مشاوره مديريت - آموزش مديريت - آموزش فروشندگي حرفه‌اي
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 20195
دیروز : 33302
افراد آنلاین : 29
همه : 4348677
چگونه آرامش بيابيم؟۶ راهكار مفيد زير به شما ياري مي‏دهند تا آرامش بيابيد و بدانيد كه نگراني و فشار رواني، چه اثري بر جسم، روح و زندگي‏تان مي‏گذارد:
۱) غذاي سالم مصرف كنيد.
چنانچه مقدار نيروي (انرژي) بدنتان كه با مصرف غذا تأمين مي‏گردد زياد باشد، به ندرت دچار حالت عصبي مي‏شويد. بكوشيد تا حدّ امكان، از مواد غذايي سبوس‏دار، تركيبات كربوهيدرات، ميوه، اقسام سبزي‏ها و حبوبات استفاده نماييد؛ چرا كه مصرف غذاهايي از اين قبيل، سبب ثابت ماندن اندازه ي قند خون مي‏شود و خستگي را از تن مي‏زدايد.
در ضمن، به قدر كافي صبحانه بخوريد، كم‏تر نمك مصرف كنيد و در طي روز، از خوردن قند، كافئين، چربي و خوراك‏هاي سرخ شده دوري گزينيد.
۲) مدام ورزش كنيد .
ورزش هايي همانند: پياده روي، دو، شنا، يا هر چه كه سبب تفريح هم مي‏شود، مثل: اسكيت بازي را بيازماييد و هر يك را كه مناسبت‏تر دانستيد، به آن بپردازيد. ورزش هفتگي شما بايد در سه نوبت و هر بار بين بيست تا سي دقيقه باشد.
۳) مشكلات را آن چنان كه هستند، پذيرا باشيد.
بايد بپذيريد كه برخي اوقات، شرايط طاقت فرسايي در زندگي پديد مي‏آيد كه بايد آنها را تحمّل كرد. از اين‏رو، به جاي آن كه بي‏قراري كنيد، بكوشيد حسّ چيرگي بر خويش را با چنين پرسشي در خود، پديدار سازيد: «چه سان مي‏توانم در اين قبيل موقعيت‏ها، دگرگوني به‏وجود آورم؟»
۴) براي خودتان ارزش قائل شويد.
گاه‏گاهي به خودتان جايزه دهيد! اين پاداش، ممكن است از پياده‏روي گرفته تا گردش آخر هفته با فرزندان، مسافرت با خانواده و مواردي غير از اينها باشد. هر از چند گاهي به فكر خويش باشيد. اين كار به هيچ وجه جنبه ي خودخواهي ندارد و براي سلامتِ روان، لازم است.
۵) به ذهنتان آرامش ببخشيد
اگر به دام اوضاع و احوال نگران‏كننده‏اي اسير شديد، مي‏توانيد از فن آرام‏بخش مثل زير استفاده كنيد:
روي صندلي يا زمين به راحتي بنشينيد. در صورت امكان، چراغ‏ها را خاموش كنيد. سپس از راه بيني، نفس عميقي بكشيد، به نحوي كه مسير هوا را تا ته ريه‏هايتان حس كنيد. آن‏گاه هوا را از طريق بيني، آهسته بيرون دهيد و تجسّم نماييد كه چگونه هوا به آرامي از بدنتان به سمت بالا و به سوي سرتان حركت مي‏كند. اين مراحل را چند دفعه تكرار كنيد تا وقتي كه احساس آرامش نماييد.
۶) با دوستان خود، دردِ دل كنيد.
هيچ قاعده و قانوني نيست كه شما را ملزم بدارد، گِره هر نوع گرفتاري را خودتان، يكّه و تنها باز كنيد. چنانچه مشكل تحمّل‏ناپذيري مانند: درگذشت يكي از اعضاي خانواده يا بيماري كشنده‏اي، اسباب نگراني‏تان را فراهم ساخته يا حتّي اگر مورد جزئي‏اي هست كه تحمّلش برايتان دشوار است، به ديدار دوست خود يا پزشكي بشتابيد و احساستان را درباره ي آن وضعيت با كسي كه همدردي مي‏كند و دلهره‏تان را تسكين مي‏دهد، مطرح سازيد.پي سي وب 


