مشاوره مديريت

شوهرم بهم خیانت کرده ، با خیانت همسرم چه کنم؟

شوهرم بهم خیانت کرده ، با خیانت همسرم چه کنم؟به این موضوع فکر کنید که برملا کردن خیانت، چه پیامد هایی خواهد داشت پس از آنکه متوجه خیانت همسر خود می شوید، باید چکار کنید؟ و چه کاری نباید انجام دهید؟ این مقاله به ما گام های موثری را بعد از خیانت همسر پیشنهاد می دهد: زمانی که متوجه روابط پنهان همسر خود می شوید، وحشت، سردرگمی، رنج روحی و جسمی تمام وجود شما...

نوشته شوهرم بهم خیانت کرده ، با خیانت همسرم چه کنم؟ اولین بار در مردمان پدیدار شد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۰۸:۴۱ توسط:مشاوره مديريت موضوع:

شوهرم از من شیر میخواد ! شوهرم شیرمو میخوره ! احکام شرعی

شوهرم از من شیر میخواد ! شوهرم شیرمو میخوره ! احکام شرعیسلام خسته نباشید میخاستم بدونم من که الان بچه شیر میدم وقتی که با همسرم نزدیکی دارم اگه همسرم شیرمو بخورند… آیا اشکالی داره؟ از نظر شرعی حرامه و گناه محسوب میشه؟ خیلی ممنون… پاسخ : سلام نظر مراجع تقلید در مورد حکم خوردن شیر همسر به نقل از تبیان : آیة الله اراکی(ره): دلیلی بر منع نداریم. (استفتائات، ص ۱۹۹ س ۲) آیة الله...

نوشته شوهرم از من شیر میخواد ! شوهرم شیرمو میخوره ! احکام شرعی اولین بار در مردمان پدیدار شد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۰۸:۴۱ توسط:مشاوره مديريت موضوع:

از رابطه با شوهرم متنفرم ، بدم میاد خسته شدم !

از رابطه با شوهرم متنفرم ، بدم میاد خسته شدم !احساس می‌کنید عشق‌تان کم شده؟ هنوز جای امید هست! «چرا قبل از ازدواج به‌سختی می‌توانستم جلوی خودم را برای برقراری رابطه‌ی جنسی بگیرم ولی حالا به سختی باید خودم را مجبور به رابطه‌ی جنسی کنم؟»  «چرا بااینکه شوهرم را دوست دارم ولی دلم عشق‌بازی نمی‌خواهد ؟» «چرا رابطه‌جنسی قبل از ازدواج که نباید انجامش می‌دادم آنقدر برایم سوال برانگیز بود ولی الان که می‌توانم آزادانه...

نوشته از رابطه با شوهرم متنفرم ، بدم میاد خسته شدم ! اولین بار در مردمان پدیدار شد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۰۸:۴۱ توسط:مشاوره مديريت موضوع:

اجاره آپارتمان در تهران : نکات مهم تنظیم قرارداد

اجاره آپارتمان در تهران : نکات مهم تنظیم قرارداداجاره آپارتمان در تهران و دیگر شهرها مستلزم دانستن نکات حقوقی تنظیم قرارداد در دفاتر مشاورین املاک میباشد. در اجاره املاک مسکونی باید مدت اجاره معین باشد والا اجاره باطل است. عقد اجاره به عنوان یکی از پرکاربردترین عقود معین در جامعه ما طی سالیان گذشته توسط قوانین مختلف مورد توجه قانونگذار قرار گرفته که این امر نشاندهنده اهمیت روز افزون این عقد در مناسبات روزمره مردم می باشد. تغییر...

نوشته اجاره آپارتمان در تهران : نکات مهم تنظیم قرارداد اولین بار در مردمان پدیدار شد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۰۸:۴۱ توسط:مشاوره مديريت موضوع:

از کجا بفهمیم نرمی استخوان داریم

از کجا بفهمیم نرمی استخوان داریممقدمه نرمی‌ استخوان به نرم شده و ضعیف شدن استخوان در کودکان گفته می‌شود که معمولاً به‌دلیل کمبود شدید و طولانی ویتامین D اتفاق می‌افتد. ویتامین D جذب کلسیم و فسفر را از طریق دستگاه گوارش بالا می‌برد. کمبود ویتامین D حفظ سطح نرمال کلسیم و فسفر در بدن را دشوار می‌کند که همین می‌تواند منجر به نرمی‌استخوان شود. افزودن ویتامین D یا کلسیم به...

