتحان .
6 ـ مطالعه ي مداوم باعث خستگي مي شود پس اندكي هم استراحت لازم است.
7ـ درس هر روز را همان روز بخوانيد و تكاليف و تمرين هاي آن را همان روز بنويسيد و جواب دهيد .(رمز اصلي موفقيت در درس و مدرسه)
8ـ رمز شاگرد اول شدن:   علاوه بر انجام نكته ي بالا ، بايد كه هميشه يك درس از معلم جلوتر باشيد .
9ـ زير مطالب مهم ، هنگام مطالعه خط بكشيد يا علامت پرانتز بگذاريد و يا مطالب مهم را در برگه يا دفتري يادداشت نماييد.  
10ـ  در طول امتحانات به اندازه ي كافي استراحت كنيد .غذاي مناسب بخوريد و از بيدار خوابي بپرهيزيد .
11ـ در هر درسي آن چه را كه خود، خوب ياد گرفته ايد به ديگران ياد بدهيد تا هم پي به اشكال هاي خود ببريد و هم آن مطلب را خوب ياد بگيريد و فراموش نكنيد كه پرسيدن عيب نيست ، ندانستن عيب است .
12ـ ورقه هاي امتحاني خود را دور نريزيد و شب هاي امتحان آن ها را مرور كرده و اشتباه هاي خود را اصلاح نماييد و خوب ياد بگيريد.
13 ـ توجه به محتواي كتاب و مطالب دفتر و نوشته هاي جنبي ، در آمادگي براي امتحان موثر است.
14 ـ در جلسه ي امتحان ، پس از دريافت برگه ، ابتدا نگاهي كلي به همه ي سوال ها نماييد و بعد شروع به پاسخ دادن كنيد و از همه مهم تر اين كه اول سوال هايي را پاسخ دهيد ، كه جواب آن ها را مي دانيد و راحت تر است .
15ـ اعتماد به نفس و آرامش نقش مهمي در موفقيت دارد .
16ـ اگر بخواهيد بهترين مطالب را از كتاب به دست بياوريد ، لازم است يك ربع ساعت را در خواندن و سه ربع ساعت را در درك كردن و سه ربع ديگر ساعت را به فكر كردن در اطراف آن چه خوانده شده است ، صرف كنيد .
17ـ قبل از مطالعه وضو بگيريد ، نيت كنيدكه مي خواهيد درس فارسي يا عربي يا هر درس ديگر بخوانيد و درس را با نام و ياد خدا شروع كنيد .
18- براي يادگيري فرمول ها و نكات مهم مي توانيد از روش (( نبين و از بر كن )) استفاده كنيد. به اين صورت كه ابتدا آن فرمول يا نكته‌ي مهم يا عبارتي را كه مي  خواهيد از بر كنيد . در برگه اي نوشته به مدت يك تا دو دقيقه به آن خوب نگاه كنيد . سپس چشم هاي خود را بسته و با دست هاي خالي (بدون خود كار و مداد ) چهار مرتبه از آن روي هوا بنويسيد . با اين روش ، همه ي مطالب به طور مستقيم وارد حافظه‌ي بلند مدت شما شده و خيلي دير فراموش مي كنيد . (در روز هاي بعد اگر آن مطالب به ياد شما آمد آن ها را همان طور كه گفته شد ، تمرين و تكرار كنيد تا براي هميشه ثبت شود و هرگز فراموش نكنيد.)
19- برنامه‌ي درسي شبكه‌ي آموزشي تلويزيون را پيدا و بررسي كنيد و ببينيد كه درس‌هاي مورد نظر شما را در چه روزها و ساعت‌هايي پخش مي‌كند . آن را خوب نگاه كنيد. بدون شك مفيد فايده واقع خواهد شد . (كلاس خصوصي رايگان ) . و فهرست برنامه ها ي شبكه ي آموزش را ، در شبكه ي پيام نما ، صفحه ي 847بيابيد.
20ـ آخرين و مهمترين نكته در يادگيري علم و دانش اين كه : خدا را هرگز فراموش نكنيد و هر كاري را كه مي خواهيد آغاز كنيد با نام و ياد خدا باشد و خداوند شما را در ادامة راه يادگيري بهتر ياري مي كند . خداي را نيز شكر و سپاس گزار باشيد چرا كه : شكر نعمت ، نعمتت افزون كند با آرزوي موفقيت و سربلندي براي شما خوبان و باقي بقايتان


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۱۶:۰۹ ] [ مشاوره مديريت ]

       تصاوير عاطفي و زيبا از احساس پدر و فرزند

z.mohammadi

به سرآستين پاره كارگري كه ديوارت را مي‌چيند و به تو مي‌گويد،ارباب.