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۵۰:۰۹ ] [ مشاوره مديريت ]
هنرمند باشيدبه حرف كه باشد، زندگي كار دشواري نيست. خيلي‌ها مي‌گويند حرف ديگران چندان مهم نيست و ما با اعتمادبه نفس به زندگي خود ادامه مي‌دهيم. ادعاي قشنگي است اما درحقيقت ما فقط انسانيم، نه بيشتر!
خلاصه كلام اينكه هركاري كنيم، حداقل در خلوت حرف يا برخورد ديگران روي ما اثر دارد. اين دغدغه‌ها گاه به جايي مي‌رسند كه آدم كاملاً آرامشش را از دست مي‌دهد. راستي در اين لحظه‌ها چه بايد كرد؟ برخورد احساس مقابله به مثل را پيشنهاد مي‌دهد: «از فردا تو هم همانطور رفتار كن كه او مي‌كند.» نتيجه اما هرگز بازگشت آرامش به زندگي شخصي نيست. اين روش حتي وضعيت را بدتر هم مي‌كند. يادتان باشد، توانايي تغيير دادن رفتار و تفكر ديگران نسبت به خود، يك هنر است. سعي كنيد هنرمند باشيد تا هميشه آرامش داشته باشيد.روزنامه ايران 


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۵۰:۰۸ ] [ مشاوره مديريت ]
۷ عادت آرامش‌بخشمي‌خواهيد آرام و خونسرد و خوددار باشيد و در اين دنياي شلوغ و پراسترس كمي آرامش داشته باشيد؟ اما ذاتا هميشه مسوول امور و عهده‌دار نظم و ترتيب بوده‌ايد و احساس مي‌كنيد همه كارها بايد تحت كنترل شما باشد ولي براي يك بار هم كه شده اين عادت كنترل كردن همه‌ امور را رها كنيد و بگذاريد زندگي مسير خود را بپيمايد؛ چگونه؟... 
خيلي راحت، با خواندن و عمل كردن به اين پيشنهادها: 
۱) مسووليت‌هاي متعدد را نپذيريد: 
ممكن است از اينكه همواره كارهاي بسياري را با هم انجام مي‌دهيد به خود بباليد ولي به‌طور قطع در حين كار احساس نداشتن تمركز، نگراني و خستگي مي‌كنيد. در عهده‌داري كارها هوشيار باشيد. كارها را يك به يك و به نوبت انجام دهيد. قدر لحظه‌هاي عمر خود را بدانيد و از انجام كاري كه به عهده گرفته‌ايد لذت ببريد و پس از انجام آن احساس موفقيت كنيد. 
۲) به موفقيت‌هاي خود بها دهيد:
يك موفقيت، پيروزي‌هاي بعدي را به دنبال مي‌آورد و احساس خودكم‌بيني را از انسان دور مي‌كند. هر موقع مايوس شديد تنها كافي است تنها به يك چيز كه موجب بالندگي شماست يا يك زمينه كه در آن موفق بوده‌ايد فكر كنيد. 
۳) به نيازهايتان اهميت دهيد:
هميشه به فكر راضي و خوشحال كردن ديگران نباشيد. كمي هم به فكر نيازهاي معقول و مقبول خود باشيد. اين به معني خودخواهي نيست. به نقطه نظرات ديگران گوش دهيد ولي در عين حال انعطاف‌پذير باشيد و نسبت به احساسات و عواطف خود نيز واقع‌گرا و بي‌رودربايستي باشيد. 
۴) از كار خود لذت ببريد: 
اگر هميشه براي انجام كاري تحت فشار هستيد يا از انجام كاري طفره مي‌رويد به اين معني است كه از كاري كه انجام مي‌دهيد لذت نمي‌بريد اما به هر حال ناچاريد. پس روي جنبه‌هاي لذت‌بخش آن تمركز كنيد. يك ديد مثبت مي‌تواند تنش‌هاي دروني شما را بزدايد و به شما فرصت دهد كه دريابيد چه تغييرات درازمدتي را مي‌توانيد ايجاد كنيد. براي مثال مي‌توانيد به تقدير و ستايش پاياني كار فكر كنيد يا به دستمزد حاصل از آن. 
۵) انعطاف‌پذير باشيد: 
يك برنامه روزمره داشتن بسيار خوب و معقول است اما اجازه ندهيد كه رعايت چنين برنامه‌اي سبب تنش و اضطراب شما شود. سختگيري‌هاي شديد سبب مي‌شود فرصت‌ها را از دست بدهيد پس انرژي خود را بيهوده تلف نكنيد. 
۶) ميان كار و زندگي تعادل برقرار كنيد: 
تداخل و ادغام زندگي كاري و اداري با زندگي خصوصي موجب اختلالات فيزيكي و عاطفي مي‌شود. برنامه و زماني را براي توقف كار انتخاب كنيد و به آن پاي‌بند باشيد. در خانه به كار فكر نكنيد و توجه خود را به زندگي خانوادگي معطوف كنيد.
۷) عكس‌العمل‌هايتان را تغيير دهيد:
شايد هميشه نتوانيد شرايط تنش‌زا را عوض كنيد پس سعي كنيد گاهي ديدگاه خود را نسبت به شرايط تغيير دهيد و احساسات خود را عوض كنيد. 