نوشته از کجا بفهمیم نرمی استخوان داریم اولین بار در مردمان پدیدار شد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۰۸:۴۱ توسط:مشاوره مديريت موضوع:

مفهوم فروشنده حرفه اي در مديريت هنرمندانه مهندسي بازار

در شرايط رقابت و تجارت، عرصه­ ي فروش و فنون آن به عنوان بخشي از عمليات ماركتينگ (مديريت هنرمندانه مهندسي بازار) چه به صورت كلي يا جزئي دستخوش تغييرات فراوني شده است. هر فروشنده اي بايد تصميم بگيرد كه در ارتباط با اين تغييرات در كجا قرار گرفته است؟ از گذشته تا به حال فروشندگان غير حرفه ائي در كمين بوده اند تا با فريب و كلاهبرداري و انواع ترفند و حيل مشتريان را وادار به خريد محصول يا خدماتي كنند كه در آنها خواسته و تقاضاي كاذب ايجاد كرده اند.! (فروش حرفه اي، ري اي چيت وود)و چنين به نظر مي رسيد كه وظيفه ­ي يك فروشنده اين است كه آنقدر باهوش و زيرك و سمج باشد كه مردم را وادار به آنچه نمي خواهند يعني خريدن وادار كنند! (فروشنده ي يك دقيقه اي اسپتسر جانسون)    

      بازار پر رقابت امروزي شركتها را وا داشته كه با موضوع فروش بطور جدي برخورد كنند و فقط از فروشندگان­ حرفه ­اي ­و خبره ­براي­ فروش­ كالاهاي ­خود استفاده ­نمايند. مشتريان امروزي ديگر فروشندگان پرحرف و ملمون را كه فقط به فكر منافع مادي و زودرس خود هستند را تحمل نمي كنند. فروشنده ي امروزي بايد در تماس نزديك با مشتري بوده و نقش راهنما و مشاور او را داشته باشد. (فروش حرفه اي- ري اي چيت وود) فروش يكي از عوامل زيرمجموعه ­ي ماركتينگ(مديريت هنرمندانه مهندسي بازار) است، به عبارتي فروش انتهائي‌ترين عمليات ماركتينگ در يك معامله است ولي در عين حال شروع يك رابطه­ ي­ بلندمدت با مشتريان است. در شكل‌گيري اين رابطه بلندمدت، به‌نحوي‌كه منجر به پيوند دائمي با مشتريان بشود مهندسي تمامي عمليات(اعم از موفق و ناموفق) ضروري است. (برايان تريسي، روانشتاسي فروش)فروشندگي حرفه اي است پيچيده و قابل تامل.(تام هاپكينز)موفقيت در اين حرفه در گروي برخورداري از مهارت فني و تخصصي و مهارت برقراري ارتباط و تعامل با ديگران مي باشد. برخلاف تفكرات رايج، فروشندگي، مجبور ساختن مشتري به خريد نيست!. فروشنده حلقه ارتباطي زنجيره سازمان با مشتري است. فروشنده كسي است كه نياز مشتري را درك نموده، به منظور انتخاب صحيح، مشتري را صادقانه راهنمايي نمايد و سرانجام قادر باشد توافق و اعتماد مشتري را براي خريد، جلب نمايد. (باترا ، راه هاي ساده براي شغل شريف فروشندگي).

فروشنده مشاوري است امين وصديق كه به خريداركمك مي كند تا بهترين محصول(كالا يا خدمات)را انتخاب نمايد و بهترين براي خريدار محصولي است كه تطابق بالائي با نيازهاي واقعي او داشته باشد. (قره ويسي)

معمولاً اينگونه انديشه مي شود فروشندگان حرفه­ اي به ندرت يافت مي شوند. متاسفانه برخي از افراد كه به نحوي درگير فعاليت­هاي فروش هستند، خود را مدير اجرايي، مدير فروش يا مشاور بازرگاني مي خوانند. اين در حالي است كه امروزه همه مردم به نحوي كار فروش را انجام مي دهند، پزشكان، مشاوران حقوقي، نمايندگان دولتي، معماران و نمايندگان تبليغاتي همگي در جستجوي بازارهاي جديد و مشتريان جديد براي فروش خدمات و توانايي هاي خود هستند. در عصر كنوني، بازارها بسيار رقابتي شده و شركت ها به منظور بقا و پيشرفت به درك اصول و فنون فروش و ترغيب مشتريان نياز حتمي دارند.