نخند !

به پسركي كه آدامس مي‌فروشد و تو هرگز نمي‌خري .

نخند !

به پيرمردي كه در پياده رو به زحمت راه مي‌رود و شايد چندثانيه كوتاه معطلت كند .

نخند !

به دبيري كه دست و عينكش گچي است و يقه پيراهنش جمع شده .

نخند !

...به دستان پدرت،

به جاروكردن مادرت،

به همسايه‌اي كه هرصبح نان سنگك مي‌گيرد،

به راننده چاق اتوبوس ،

به رفتگري كه درگرماي تيرماه كلاه پشمي به سردارد،

به راننده آژانسي كه چرت مي‌زند،

به پليسي كه سرچهارراه باكلاه صورتش را باد مي‌زند،

به مجري نيمه شب راديو،

به مردي كه روي چهارپايه مي‌رود تا شماره كنتور برقتان را بنويسد،

به جواني كه قالي پنج متري روي كولش انداخته ودركوچه ها جار مي‌زند،

به بازاريابي كه نمونه اجناسش را روي ميزت مي‌ريزد،

به پارگي ريزجوراب كسي در مجلسي،

به پشت و رو بودن چادر پيرزني درخيابان،

به پسري كه ته صف نانوايي ايستاده،

به مردي كه درخياباني شلوغ ماشينش پنچر شده،

به مسافري كه سوارتاكسي مي‌شود و بلند سلام مي گويد،

به فروشنده‌اي كه به جاي پول خرد به تو آدامس مي‌دهد،

به زني كه با كيفي بردوش به دستي نان دارد و به دستي چندكيسه ميوه و سبزي،

به هول شدن همكلاسي‌ات پاي تخته،

به مردي كه دربانك ازتو مي‌خواهد برايش برگه‌اي پر كني،

به اشتباه لفظي بازيگر نمايشي....نخند،

نخند كه دنيا ارزشش را نداردكه تو به خردترين رفتارهاي نا بجاي آدم‌ها بخندي!!

كه هرگز نمي‌داني چه دنياي بزرگ و پردردسري دارند !!!

آدم‌هايي كه هركدام براي خود و خانواده‌اي همه چيز و همه كسند !

آدم‌هايي كه به خاطر روزيشان تقلا مي‌كنند،

بارمي برند،

بي‌خوابي مي‌كشند،

كهنه مي‌پوشند،

جار مي‌زنند

سرما و گرما مي‌كشند،

وگاهي خجالت هم مي‌كشند،..

خيلي ساده...

 

 

 امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۱۶:۰۸ ] [ مشاوره مديريت ]

حشمت و هوشنگ هر دو بيمار يك آسايشگاه روانى بودند.

بقيه در ادامه مطلب

         Shab ahange del aram

يكروز همينطور كه در كنار استخر قدم مى زدند حشمت ناگهان خود

 را به قسمت عميق استخر انداخت و به زير آب فرو رفت.

هوشنگ فوراً به داخل استخر پريد و خود را در كف استخر به
حشمت

 رساند و او را از آب بيرون كشيد.

وقتى دكتر آسايشگاه از اين اقدام قهرمانانه هوشنگ آگاه شد،

 تصميم گرفت كه او را از آسايشگاه مرخص كند.

هوشنگ را صدا زد و به او گفت: من يك خبر خوب و يك خبر بد

 برايت دارم. خبر خوب اين است كه مى توانى از آسايشگاه بيرون بروى،

 زيرا با پريدن در استخر و نجات دادن جان يك بيمار ديگر، قابليت

عقلانى خود را براى واكنش نشان دادن به بحرانها نشان دادى و من

 به اين نتيجه رسيدم كه اين عمل تو نشانه وجود اراده و تصميم در توست.

 و اما خبر بداين كه بيمارى كه تو از غرق شدن نجاتش دادى بلافاصله بعد

 از اين كه از استخر بيرون آمد خود را با كمر بند حولة حمامش دار زده است

 و متاسفانه وقتى كه ما خبر شديم او مرده بود.