ترجمه: سميه مقصودعليروزنامه سلامت 


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۵۰:۰۶ ] [ مشاوره مديريت ]
آيا مي‌توانيد خونسردي خود را حفظ كنيد؟خونسردها بيشتر عمل مي‌كنند، در حالي‌كه اشخاص عصباني دشمن جان خود هستند! 
حفظ خونسردي در بسياري از مواقع لازم است. وقتي با يك نفر بحث مي‌كنيد، وقتي براي اولين‌بار با كسي ملاقات مي‌كنيد، هنگامي‌كه مي‌خواهيد از كسي تقاضائي كنيد يا وقتي در برابر حادثه ناگواري قرار مي‌گيريد لازم است خونسردي خود را حفظ كنيد.
كساني‌كه زود عصباني مي‌شوند و يا قادر نيستند احساسات خودرا كنترل كنند در زندگي اجتماعي زياد موفق نيستند. براي آن‌كه بتوانيد قضاوت كنيد تا چه حد خونسرد هستيد به سؤالات زير پاسخ گوئيد و به نتيجه آنها توجه كنيد.
۱. وقتي با كسي بحث مي‌كنيد دست‌هاي خود را زياد تكان مي‌دهيد و دوست داريد قسمتي از عقايد خود را با ”قيافه‌ گرفتن“ بيان كنيد.
۲. وقتي مي‌خواهيد سخني بگوئيد كه خودتان به نادرست بودن آن اطمينان داريد صدايتان مي‌لرزد.
۳. وقتي با دوستي هستيد خيلي نسبت به او ابراز علاقه مي‌كنيد و چون از او جدا شديد در مي‌يابيد كه قسمتي از اين احساسات اغراق‌آميز بوده و تحت‌تأثير حضور او بيان شده است.
۴. وقتي مي‌خواهيد با شخصيتي ملاقات كنيد و مطلبي بگوئيد قبلاً آن‌را چندين بار پيش خود تمرين مي‌كنيد و هنگام ملاقات كمي مكث مي‌كنيد تا تپش قلبتان تخفيف پيدا كند.
۵. اگر در خيابان به دوستي كه مدت‌هاست او را نديده‌ايد برخورد كنيد چنان خوشحال مي‌شويد كه بدون توجه به موقعيت، او را در آغوش مي‌كشيد.
۶. هنگامي‌كه يك واقعه ناگوار روي مي‌دهد چنان ناراحت مي‌شويد كه تا مدتي قوه تعقل خود را از دست مي‌دهيد و مات و متحير مي‌مانيد.
۷. اتفاق مي‌افتد گاه‌گاه در اتوبوس، هنگام خريد يا مراجعه به مغازه‌داران عصباني مي‌شويد و با آنها به شدت بحث مي‌كنيد.
به هر يك از جواب‌هاي مثبت خود يك نمره بدهيد و سپس امتيازات خود را جمع بزنيد. 
اگر ۶ و ۷ امتياز گرفتيد: به هيچ‌وجه قادر نيستيد خونسردي خود را حفظ كنيد زود عصباني مي‌شويد، زود به هيجان مي‌آئيد و نمي‌توانيد احساسات حقيقي خود را پنهان سازيد. مثل اين‌كه محيط كار و زندگي شما چندان آرام نيست و كمي به ضعف اعصاب دچاريد. اگر امكان مراجعه به پزشك نيست لااقل بكوشيد محيط كار خود را آرام كنيد و در مورد سؤال‌هاي بالا به هر كدام كه جواب مثبت داده‌ايد سعي كنيد عكس آن رفتار كنيد.
اگر امتياز ۴ و ۵ گرفته‌ايد: خونسرد نيستيد، بايد متوجه حركات و رفتار خود باشيد و خونسردي خود را بيشتر حفظ كنيد.
اگر امتياز ۲ و ۳ گرفته‌ايد: به‌حد كافي خونسرد هستيد، به شما تبريك مي‌گوئيم.