شركتهايي كه وارد فضاي بسيار رقابتي بازارهاي جهاني قرن بيست و يك شده اند، اگر قصد دارند شكست نخورند، به افرادي نياز دارند كه واقعاً فروشنده ي حرفه اي باشند. بارها از زبان بزرگان علم فروش شنيده شده كه يك فروشنده خوب ميتواند هر محصولي را بفروشد، زيرا مهمتر از ميزان دانش و سطح تحصيلات آكادميك فروشنده در فروش؛ فروشندگي و توانايي برانگيختن ديگران است، و قابل قبول است كه  علم ودانش، توان فني بالا و... مي توانند زمينه ساز ايجاد انگيزش در خريدار باشند و توانائي فروشنده را بالا ببرند. و ختم كلام اينكه دليل اصلي آنچه كه باعث مي شود خريدار رغبت و تمايل( ايجاد نگيزه نمودن نه زمينه آن را ساختن) به خريد پيدا كند، خود فروشنده و اعتماد به اوست و بقيه دلايل خريد در صورت بودن اين دليل(بودن فروشنده حرفه ائي) معنا پيدا مي كنند. (پرويز قرهويسي)


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۰۰:۳۶ توسط:مشاوره مديريت موضوع:

فلسفه ماركتينگ بومي(خاص ايران) - قسمت اول

طي مطالعات و نتايج برآمده از تحقيقات به اين نتيجه رسيده ام، براي ايجاد هرحركتي و جاري ساختن آن در بستر زمان، بايد آن حركت از يك پشتوانه غني و عميق فكري درست، كامل و بروز برخوردار بوده و از لحاظ تئوري بسيار قوي عمل نمايد يصورتي كه ازديدگاه نظري به سوالها،مسائل ومشكلات آن امري كه درش واقع شده است جوابهاي قانع كننده و مستدل بدهد.
بر اين اساس ماركتينگ نيز خارج از اين امر نبوده و براي اينكه ماركتينگ بومي خاص ايران را تعريف شود و قابل قبول باشد، بايداين تعريف از لحاظ فلسفي و تئوري پشتوانه قوي داشته باشد. و پايه هاي آن بر اساس هنجارهاي شناخته شده اين مرز و بوم استوار باشد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۵۹:۲۱ توسط:مشاوره مديريت موضوع:

نتايج يك تحقيق در كوكاكولا پاناسونيك توشيبا

محققان بازار، مشاوران و فروشندگان مدتها ست كه تلاش مي كنند علم را وارد هنر ماركتينگ كنند و هدف نهايي تمام آنها جدا كردن مشتريان از پول هايشان است! جدايي كه منجر به رسيدن آنها به محصولات و خدمات ما مي شودمارك بابچ(يكي ازمحققان بازار به نام) پس از مشاهده بازارها و فروشگاه هاي مختلف در بسياري از كشورهاي دنيا، يادداشتهايي نوشته است كه مي گويد، كدام فروشندگان در فروش خود موفق تر بوده اند. او در سفرهايش و مشاهده فروشندگان مختلف يك نكته را به روشني دريافته است: در حالي كه كالاها، مخاطبان، قيمت ها متفاوت بوده است، اما اصول بازاريابي در آنها تفاوتي نمي كرده است.