هوشنگ كه به دقت به صحبتهاى دكتر گوش مى كرد گفت: او خودش

 را دار نزد. من آويزونش كردم تا خشك بشه!!امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۱۶:۰۶ ] [ مشاوره مديريت ]

15.gif

18 تير تولد خانوم سميرا اصلاني هست ايشالله كه 120 سال كنار خونوادشون با خوبي و خوشي و سلامتي زندگي كنن

ايشالله كه زندگيش هم مثل روزاي گرم تابستوني تولدش ، هميشه گرم و شاد و شيرين باشه

با آرزوي بهترين ها ؛ تولدت مبارك                          بچه هاي مدريت بازرگاني


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۱۶:۰۴ ] [ مشاوره مديريت ]

پيتر دراكر براي تمامي كساني كه با علم مديريت چه به لحاظ تئوريك و چه در عمل آشنايي دارند نامي آشنا است. پير پندآموزي كه امروز ديگر فرصت ندارد تا خود را باز از نو بيافريند اما به ما آموخته كه بازانگاري و بازآفريني انديشه‌هاي كهنه را سرلوحه زندگي خود قرار دهيم. او مي‌گويد كشور توسعه نيافته نداريم آن چه هست ضعف مديريت است. به همين بهانه در اين فرصت به ۳۰ پند از ميان هزاران پند ارزنده او به قدر تجربيات و علم ناكافي‌ام اشاره مي‌كنم. اميدوارم اين يادداشت كوتاه انگيزه‌اي باشد براي ارتباط هر چه بيشتر مديران لايق و توانمند بانكي كشور با پدر مديريت نوين كه ديگر امروز در كنار ما نيست اما نوشته‌هاي ارزشمندش هنوز راهگشا و راهنما است.

                              

                               

پندها در ادامه مطلب

        shab ahange del aram

پندهاي دراكر به بانك‌هاي خصوصي
۱) آزادي گزينشي است مسوولانه. آزادي به معناي رهايي نيست به معناي مسووليت است. آن اندازه كه تكليف است حق نيست. آزادي گزينش ميان كردن يا نكردن است. برگزيدن سلوك خويش و جامعه است و پذيرفتن مسووليت هر دو.
۲) نوآوران موفق خطر جو نيستند فرصت جو هستند.
۳) هنرنمايي هر سازمان به اندازه هنر و استعداد كاركنان آن است.
۴) بازنشسته‌ها بايد سرگرم كارهايي شوند كه متكي به عملكرد خودشان است. اين افراد به جاي مديريت كردن بايد به كارهايي نظير دادن نظر مشورتي آموزش و تعيين معيارهاي و رتق و فتق كشمكش‌ها مشغول شوند.
۵) عملكرد آن نيست كه هميشه به هدف بزني عملكرد يعني داشتن توانايي دايم در كسب نتيجه در دوراني طولاني و در انواع ماموريت‌ها.
۶) بهترين جايگاه در بازار جايگاه بهينه است نه سقف.
۷) نوآوران سبب برانگيختن رقيب مي‌شوند بنابران بايد با تير اول به هدف بزنند زيرا بعيد است كه به آنها فرصت ديگري داده شود.
۸) هنر كارآفرينان در انتخاب سرمايه‌گذاري نيست در آگاهي از پرهيز از سرمايه‌گذاري محكوم به شكست است.
۹) اگر به قيمت تنزل بهره‌وري و نوآوري نكردن به سود برسيم آن سود نيست هدر دادن منابع است.
۱۰) سود در خدمت سه مقصود است: اول ثمربخش بودن و سلامت بنگاه دوم بيمه خطر است يعني هزينه تداوم كسب و كار را تامين مي‌كند. سوم هزينه لازم براي نوآوري و گسترش كسب و كار را تامين مي‌كند. چه مستقيم از درآمدها و چه غيرمستقيم با ايجاد انگيزه براي سرمايه‌هاي خارجي به گونه‌اي كه با هدف سازمان سازگار باشد.
۱۱) بهتر است خودتان فرآورده‌ها و فرآيندها و خدمات كهنه را منسوخ كنيد نه رقيب.
۱۲) رشدي كه فقط حجم را بزرگ كند و سبب افزايش بهره‌وري كل نشود رشد نيست چربي است كه بايد آن را آب كرد.
۱۳) موفقيت همواره ناسخ رفتاري است كه سبب آن موفقيت شده است. موفقيت همواره واقعيت‌هاي تازه‌اي پديد مي‌آورد. حتي همواره مشكلاتي را ايجاد مي‌كند.
۱۴) سازمان به ابزار مي‌ماند هر چه وظيفه‌اش تخصصي‌تر عملكردش برجسته‌تر است.
۱۵) آينده تصميم لازم دارد اما همين حالا خطراتي دارد همين حالا. اقدام مي‌خواهد همين حالا. تخصيص منابع مي‌خواهد همين حالا. كار مي‌خواهد همين حالا.
پندهاي دراكر به بانك‌هاي دولتي
۱) بنگاه‌ها دو وظيفه دارند: بازاريابي و نوآوري
۲) مديريت در سازمان‌هاي بزرگ دولتي امانت‌دار است.
۳) به آن كس كه هرگز شكست نمي‌خورد بايد بي‌اعتماد بود چون يا متقلب است يا با چيزهاي پيش پا افتاده آزمون شده است.
۴) نخستين شرط سلامت سازمان بالا بودن سطح توقع از عملكرد است.
۵) كاميابي و شكست دور از انتظار هر دو غالبا نشانه تغيير در نگاه و استنباط مصرف كننده است.
۶) افزودن بر بهره‌وري كار خدماتي نخستين مسووليت اجتماعي مديريت است.
۷) كسب و كاري كه سودي برابر هزينه سرمايه نداشته باشد بي‌مسووليت است و منابع جامعه را به هدر مي‌دهد.
۸) عملكرد آينده هر كسب و كار عمدتا تابعي است از عملكرد مديريت كنوني در چهار حوزه: تخصيص منابع تصميمات مربوط به كاركنان و نوآوري و راهبرد عملكرد.
۹) رهبري محبوب قلوب شدن نيست بلكه كسب نتيجه است. رهبري مسووليت است.
۱۰) محك هر روش مديريت درستي يا نادرستي آن نيست ثمربخش بودن آن است.
۱۱) كنترل هزينه كاستن از هزينه نيست. جلوگيري از هزينه است.
۱۲) اگر چيزي را رايگان عرضه كنيد هيچ كس به شما اعتماد نمي‌كند.
۱۳) سازمان براي حقداراني كه در خارج از حوزه تنگ وظيفه اصلي او هستند بايد تفكر سياسي داشته باشد. مدير نمي‌تواند تنها به بهينه كردن عملكرد سازمان مشغول باشد.
۱۴) كافي نيست بنگاه اقتصادي كارش را خوب انجام دهد بايد كار نيك هم بكند. اما براي اينكه كار نيك انجام دهد بايد اول وظيفه خود را به درستي انجام دهد.
۱۵) پيش شرط رقابت كردن اين است كه دست كم به اندازه پيشتاز رشته مربوطه كارآمد باشيمامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۱۶:۰۳ ] [ مشاوره مديريت ]