شهلا نيك‌آباديمجله موفقيت 


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۵۰:۰۵ ] [ مشاوره مديريت ]
روش تدريس هديه‌هاي آسماني (توصيه‌هايي براي اساتيد و معلمان)تاريخ نشر : ۸۴۰۶۲۴
تيراژ : ۳۰۰۰
تعداد صفحه : ۹۰
نوبت چاپ : ۱
شابك : ۹۶۴-۴۲۹-۰۲۵-۹
رده ديويي : ۲۹۷.۰۷
نوع اثر : تاليف
زبان كتاب : فارسي
قطع : رقعي
جلد : شوميز
محل نشر : مشهد
نويسنده : حق‌دوست - صغري
نويسنده : فرخي - محرمعلي


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۵۰:۰۵ ] [ مشاوره مديريت ]
به كارگيري روشهاي فعال تدريس در آموزش قرآنتاريخ نشر : ۸۵۰۳۲۴
تيراژ : ۱۰۰۰
تعداد صفحه : ۱۲۸
نوبت چاپ : ۱
شابك : ۹۶۴-۹۵۵۴۱-۳-۰
شماره كنگره : ۸۵۳۲۴۰۶۷
رده ديويي : ۲۹۷.۱۵۱۰۷
محل نشر : همدان
جلد : شوميز
قطع : وزيري
زبان كتاب : فارسي
نوع اثر : تاليف
نويسنده : قرباني - روح‌الله


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۵۰:۰۴ ] [ مشاوره مديريت ]
راهنماي روشهاي نوين تدريس: بر پايه پژوهشهاي مغزمحوري، ساختگرايي، يادگيري از طريق همياري، فراشناخت و ...تاريخ نشر : ۸۵۰۴۰۵
تيراژ : ۳۰۰۰
تعداد صفحه : ۴۲۲
نوبت چاپ : ۲
شابك : ۹۶۴-۸۳۹۷-۴۸-۱
شماره كنگره : ۸۵۴۰۵۱۰۱
رده ديويي : ۳۷۱.۳۰۲۸
محل نشر : تهران
جلد : شوميز
قطع : وزيري
زبان كتاب : فارسي
نوع اثر : تاليف
نويسنده : آقازاده - محرم


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۵۰:۰۳ ] [ مشاوره مديريت ]
روشهاي نوين تدريس با تاكيد بر فرآيند يادگيري - ياددهي: راهنماي عملي براي معلمان، اساتيد، دانشجويان، والدين و ...نويسنده : سيدعباس صادقي,صغري ابراهيمي‌قوام,جفري پتي
شماره كنگره : ۹ر۲۳ب/ ۲/ ۱۰۲۵ LB
شابك : ۹-۷۵۷-۳۶۴-۹۶۴
رده ديويي : ۳۷۱.۳۰۲۸
تاريخ نشر : ۱۱/۰۷/۸۵
تعداد صفحه : ۶۰۶
تيراژ : ۱۰۰۰
نوبت چاپ : ۱

اين راهنماي آموزشي كه براي معلمان و دانشجويان تربيت معلم نگاشته شده، دربرگيرنده‌ي روش‌هاي نوين تدريس با تاكيد بر فرآيند يادگيري ـ يادهي طي اين مباحث است: چگونگي يادگيري، يادگيري مهارت‌هاي ذهني و عملي، نيازهاي يادگيرندگان، انگيزش و عوامل مخل ايجاد آن، تحسين و انتقاد، مديريت كلاس درس، روش‌هاي سخنراني، هنر توضيح و تبيين نمودن، هنر توضيح با نمايش مطالب، زمان استفاده از بحث، علل استفاده از گروه، روش‌‌هاي يادگيري فعال، بازي‌هاي آموزشي براي تدريس زبان و مهارت‌هاي ارتباطي، كنفرانس فردي يا گروهي، پروژه‌ها و تكاليف درسي، كتاب‌خانه و مهارت‌هاي جست و جوي اطلاعات، و يادگيري از طريق توبه، روش‌هاي تدريس موثر كه در كتاب از آن‌ها ياد شده عبارت‌اند از: خواندن، آزمون دقت (آزمون‌هاي ساده به دشوار)، فعاليت‌هاي كلاسي، يادداشت‌برداري، نمايش، توضيح و تبيين، بحث و گفت و گو، پرسش و پاسخ، تماشاي فيلم، تلخيص، تحقيق، و ايفاي نقش.


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۵۰:۰۳ ] [ مشاوره مديريت ]
روش‌هاي تدريس پيشرفتهنويسنده : هاشم فردانش,ديويد كار,فنستر ماخر
شماره كنگره : ۹ر۴ف/ ۲۳۳۱ LB
شابك : ۰-۶۹-۸۱۶۱-۹۶۴
رده ديويي : ۳۷۸.۱۲۵
تاريخ نشر : ۱۸/۰۷/۸۵
تعداد صفحه : ۲۷۲
تيراژ : ۱۱۰۰
نوبت چاپ : ۱

مجموعه‌ي حاضر، متضمن مقالاتي است در زمينه‌ي تدريس و روش‌هاي آن كه براي استفاده‌ي دانشجويان در مقطع كارشناسي ارشد و دكتري فراهم آمده است. مقالات عبارت‌اند از: درباره‌ي تدريس/ هاشم فردانش، ترديد پست‌مدرن و فلسفه‌ي تعليم و تربيت/ نيكلاس سي‌بربلز، آيا تدريس يك مهارت است؟/ ديويد كار، به كارگيري روش‌هاي تدريس گوناگون/ جي. تي. ديلون، درباره‌ي عوامل تعيين‌كننده‌ي كيفيت تدريس/ فنستر ماخر و ريچاردسون، بازنگري باورهاي اساتيد درباره‌ي تدريس و يادگيري/ ساموئل ويچ و بين، روش‌هاي استقرايي تدريس و يادگيري: تعريف‌ها، مقايسه‌ها و مباني تحقيق/ ميكل جي. پرينس و ريچاردام فلدر، ارزيابي آموزش توسط دانشجويان در آمريكا: پيش‌فرض‌هاي پنهان و مفهوم‌سازي‌هاي مفقوده درباره‌ي تدريس خوب/ كوليچ و دين، نقش نتايج يادگيري دانشجويان در كيفيت اعتباريابي دانشگاه‌ها/ باربارا ا. بنو و تحقيق درباره‌ي اثرات تدريس/ رابرت اي. فلودن.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۵۰:۰۲ ] [ مشاوره مديريت ]
روشها، فنون و الگوهاي تدريس

نويسنده : امان‌الله صفوي
محل نشر : تهران
تاريخ نشر : ۸۵۱۰۰۳
رده ديويي : ۳۷۱.۳۰۲۸
قيمت : ۲۲۰۰۰
قطع : وزيري
جلد : شوميز
تعداد صفحه : ۳۱۰
زبان كتاب : فارسي
نوبت چاپ : ۴
تيراژ : ۴۰۰۰
شابك : ۹۶۴-۴۵۹-۷۱۷-۶
موضوع : تدريس


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۵۰:۰۱ ] [ مشاوره مديريت ]
مهارتهاي آموزشي: روشها و فنون تدريسكد كتاب : ۱۲۸۵۱۵۹
نويسنده : حسن شعباني
محل نشر : تهران
تاريخ نشر : ۸۵۱۱۰۱
رده ديويي : ۳۷۱.۳۰۲۸
قيمت : ۲۸۰۰۰
قطع : وزيري
جلد : شوميز
تعداد صفحه : ۴۱۴
زبان كتاب : فارسي
نوبت چاپ : ۴
شماره مجلد : ۲
تيراژ : ۷۰۰۰
شابك : ۹۶۴-۴۵۹-۷۷۰-۲
موضوع : تدريس,تدريس عملي,تربيت معلم


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۵۰:۰۱ ] [ مشاوره مديريت ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ][ ۷۲۲ ][ ۷۲۳ ][ ۷۲۴ ][ ۷۲۵ ][ ۷۲۶ ][ ۷۲۷ ][ ۷۲۸ ][ ۷۲۹ ][ ۷۳۰ ][ ۷۳۱ ][ ۷۳۲ ][ ۷۳۳ ][ ۷۳۴ ][ ۷۳۵ ][ ۷۳۶ ][ ۷۳۷ ][ ۷۳۸ ][ ۷۳۹ ][ ۷۴۰ ][ ۷۴۱ ][ ۷۴۲ ][ ۷۴۳ ][ ۷۴۴ ][ ۷۴۵ ][ ۷۴۶ ][ ۷۴۷ ][ ۷۴۸ ][ ۷۴۹ ][ ۷۵۰ ][ ۷۵۱ ][ ۷۵۲ ][ ۷۵۳ ][ ۷۵۴ ][ ۷۵۵ ][ ۷۵۶ ][ ۷۵۷ ][ ۷۵۸ ][ ۷۵۹ ][ ۷۶۰ ][ ۷۶۱ ][ ۷۶۲ ][ ۷۶۳ ][ ۷۶۴ ][ ۷۶۵ ][ ۷۶۶ ][ ۷۶۷ ][ ۷۶۸ ][ ۷۶۹ ][ ۷۷۰ ][ ۷۷۱ ][ ۷۷۲ ][ ۷۷۳ ][ ۷۷۴ ][ ۷۷۵ ][ ۷۷۶ ][ ۷۷۷ ][ ۷۷۸ ][ ۷۷۹ ][ ۷۸۰ ][ ۷۸۱ ][ ۷۸۲ ][ ۷۸۳ ][ ۷۸۴ ][ ۷۸۵ ][ ۷۸۶ ][ ۷۸۷ ][ ۷۸۸ ][ ۷۸۹ ][ ۷۹۰ ][ ۷۹۱ ][ ۷۹۲ ][ ۷۹۳ ][ ۷۹۴ ][ ۷۹۵ ][ ۷۹۶ ][ ۷۹۷ ][ ۷۹۸ ][ ۷۹۹ ][ ۸۰۰ ][ ۸۰۱ ][ ۸۰۲ ][ ۸۰۳ ][ ۸۰۴ ][ ۸۰۵ ][ ۸۰۶ ][ ۸۰۷ ][ ۸۰۸ ][ ۸۰۹ ][ ۸۱۰ ][ ۸۱۱ ][ ۸۱۲ ][ ۸۱۳ ][ ۸۱۴ ][ ۸۱۵ ][ ۸۱۶ ][ ۸۱۷ ][ ۸۱۸ ][ ۸۱۹ ][ ۸۲۰ ][ ۸۲۱ ][ ۸۲۲ ][ ۸۲۳ ][ ۸۲۴ ][ ۸۲۵ ][ ۸۲۶ ][ ۸۲۷ ][ ۸۲۸ ][ ۸۲۹ ][ ۸۳۰ ][ ۸۳۱ ][ ۸۳۲ ][ ۸۳۳ ][ ۸۳۴ ][ ۸۳۵ ][ ۸۳۶ ][ ۸۳۷ ][ ۸۳۸ ][ ۸۳۹ ][ ۸۴۰ ][ ۸۴۱ ][ ۸۴۲ ][ ۸۴۳ ][ ۸۴۴ ][ ۸۴۵ ][ ۸۴۶ ][ ۸۴۷ ][ ۸۴۸ ][ ۸۴۹ ][ ۸۵۰ ][ ۸۵۱ ][ ۸۵۲ ][ ۸۵۳ ][ ۸۵۴ ][ ۸۵۵ ][ ۸۵۶ ][ ۸۵۷ ][ ۸۵۸ ][ ۸۵۹ ][ ۸۶۰ ][ ۸۶۱ ][ ۸۶۲ ][ ۸۶۳ ][ ۸۶۴ ][ ۸۶۵ ][ ۸۶۶ ][ ۸۶۷ ][ ۸۶۸ ][ ۸۶۹ ][ ۸۷۰ ][ ۸۷۱ ][ ۸۷۲ ][ ۸۷۳ ][ ۸۷۴ ][ ۸۷۵ ][ ۸۷۶ ][ ۸۷۷ ][ ۸۷۸ ][ ۸۷۹ ][ ۸۸۰ ][ ۸۸۱ ][ ۸۸۲ ][ ۸۸۳ ][ ۸۸۴ ][ ۸۸۵ ][ ۸۸۶ ][ ۸۸۷ ][ ۸۸۸ ][ ۸۸۹ ][ ۸۹۰ ][ ۸۹۱ ][ ۸۹۲ ][ ۸۹۳ ][ ۸۹۴ ][ ۸۹۵ ][ ۸۹۶ ][ ۸۹۷ ][ ۸۹۸ ][ ۸۹۹ ][ ۹۰۰ ][ ۹۰۱ ][ ۹۰۲ ][ ۹۰۳ ][ ۹۰۴ ][ ۹۰۵ ][ ۹۰۶ ][ ۹۰۷ ][ ۹۰۸ ][ ۹۰۹ ][ ۹۱۰ ][ ۹۱۱ ][ ۹۱۲ ][ ۹۱۳ ][ ۹۱۴ ][ ۹۱۵ ][ ۹۱۶ ][ ۹۱۷ ][ ۹۱۸ ][ ۹۱۹ ][ ۹۲۰ ][ ۹۲۱ ][ ۹۲۲ ][ ۹۲۳ ][ ۹۲۴ ][ ۹۲۵ ][ ۹۲۶ ][ ۹۲۷ ][ ۹۲۸ ][ ۹۲۹ ][ ۹۳۰ ][ ۹۳۱ ][ ۹۳۲ ][ ۹۳۳ ][ ۹۳۴ ][ ۹۳۵ ][ ۹۳۶ ][ ۹۳۷ ][ ۹۳۸ ][ ۹۳۹ ][ ۹۴۰ ][ ۹۴۱ ][ ۹۴۲ ][ ۹۴۳ ][ ۹۴۴ ][ ۹۴۵ ][ ۹۴۶ ][ ۹۴۷ ][ ۹۴۸ ][ ۹۴۹ ][ ۹۵۰ ][ ۹۵۱ ][ ۹۵۲ ][ ۹۵۳ ][ ۹۵۴ ][ ۹۵۵ ][ ۹۵۶ ][ ۹۵۷ ][ ۹۵۸ ][ ۹۵۹ ][ ۹۶۰ ][ ۹۶۱ ][ ۹۶۲ ][ ۹۶۳ ][ ۹۶۴ ][ ۹۶۵ ][ ۹۶۶ ][ ۹۶۷ ][ ۹۶۸ ][ ۹۶۹ ][ ۹۷۰ ][ ۹۷۱ ][ ۹۷۲ ][ ۹۷۳ ][ ۹۷۴ ][ ۹۷۵ ][ ۹۷۶ ][ ۹۷۷ ][ ۹۷۸ ][ ۹۷۹ ][ ۹۸۰ ][ ۹۸۱ ][ ۹۸۲ ][ ۹۸۳ ][ ۹۸۴ ][ ۹۸۵ ][ ۹۸۶ ][ ۹۸۷ ][ ۹۸۸ ][ ۹۸۹ ][ ۹۹۰ ][ ۹۹۱ ][ ۹۹۲ ][ ۹۹۳ ][ ۹۹۴ ][ ۹۹۵ ][ ۹۹۶ ][ ۹۹۷ ][ ۹۹۸ ][ ۹۹۹ ][ ۱۰۰۰ ][ ۱۰۰۱ ][ ۱۰۰۲ ][ ۱۰۰۳ ][ ۱۰۰۴ ][ ۱۰۰۵ ][ ۱۰۰۶ ][ ۱۰۰۷ ][ ۱۰۰۸ ][ ۱۰۰۹ ][ ۱۰۱۰ ][ ۱۰۱۱ ][ ۱۰۱۲ ][ ۱۰۱۳ ][ ۱۰۱۴ ][ ۱۰۱۵ ][ ۱۰۱۶ ][ ۱۰۱۷ ][ ۱۰۱۸ ][ ۱۰۱۹ ][ ۱۰۲۰ ][ ۱۰۲۱ ][ ۱۰۲۲ ][ ۱۰۲۳ ][ ۱۰۲۴ ][ ۱۰۲۵ ][ ۱۰۲۶ ][ ۱۰۲۷ ][ ۱۰۲۸ ][ ۱۰۲۹ ][ ۱۰۳۰ ][ ۱۰۳۱ ][ ۱۰۳۲ ][ ۱۰۳۳ ][ ۱۰۳۴ ][ ۱۰۳۵ ][ ۱۰۳۶ ][ ۱۰۳۷ ][ ۱۰۳۸ ][ ۱۰۳۹ ][ ۱۰۴۰ ][ ۱۰۴۱ ][ ۱۰۴۲ ][ ۱۰۴۳ ][ ۱۰۴۴ ][ ۱۰۴۵ ][ ۱۰۴۶ ][ ۱۰۴۷ ][ ۱۰۴۸ ][ ۱۰۴۹ ][ ۱۰۵۰ ][ ۱۰۵۱ ][ ۱۰۵۲ ][ ۱۰۵۳ ][ ۱۰۵۴ ][ ۱۰۵۵ ][ ۱۰۵۶ ][ ۱۰۵۷ ][ ۱۰۵۸ ][ ۱۰۵۹ ][ ۱۰۶۰ ][ ۱۰۶۱ ][ ۱۰۶۲ ][ ۱۰۶۳ ][ ۱۰۶۴ ][ ۱۰۶۵ ][ ۱۰۶۶ ][ ۱۰۶۷ ][ ۱۰۶۸ ][ ۱۰۶۹ ][ ۱۰۷۰ ][ ۱۰۷۱ ][ ۱۰۷۲ ][ ۱۰۷۳ ][ ۱۰۷۴ ][ ۱۰۷۵ ][ ۱۰۷۶ ][ ۱۰۷۷ ][ ۱۰۷۸ ][ ۱۰۷۹ ][ ۱۰۸۰ ][ ۱۰۸۱ ][ ۱۰۸۲ ][ ۱۰۸۳ ][ ۱۰۸۴ ][ ۱۰۸۵ ][ ۱۰۸۶ ][ ۱۰۸۷ ][ ۱۰۸۸ ][ ۱۰۸۹ ][ ۱۰۹۰ ][ ۱۰۹۱ ][ ۱۰۹۲ ][ ۱۰۹۳ ][ ۱۰۹۴ ][ ۱۰۹۵ ][ ۱۰۹۶ ][ ۱۰۹۷ ]
.: Weblog Themes By iranblag :.

درباره وبلاگ

تيم مشاوران مديريت ايران IranMCT ----------------- http://iranmct.com ---------------- Iran Management Consultants Team
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب
شمارنده
شرکت مشاوره مدیریتبازارسازی مدیریت بازاریابی. بازدید تحقیقات بازاریابیآموزش مدیریت MBAدلایل ترک تحقیقات بازاریابی تحقیقات مدیریت شرایط سخت بازارکارت امتیازی متوازنارزیابی عملکرد . نمونه مطالعات موردی.برند برندینگانواع برند معرفی 21 نوع متفاوت از برندبرندسازی branding marketing . برندسازی.تحقیقات بازاریابی انگیزه بخش http://marketingbranding.ir سبک مدیریت است مدیریت بازاربازاریابیتحقیقات بازاریابی ویژگی های .حرفه ای مشاوره اموزش مدیریت.شناسایی مشتریان .تحقیقات بازاریابی استفاده از تحقیقات بازار و بازاریابی http://marketingsales.irmarketing مدیریت برندینگ . Business Management ConsultantIran Business Management ConsultantManagement . بازاریابیانواع بازاریابی 127 نوع بازاریابیبازاریابی. بازاریابی MarketingMix آمیختهآمیزه بازاريابیمدیریت بازاریابی. اخبار مدیریت و تجارتمدیریت.مشاوره بازاریابی مدیریت آموزش تکنیک‌های فروشندگی حرفه‌ای فروشندگی. اخبار مدیریت و تجارتبازاریابی برندینگ. http://iranmct.com/news/page/12مدیریت. مدیریت مشاوره بازاریابیآموزش. بیزینس پلن طرح توجیهی طرح business plan. برنامه بازاریابی Marketing Planبازاریابی. مشاوره تبلیغات مشاور تبلیغات مشاور مدیریت management مشاوره مدیریت انواع بازاریابی بازاریابی. Business Planبیرینس پلن طرح توجیهیمدیریت. کلینیک کاشت موی طبیعی آسمان