از محصول خود يك قهرمان بسازيد
مشتريان برندها را خريد نمي كنند بلكه انها محصولات را مي خرند؛ بسياري از محصولات شما در فروشگاهي چند قدم آن طرف تر هم وجود دارد؛ بنابراين قانون اول هر بازاري آن است كه نشان دهيد شما چه چيزي داريد و چرا از محصولات سايرين بهتر است. شما بايد نشان دهيد كه محصولات شما از نظر تنوع، كيفيت و قيمت با فروشگاههاي ديگر متفاوت است.
به مشتريان اجازه تعامل با محصول را بدهيد
خريداران دوست دارند، محصول را لمس كنند، آن را از نزديك ببينند، بو كنند و بعد بخرند. اجازه دهيد تا آنجا كه ممكن است به محصول نزديك شوند و آن را تست كنند، تا تصوري از محصولي كه مي خواهند بخرند داشته باشند و با اطمينان بيشتري خريد كنند.
با مشتري صميمي شويد
مارك مي گويد؛ در استانبول فرش فروشي را ديدم، كه يك فنجان چاي با مشتري مي نوشيد و مذاكرات پيرامون خريد و مشخصات فرش در حين نوشيدن صورت مي گرفت و به اين ترتيب فروشنده ضمن ايجاد فضاي دوستانه، شانس بيشتري براي فروش محصول دارد.
آنها را كارخانه و فرآيند توليد محصول بيشتر آشنا كنيد.
يك قدم به عقب تر برويد و مشتري را از فرآيند توليد محصول مطلع سازيد، در بسياري از كشورهاي دنيا ديده ام كه شركتها مشتريان را از داخل كارخانه و خط توليد عبور مي دهند تا به فروشگاه برسند. البته اين روش براي تمام محصولات توصيه نمي شود اما اگر محصول شما پوشاك، صنايع دستي و يا صنايع غذايي باشد، احتمالاً آشنا كردن مشتريان با مراحل توليد، موثر خواهد بود.
خوب بودن محصول را اثبات كنيد
به گفتن جمله ي اين محصول فوق العاده است اكتفا نكنيد ! سعي كنيد به روش و شيوه اي كيفيت آن را براي مشتري اثبات كنيد.
يك نمايش درست كنيد
حتماً شما هم نحوه ي سرو غذا را در رستوران ديده ايد ! جايي كه آشپز با ميز مخصوص در كنار شما همراه با نمايشي زيبا از طرز تهيه ي غذا، آن را به شما تحويل مي دهد ! اين كار اشتهاي شما را تحريك مي كند و از غذا خوردن بيشتر لذت مي بريد. اين كار مي تواند در فروش محصولات ديگر هم به گونه اي موثر باشد. مثلاً در فروش پوشاك، محصولات صنايع غذايي و ... هر كدام مي توانند نمايش خاص خود را داشته باشند !
با شرايط بازار منطبق شويد
مارك بابچ مي گويد؛ در ميانمار كه واردات محدود است و محصولات وارداتي بسيار گران هستند مشاهده كردم كه كالاهاي دست دوم، وارد ابعاد جديدي شده است ! بنابراين فروشندگان بايد خود را با شرايط حاكم بر محيطشان هماهنگ كنند !
تا آنجا كه ممكن است محصولات را سفارشي كنيد
تا جايي كه مي توانيد دقيقاً همان چيزي را به مشتري بدهيد كه او مي خواهد؛ هر چند انجام اين كار به صورت سودآور كار مشكلي است، اما هر چه بيشتر در اين جهت حركت كنيد، فروش شما بيشتر خواهد شد.
به مشتريان وفادار خود خدمات بيشتري بدهيد
ارتباط با مشتري ! هيچ گاه آن را فراموش نكنيد. ارتباط با مشتري رمز موفقيت بسياري از فروشندگان بوده است، و براي شما هم مي تواند باشد ! بابچ دو رستوران كباب تركي (دونر) در تركيه را ديده است كه هر دو غذاي يكسان داشتند، چيدمان يكسان، اندازه ي يكسان و قيمت برابر اما يكي پر از مشتري و ديگري خالي ! و با كمي دقت علت آن را ارتباط خوب با مشتري يافته است!


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۵۸:۰۷ توسط:مشاوره مديريت موضوع:

ماركتينگ زدگي ، يا زدگي ماركتينگ !