يك برنامه‌نويس و يك مهندس در يك مسافرت طولاني هوائي كنار يكديگر در
هواپيما نشسته بودند.
برنامه‌نويس رو به مهندس كرد و گفت: «مايلي با همديگر بازي كنيم؟»

 

بقيه در ادامه مطلب

                          Z.musavi

مهندس كه مي‌خواست استراحت كند محترمانه عذر خواست و رويش را به طرف
پنجره برگرداند و پتو را روي خودش كشيد.

برنامه‌نويس دوباره گفت: «بازي سرگرم‌كننده‌اي است. من از شما يك سوال
مي‌پرسم و اگر شما جوابش را نمي‌دانستيد
۵
دلار به من بدهيد. بعد شما از
من يك سوال مي‌كنيد و اگر من جوابش را نمي‌دانستم من
۵ دلار به شما
مي‌دهم

مهندس مجدداً معذرت خواست و چشمهايش را روي هم گذاشت تا خوابش ببرد. اين
بار، برنامه‌نويس پيشنهاد ديگري داد.

گفت: «خوب، اگر شما سوال مرا جواب نداديد
۵ دلار بدهيد ولي اگر من
نتوانستم سوال شما را جواب دهم ٥٠ دلار به شما مي‌دهم. اين پيشنهاد چرت
باعث شد مهندس رضايت بدهد كه با برنامه‌نويس بازي كند

برنامه‌نويس نخستين سوال را مطرح كرد: «فاصله زمين تا ماه چقدر است؟»

مهندس بدون اينكه كلمه‌اي بر زبان آورد دست در جيبش كرد و
۵ دلار به
برنامه‌نويس داد. حالا نوبت خودش بود.

مهندس گفت: «آن چيست كه وقتي از تپه بالا مي‌رود
۳ پا دارد و وقتي پائين
مي‌آيد
۴ پا؟»
برنامه‌نويس نگاه تعجب آميزي كرد و سپس به سراغ كامپيوتر قابل حملش رفت و
تمام اطلاعات موجود در آن را مورد جستجو قرار داد. آنگاه از طريق مودم
بيسيم كامپيوترش به اينترنت وصل شد و اطلاعات موجود در كتابخانه كنگره
آمريكا را هم جستجو كرد. باز هم چيز بدرد بخوري پيدا نكرد. سپس براي تمام
همكارانش پست الكترونيك فرستاد و سوال را با آنها در ميان گذاشت و با يكي
دو نفر هم گپ (chat) زد ولي آنها هم نتوانستند كمكي كنند.
بالاخره بعد از
۳ ساعت، مهندس را از خواب بيدار كرد و ٥٠ دلار به او داد.
مهندس مودبانه ٥٠ دلار را گرفت و رويش را برگرداند تا دوباره بخوابد.
برنامه‌نويس بعد از كمي مكث، او را تكان داد و گفت: «خوب، جواب سوالت چه بود؟»
مهندس دوباره بدون اينكه كلمه‌اي بر زبان آورد دست در جيبش كرد و
۵ دلار
به برنامه‌نويس داد و رويش را برگرداند و خوابيد
.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۱۶:۰۱ ] [ مشاوره مديريت ]

ويليام هنري گيتس سوم مشهور به بيل گيتس (Bill Gates) رئيس و موسس شركت مايكروسافت.در حال حاضر مايكروسافت با بيش از چهل هزار كارمند در شصت كشور جهان و با درآمد خالص 25.3 ميليارد دلار در پايان سال مالي 2001 يكي از موفقترين شركتهاي ايالات متحده امريكا و يكي از راهبران صنعت كامپيوتر بوده است

نگاهي هرچند كوتاه به عوامل تأثيرگذار در توفيق جهاني اين مدير توانا و همكاران او بدون شك مي تواند براي مديراني كه در انديشه دستيابي به راهكارهاي كاربردي براي موفقيت بيشتر سازمان خود هستند، الگوئي كارآمد باشد.

                                         

در ادامه مطلب سخنان حكيمانه بيل گيتس رو بخونيد

                shab ahange del aram

به نظر من عشق و علاقه زياد به تداوم در امر يادگيري عامل بسيار مهمي است. من در دوران كودكي آموختم كه زياد كتاب بخوانم. بيل گيتس

خيلي جالب است كه امروزه مي توان در باره موضوعات مختلف مورد علاقه به سراغ كامپيوتر رفت.
با وجود كامپيوتر به دست آوردن اطلاعات مورد علاقه و توجه به صورت آنلاين بسيار ساده تر شده است.
من معتقدم كه داشتن اين نوع كنجكاوي درباره جهان به هركسي كمك مي كند پيشرفت كند. فرقي نمي كند تصميم داشته باشي چه كاري را دنبال كني.بيل گيتس

هر گاه خبرهاي بد را به عنوان يك نياز به تغيير و نه يك خبر منفي پذيرفتيد، شما از آن شكست نخورده ايد، بلكه چيزهاي تازه اي از آن آموخته ايد.  بيل گيتس

در زندگي، همه چيز دادگرانه نيست؛ بهتر است با اين حقيقت كنار بياييد. بيل گيتس

يكي از دارايي‌هاي شركت ما، "پندار آدمي" است. اگر شما همه‌ي ساختمان‌ها و زمين‌ها و انبار لوازم سخت‌افزار و ساير لوازم گرانبهاي ديگر و هر آنچه لمس كردني باشد را از ما بگيريد، هيچ پيشامدي براي ما رخ نخواهد داد؛ چرا كه ارزش شركت ما به نيروي انديشه‌ي آدمي بستگي دارد و ديگر هيچ! بيل گيتس

ثروتمندترين مرد دنيا دارنده ي چيزهاي ملموس نيست. نه زمين دارد، نه طلا، نه نفت، نه كارخانه، نه فعاليت صنعتي ديگر و نه ارتش و نه سپاهي. اين نخستين بار در تاريخ بشر است كه ثروتمندترين مرد دنيا تنها دانش دارد و بس. بيل گيتس

 بهترين كاري كه مي كنم اين است كه اشتياقم را با ديگران قسمت مي كنم. بيل گيتس

 پيش از آنكه شما متولد بشويد، پدر و مادر شما هم جوانان پرشوري بودند و تا به آن اندازه كه اكنون به نظر شما مي رسد، موجب آزردگي خاطر نبودند.  بيل گيتس

 اگر در كارتان موفق نيستيد، پدر و مادر خود را سرزنش نكنيد، از ناليدن دست بكشيد و از خطاهاي خود درس بگيريد.بيل گيتس

آشپزي در رستورانها با غرور و شأن شما در تضاد نيست. پدر بزرگ هاي ما در مورد اين كار نظر ديگري داشتند، از نظر آنها اين كار، يك فرصت بود. بيل گيتس

 اگر فكر مي كنيد آموزگارتان سخت گير است، بسيار در اشتباه هستيد. پس از استخدام شدن متوجه خواهيد شد كه رئيس شما خيلي سخت گيرتر از آموزگارتان است؛ چون امنيت شغلي آموزگارتان را ندارد. بيل گيتس

 مشتريان ناراضي هميشه موجب نگراني هستند. آنها در عين حال فرصت طلايي شما هستند. بيل گيتس

پس از فارغ التحصيل شدن از دبيرستان و استخدام، كسي به شما رقم بسيار زيادي پرداخت نخواهد كرد. به همين ترتيب، پيش از آن كه بتوانيد به مقام معاون ارشد، با خودرو مجهز و تلفن همراه برسيد، بايد براي مقام و مزايايش زحمت بكشيد. بيل گيتس

دنيا براي شرافت شما اهميتي قائل نيست. در اين دنيا از شما انتظار مي رود كه پيش از آن كه نسبت به خودتان احساس خوبي داشته باشيد، كار مثبتي انجام دهيد. بيل گيتس


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۱۵:۵۹ ] [ مشاوره مديريت ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ][ ۷۲۲ ][ ۷۲۳ ][ ۷۲۴ ][ ۷۲۵ ][ ۷۲۶ ][ ۷۲۷ ][ ۷۲۸ ][ ۷۲۹ ][ ۷۳۰ ][ ۷۳۱ ][ ۷۳۲ ][ ۷۳۳ ][ ۷۳۴ ][ ۷۳۵ ][ ۷۳۶ ][ ۷۳۷ ][ ۷۳۸ ][ ۷۳۹ ][ ۷۴۰ ][ ۷۴۱ ][ ۷۴۲ ][ ۷۴۳ ][ ۷۴۴ ][ ۷۴۵ ][ ۷۴۶ ][ ۷۴۷ ][ ۷۴۸ ][ ۷۴۹ ][ ۷۵۰ ][ ۷۵۱ ][ ۷۵۲ ][ ۷۵۳ ][ ۷۵۴ ][ ۷۵۵ ][ ۷۵۶ ][ ۷۵۷ ][ ۷۵۸ ][ ۷۵۹ ][ ۷۶۰ ][ ۷۶۱ ][ ۷۶۲ ][ ۷۶۳ ][ ۷۶۴ ][ ۷۶۵ ][ ۷۶۶ ][ ۷۶۷ ][ ۷۶۸ ][ ۷۶۹ ][ ۷۷۰ ][ ۷۷۱ ][ ۷۷۲ ][ ۷۷۳ ][ ۷۷۴ ][ ۷۷۵ ][ ۷۷۶ ][ ۷۷۷ ][ ۷۷۸ ][ ۷۷۹ ][ ۷۸۰ ][ ۷۸۱ ][ ۷۸۲ ][ ۷۸۳ ][ ۷۸۴ ][ ۷۸۵ ][ ۷۸۶ ][ ۷۸۷ ][ ۷۸۸ ][ ۷۸۹ ][ ۷۹۰ ][ ۷۹۱ ][ ۷۹۲ ][ ۷۹۳ ][ ۷۹۴ ][ ۷۹۵ ][ ۷۹۶ ][ ۷۹۷ ][ ۷۹۸ ][ ۷۹۹ ][ ۸۰۰ ][ ۸۰۱ ][ ۸۰۲ ][ ۸۰۳ ][ ۸۰۴ ][ ۸۰۵ ][ ۸۰۶ ][ ۸۰۷ ][ ۸۰۸ ][ ۸۰۹ ][ ۸۱۰ ][ ۸۱۱ ][ ۸۱۲ ][ ۸۱۳ ][ ۸۱۴ ][ ۸۱۵ ][ ۸۱۶ ][ ۸۱۷ ][ ۸۱۸ ][ ۸۱۹ ][ ۸۲۰ ][ ۸۲۱ ][ ۸۲۲ ][ ۸۲۳ ][ ۸۲۴ ][ ۸۲۵ ][ ۸۲۶ ][ ۸۲۷ ][ ۸۲۸ ][ ۸۲۹ ][ ۸۳۰ ][ ۸۳۱ ][ ۸۳۲ ][ ۸۳۳ ][ ۸۳۴ ][ ۸۳۵ ][ ۸۳۶ ][ ۸۳۷ ][ ۸۳۸ ][ ۸۳۹ ][ ۸۴۰ ][ ۸۴۱ ][ ۸۴۲ ][ ۸۴۳ ][ ۸۴۴ ][ ۸۴۵ ][ ۸۴۶ ][ ۸۴۷ ][ ۸۴۸ ][ ۸۴۹ ][ ۸۵۰ ][ ۸۵۱ ][ ۸۵۲ ][ ۸۵۳ ][ ۸۵۴ ][ ۸۵۵ ][ ۸۵۶ ][ ۸۵۷ ][ ۸۵۸ ][ ۸۵۹ ][ ۸۶۰ ][ ۸۶۱ ][ ۸۶۲ ][ ۸۶۳ ][ ۸۶۴ ][ ۸۶۵ ][ ۸۶۶ ][ ۸۶۷ ][ ۸۶۸ ][ ۸۶۹ ][ ۸۷۰ ][ ۸۷۱ ][ ۸۷۲ ][ ۸۷۳ ][ ۸۷۴ ][ ۸۷۵ ][ ۸۷۶ ][ ۸۷۷ ][ ۸۷۸ ][ ۸۷۹ ][ ۸۸۰ ][ ۸۸۱ ][ ۸۸۲ ][ ۸۸۳ ][ ۸۸۴ ][ ۸۸۵ ][ ۸۸۶ ][ ۸۸۷ ][ ۸۸۸ ][ ۸۸۹ ][ ۸۹۰ ][ ۸۹۱ ][ ۸۹۲ ][ ۸۹۳ ][ ۸۹۴ ][ ۸۹۵ ][ ۸۹۶ ][ ۸۹۷ ][ ۸۹۸ ][ ۸۹۹ ][ ۹۰۰ ][ ۹۰۱ ][ ۹۰۲ ][ ۹۰۳ ][ ۹۰۴ ][ ۹۰۵ ][ ۹۰۶ ][ ۹۰۷ ][ ۹۰۸ ][ ۹۰۹ ][ ۹۱۰ ][ ۹۱۱ ][ ۹۱۲ ][ ۹۱۳ ][ ۹۱۴ ][ ۹۱۵ ][ ۹۱۶ ][ ۹۱۷ ][ ۹۱۸ ][ ۹۱۹ ][ ۹۲۰ ][ ۹۲۱ ][ ۹۲۲ ][ ۹۲۳ ][ ۹۲۴ ][ ۹۲۵ ][ ۹۲۶ ][ ۹۲۷ ][ ۹۲۸ ][ ۹۲۹ ][ ۹۳۰ ][ ۹۳۱ ][ ۹۳۲ ][ ۹۳۳ ][ ۹۳۴ ][ ۹۳۵ ][ ۹۳۶ ][ ۹۳۷ ][ ۹۳۸ ][ ۹۳۹ ][ ۹۴۰ ][ ۹۴۱ ][ ۹۴۲ ][ ۹۴۳ ][ ۹۴۴ ][ ۹۴۵ ][ ۹۴۶ ][ ۹۴۷ ][ ۹۴۸ ][ ۹۴۹ ][ ۹۵۰ ][ ۹۵۱ ][ ۹۵۲ ][ ۹۵۳ ][ ۹۵۴ ][ ۹۵۵ ][ ۹۵۶ ][ ۹۵۷ ][ ۹۵۸ ][ ۹۵۹ ][ ۹۶۰ ][ ۹۶۱ ][ ۹۶۲ ][ ۹۶۳ ][ ۹۶۴ ][ ۹۶۵ ][ ۹۶۶ ][ ۹۶۷ ][ ۹۶۸ ][ ۹۶۹ ][ ۹۷۰ ][ ۹۷۱ ][ ۹۷۲ ][ ۹۷۳ ][ ۹۷۴ ][ ۹۷۵ ][ ۹۷۶ ][ ۹۷۷ ][ ۹۷۸ ][ ۹۷۹ ][ ۹۸۰ ][ ۹۸۱ ][ ۹۸۲ ][ ۹۸۳ ][ ۹۸۴ ][ ۹۸۵ ][ ۹۸۶ ][ ۹۸۷ ][ ۹۸۸ ][ ۹۸۹ ][ ۹۹۰ ][ ۹۹۱ ][ ۹۹۲ ][ ۹۹۳ ][ ۹۹۴ ][ ۹۹۵ ][ ۹۹۶ ][ ۹۹۷ ][ ۹۹۸ ][ ۹۹۹ ][ ۱۰۰۰ ][ ۱۰۰۱ ][ ۱۰۰۲ ][ ۱۰۰۳ ][ ۱۰۰۴ ][ ۱۰۰۵ ][ ۱۰۰۶ ][ ۱۰۰۷ ][ ۱۰۰۸ ][ ۱۰۰۹ ][ ۱۰۱۰ ][ ۱۰۱۱ ][ ۱۰۱۲ ][ ۱۰۱۳ ][ ۱۰۱۴ ][ ۱۰۱۵ ][ ۱۰۱۶ ][ ۱۰۱۷ ][ ۱۰۱۸ ][ ۱۰۱۹ ][ ۱۰۲۰ ][ ۱۰۲۱ ][ ۱۰۲۲ ][ ۱۰۲۳ ][ ۱۰۲۴ ][ ۱۰۲۵ ][ ۱۰۲۶ ][ ۱۰۲۷ ][ ۱۰۲۸ ][ ۱۰۲۹ ][ ۱۰۳۰ ][ ۱۰۳۱ ][ ۱۰۳۲ ][ ۱۰۳۳ ][ ۱۰۳۴ ][ ۱۰۳۵ ][ ۱۰۳۶ ][ ۱۰۳۷ ][ ۱۰۳۸ ][ ۱۰۳۹ ][ ۱۰۴۰ ][ ۱۰۴۱ ][ ۱۰۴۲ ][ ۱۰۴۳ ][ ۱۰۴۴ ][ ۱۰۴۵ ][ ۱۰۴۶ ][ ۱۰۴۷ ][ ۱۰۴۸ ][ ۱۰۴۹ ][ ۱۰۵۰ ][ ۱۰۵۱ ][ ۱۰۵۲ ][ ۱۰۵۳ ][ ۱۰۵۴ ][ ۱۰۵۵ ][ ۱۰۵۶ ][ ۱۰۵۷ ][ ۱۰۵۸ ][ ۱۰۵۹ ][ ۱۰۶۰ ][ ۱۰۶۱ ][ ۱۰۶۲ ][ ۱۰۶۳ ][ ۱۰۶۴ ][ ۱۰۶۵ ][ ۱۰۶۶ ][ ۱۰۶۷ ][ ۱۰۶۸ ][ ۱۰۶۹ ][ ۱۰۷۰ ][ ۱۰۷۱ ][ ۱۰۷۲ ][ ۱۰۷۳ ][ ۱۰۷۴ ][ ۱۰۷۵ ][ ۱۰۷۶ ][ ۱۰۷۷ ][ ۱۰۷۸ ][ ۱۰۷۹ ][ ۱۰۸۰ ][ ۱۰۸۱ ][ ۱۰۸۲ ][ ۱۰۸۳ ][ ۱۰۸۴ ][ ۱۰۸۵ ][ ۱۰۸۶ ][ ۱۰۸۷ ][ ۱۰۸۸ ][ ۱۰۸۹ ][ ۱۰۹۰ ][ ۱۰۹۱ ][ ۱۰۹۲ ][ ۱۰۹۳ ][ ۱۰۹۴ ][ ۱۰۹۵ ][ ۱۰۹۶ ][ ۱۰۹۷ ][ ۱۰۹۸ ]
درباره وبلاگ

تيم مشاوران مديريت ايران IranMCT ----------------- http://iranmct.com ---------------- Iran Management Consultants Team
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب
شمارنده
شرکت مشاوره مدیریتبازارسازی مدیریت بازاریابی. بازدید تحقیقات بازاریابیآموزش مدیریت MBAدلایل ترک تحقیقات بازاریابی تحقیقات مدیریت شرایط سخت بازارکارت امتیازی متوازنارزیابی عملکرد . نمونه مطالعات موردی.برند برندینگانواع برند معرفی 21 نوع متفاوت از برندبرندسازی branding marketing . برندسازی.تحقیقات بازاریابی انگیزه بخش http://marketingbranding.ir سبک مدیریت است مدیریت بازاربازاریابیتحقیقات بازاریابی ویژگی های .حرفه ای مشاوره اموزش مدیریت.شناسایی مشتریان .تحقیقات بازاریابی استفاده از تحقیقات بازار و بازاریابی http://marketingsales.irmarketing مدیریت برندینگ . Business Management ConsultantIran Business Management ConsultantManagement . بازاریابیانواع بازاریابی 127 نوع بازاریابیبازاریابی. بازاریابی MarketingMix آمیختهآمیزه بازاريابیمدیریت بازاریابی. اخبار مدیریت و تجارتمدیریت.مشاوره بازاریابی مدیریت آموزش تکنیک‌های فروشندگی حرفه‌ای فروشندگی. اخبار مدیریت و تجارتبازاریابی برندینگ. مدیریت مشاوره بازاریابیآموزش. بیزینس پلن طرح توجیهی طرح business plan. برنامه بازاریابی Marketing Planبازاریابی. مشاوره تبلیغات مشاور تبلیغات مشاور مدیریت management مشاوره مدیریت انواع بازاریابی بازاریابی. طرح توجیهیمدیریت.