ماركتينگ زدگي ، يا زدگي ماركتينگ ! آنچه كه در طول ساليان متمالي تحقيق و مطالعه وآموزش و تدريس بدان دست يافته ام رو مي توانم در يك كلمه خلاصه نمايم و اون ماركتينگ است. كلمه اي علي الظاهر بسيار ساده اما در بطن آن اقيانوسي از معنا در جريان است... ماركتينگ دانشي(فرآيندي) است كه متاسفانه در اكثر جاها بد فهم شده و بدتر عمل مي شود و اگر ما بتوانيم آن را درست،كامل، به روز و دقيق فهم كنيم(اصولي) قطعا مشكلات بسيار بزرگ عدم فروش، ركود در فروش، فروش ناقص، فروش ناسالم، فروش كم و... را مي توانيم با استفاده از اصول درست آن به موقع و خوب حل كنيم. اما كجاست ديده بينا و گوش شنوا ! در ارتباط با ماركتينگ آنچه كه حلقه مفقوده بوده و متاسفانه علي الرغم تلاشهاي فراواني كه در اين زمينه شده و تاكنون حل نشده و از آن مغفول مانده اند، اين نكته است كه مفهوم و فلسفه وجودي و چرائي ماركتينگ را براي فرهنگ غني و عميق ايراني و اسلامي تبيين نشده است ! آنچه تا كنون اتفاق افتاده است اين است كه مطالب آن را كه مناسب و متناسب با فرهنگ غرب است را دقيقاً و عيناً بدون متناسب نمودن براي فرهنگ ما يا حتي اشاره به آن كپي نموده اند و قبل از معاينه و تشخيص مريضي فروش و اقتصاد نسخه پيچيده اند كه بايد تبليغات آنچنان واينچنان شود، سيستم توزيع همانطور و فروشندگان فلان كار را انجام دهند و... اين تعريف ماركتينگ وعمل نمودن به آن را طرح وپلان واستراتژي تعريف كرده اند براي اقتصاد و شركتها ! اين روش عملا يكي از موارد عدم كارائي ماركتينگ در ايران شده است! يعني بجاي اينكه سايز بدن شخصي اندازه گرفته شود و متناسب تركيب بدني او لباس طراحي و دوخته شود، آمده اند يه لباس از آن طرف(غرب)آورده اند و عينا آن را بزور و هر ترفند و حيل مي خواهند بر تن اقتصاد و شركتهاي ما بپوشانند و متاسفانه اكثر اساتيد در اين حوزه و راه گام برداشته اند ! ! ! و بنده به اين امر مي گويم ماركتينگ زدگي ! ! ! اين روش نتيجه اش عدم كارائي ماركيتنگ شده است و عدم كارائي ماركتينگ در ايران خود دليلي شده كه به سمت زدگي ماركتينگ پيش بروند كه هر دوي اين امر خطاست و آنچه كه درست و به جاست مديريت هنرمندانه مهندسي بازار( تعريف اصولي ماركتينگ). 
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۵۳:۳۴ توسط:مشاوره مديريت موضوع:

چگونه مشتري را مجبور كرد جنس بخرد

چگونه مشتريان را وادار به خريد كنيم؟ ارسال شده توسط شيده قاموس در تاريخ 1391 ...
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۵۱:۲۴ توسط:مشاوره مديريت موضوع:

چگونه مشتري را مجبور كرد جنس بخرد

چگونه مشتريان را وادار به خريد كنيم؟ ارسال شده توسط شيده قاموس در تاريخ 1391 ...
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۵۱:۲۴ توسط:مشاوره مديريت موضوع:

اطلاعات زيادي در مورد اينترنت و تجارت الكترونيك ندارم آيا مي توانم به كسب درآمد بپردازم؟

آيا روزانه زمان زيادي را در اينترنت مي گذرانيد؟ آيا تمايل داريد كه اين زمان باطله ...
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۵۱:۲۳ توسط:مشاوره مديريت موضوع:

چطور ميتونم از اينترنت به درامد هفته اي ده ميليون برسم

آيا واقعا كسب درآمد ميليوني از اينترنت امكان پذير است؟ ۱۳۹۴-۱۱-۱۳ كسب و كار ...
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۵۱:۲۳ توسط:مشاوره مديريت موضوع:

چطور ميتونم از كار يك روز از هفته در اينترنت به درامد برسم

سندآپ سندآپ نامي است كه براي پيشرفته ترين كدنويسي جهت افزايش و ارتقاع (100 % تضميني) ...
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۵۱:۲۳ توسط:مشاوره مديريت موضوع:

چگونه از اوقات فراغت خودم ميتونم از تلگرام درامد داشته باشم

گونه از اوقات فراغت خودم ميتونم از تلگرام درامد داشته باشمچگونه از اوقات فراغت ...
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۵۱:۲۳ توسط:مشاوره مديريت موضوع: