مشاوره مديريت - آموزش مديريت - آموزش فروشندگي حرفه‌اي
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 4135
دیروز : 1950
افراد آنلاین : 10
همه : 5160524
با مردم مهربان باشيد▪ اگر مهربان باشيد ممكن است مردم شما را متهم به چاپلوسي كنند، با اين وجود مهربان باشيد. اگر توانستيد دوستان دروغين و دشمنان واقعي خود را تشخيص دهيد بازهم مهربان باشيد. 
▪ اگر صادق و روراست باشيد ممكن است مردم فريبتان بدهند، با اين وجود صادق و روراست باشيد. 
▪ چيزي را كه طي سال‌ها مي‌سازيد، ممكن است كسي يك شبه خراب كند، با اين وجود بسازيد. 
▪ اگر آرامش و شادي را بيابيد، ممكن است حسادت بورزند، با اين وجود شاد باشيد. 
▪ كار خوبي كه امروز انجام مي‌دهيد مردم اغلب فراموش مي‌كنند، با اين وجود كار خوب را انجام دهيد. 
▪ هرچند ممكن است كافي نباشد، با اين وجود بهترين چيزهايي را كه داريد به مردم بدهيد. همه اين‌ها بين تو و خداست و بين تو و اين افراد چيزي وجود ندارد.


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۴۸:۳۶ ] [ مشاوره مديريت ]

چگونه با تلفن بر فردي تاثير بگذاريم ؟

▪ منظور از صداي مناسب براي امور تلفني دفتر كار چيست؟ 
صدايي كه گرم، دوستانه، جدي و تأثير گذار باشد.
▪ چگونه بايد به تلفن كاري پاسخ داد؟ 
اين امر به نوع كار مؤسسه بستگي دارد. 
با گوش راست به تماس هاي كاري گوش كنيد چون گوش راست به نيمكره چپ مغز يعني مركز منطقي آن مرتبط است.
نحوه پاسخگويي منشي يك جراح متخصص سرطان، بايد با منشي يك صاحب نمايشگاه ماشين متفاوت باشد. منشي بايد شرايط كاري را بسنجد و تصور دقيقي از رئيس و شركت مربوطه را به عموم ارائه دهد. 
صحبت همزمان با تلفن و با شخص ديگري حاضر در دفتر، دور از ادب است. وقتي با كسي تلفني صحبت مي كنيد بايد همه توجه خود را به مكالمه معطوف كنيد حتي نبايد چيزي بخوريد يا بجويد...
نبايد براي مسائل كاري با منزل افراد تماس گرفت مگر اين كه مورد اضطراري پيش آمده باشد. اگر براي مورد كاري با منزل كسي تماس گرفتيد ابتدا از صميم قلب از همكار و همسرش به خاطر اين مزاحمت معذرت خواهي كنيد.
دستگاه پيغام گير تلفني معمولاً مي تواند در زمينه راهنمايي، جايگزين منشي شود. با دقت پيغام خود را ضبط كنيد و توجه داشته باشيد كه هر چه مد نظرتان بوده در دستگاه ضبط شده باشد.
● راهنماي برخورد هنگام مكالمه تلفني :
۱) در صورت امكان پيش از پاسخ به تلفن بايستيد. اين كار احساس تسلط شما را بيشتر مي كند.
۲) تلفن را فوراً پاسخ دهيد؛ در صورت امكان حداكثر پس از سه زنگ.
۳) با گوش راست به تماس هاي كاري گوش كنيد چون گوش راست به نيمكره چپ مغز يعني مركز منطقي آن مرتبط است.
۴) در ابتداي صحبت، نام و پست اداري خود را بگوييد.
۵) نام تماس گيرنده را بپرسيد و از آن هنگام مكالمه استفاده كنيد.
۶) گوش دهيد و سعي كنيد حرف طرف مقابل را قطع نكنيد.
۷) حواس خود را به مكالمه جمع كنيد. سعي نكنيد دو كار را با هم انجام دهيد.
۸) وقتي تماس گيرنده صحبت مي كند به نوعي واكنش نشان دهيد و از عبارات و اصواتي استفاده كنيد تا وي بداند شما به دقت گوش مي دهيد.
۹) پس از يادداشت نمودن مطلبي كه تماس گيرنده گفته، آن را مجدداً براي وي بخوانيد تا مطمئن شويد پيغام را درست گرفته ايد.
۱۰) اگر شخصي در زمان نامناسب تماس گرفت، براي وي توضيح دهيد كه فعلاً نمي توانيد صحبت كنيد، شماره تلفن و نام وي را يادداشت نماييد و بگوييد كه مجدداً تماس خواهيد گرفت.
۱۱) هنگام صحبت لبخند بزنيد، چرا كه در صدايتان به خوبي منعكس مي شود!
▪ نكته : نبايد براي مسائل كاري با منزل افراد تماس گرفت مگر اين كه مورد اضطراري پيش آمده باشد. اگر براي مورد كاري با منزل كسي تماس گرفتيد ابتدا از صميم قلب از همكار و همسرش به خاطر اين مزاحمت معذرت خواهي كنيد.


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۴۸:۳۵ ] [ مشاوره مديريت ]
انصاف را در مذاكره در نظر بگيريدنشستن پاي مذاكره، چه در مذاكرات استخدامي ‌و چه در مذاكرات تجاري، فن خاصي را مي‌طلبد كه رعايت آن، كمتر باعث ايجاد تنش ميان دو طرف مذاكره مي‌شود و خواسته‌ها و مطالبات هر يك از طرفين را به طور توافقي پيش مي‌برد. 
هرچه اطلاعات شما درباره كارتان و كارفرمايتان بيشتر باشد، موفقيت‌تان در مذاكره بيشتر خواهد شد. براي كسب اين آمادگي مي‌توانيد از منابع مختلف اينترنتي، دوستان و آشنايان، مشاوران كاريابي و... كمك بگيريد. كسب اين آمادگي مربوط به چگونگي انجام يك مذاكره موفق و تمامي‌ابعاد و جنبه‌هايي است كه بايد پاي ميز مذاكره درباره كاري كه به شما پيشنهاد شده است، در نظر بگيريد. 
هنگام مذاكره، داشتن يك ارتباط موثر كلامي‌ همان‌قدر مهم است كه هنگام مصاحبه. بنابراين بكوشيد تمامي‌اصول يك ارتباط كلامي‌ موفق همچون حفظ آرامش و خونسردي، احترام به ديدگاه‌هاي طرف مقابل، حفظ ادب، متانت كلام و... را رعايت كنيد. براي كسب آمادگي براي انجام يك مذاكره موفق، بايد از پيش سوالاتي را در ذهن داشته باشيد تا بتوانيد در جريان مذاكره پاسخ آن‌ها را دريافت و از شرايط موجود رفع ابهام كنيد. 
نقاط ضعف و قوت خود را بشناسيد. گاه شما داراي مهارت‌ها يا قابليت‌هاي حرفه‌اي خاصي هستيد كه در بازار كار پرتقاضا هستند و گاه خود را در شرايطي مي‌بينيد كه ممكن است رقباي واجد صلاحيت بسياري داشته باشيد كه كارفرما يا شركت مورد نظر به استخدام آنها علاقه‌مند است. 
سبك و سنگين كردن وضعيت و نقاط قوتتان در مقايسه با كانديداهاي ديگر به شما كمك مي‌كند تا بفهميد پاي ميز مذاكره چه موقع روي مطالب خود پافشاري كنيد و چه موقع به نفع كارفرما كنار بياييد. اين‌كه دقيقا بدانيد چه چيزي را در چه زماني مطالبه كنيد شما را يك گام تا رسيدن به خواسته‌هايتان جلو مي‌اندازد. 
هرگز دروغ نگوييد، اما از حقيقت به نفع خود استفاده كنيد. دروغ گفتن، نه تنها كاري اشتباه است بلكه در مورد مذاكرات، كاري بي‌فايده است. اگر در جريان مذاكره دروغ بگوييد؛ دير يا زود لو خواهيد رفت و اين به ضرر شما خواهد بود؛ چراكه وجهه مثبت شما را خدشه‌دار مي‌كند. 
شما مجبور نيستيد به هر آنچه كه آگاهيد، اشاره كنيد. بهترين كار اين است كه شخصا تشخيص دهيد چه چيزي را، در چه زماني و با چه لحني بگوييد تا حرفتان تاثير‌گذاري و نفوذ بيشتري روي طرف مقابل داشته باشد. 
انصاف و عدالت را در نظر داشته باشيد. براي بيشتر كارفرمايان، رعايت انصاف و عدالت از سوي هر دو طرف مذاكره هنگام بحث و تبادل‌نظر در مورد برنامه‌هاي آينده، حائز اهميت بسياري است و گاه ملاكي براي شناخت بهتر شما قرار مي‌گيرد.خبرگزاري ايسنا 


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۴۸:۳۴ ] [ مشاوره مديريت ]
راز جذبه روحاني(گيرايي) راز جذبه روحاني(گيرايي)ما كساني را مي شناسيم كه داراي نوعي جذبه هستند. وقتي به اتاق قدم مي گذارند همه جا را روشن مي كنند و احساس مي كنيم كه به سمت آنها كشيده مي شويم. آنها زندگي و روح جدايي ندارند اما يك چيزي در آنها باعث جذابيت مرموزي مي شود. بيشتر ستارگان هاليوود بازيگران عالي نيستند اما به نظر مي رسد چيزي از درون آنان جاري است كه افراد زيادي را به خود جذب مي كنند. اين همان كيفيتي است كه ما به آن گيرايي مي گوييم.
افراد گيرا در خود احساس راحتي مي كنند چون آنها حاوي آنچه هستند كه بايد باشند آنها نيازي به تاييد ديگران ندارند و از اينكه ديگران آنها را دوست نداشته باشند ناراحت نمي شوند به همين دليل است كه ما به شدت جذبشان مي شويم.
حالا من شما را با تكنيك مورد علاقه ام كه شما را از ارزش خود، آگاه مي كند آشنا مي كنم كه شما را خيلي آرام مي كند و شما را هم براي خودتان و هم براي دنيا گيراتر مي كند.
● نام تكنيك: چشمهاي عشق
۱) چشمهايتان را ببنديد و به كسي كه شما را دوست دارد و يا عميقاً درك مي كند، فكر كنيد و به ياد بياوريد كه او چگونه مي نگرد. تصور كنيد او حالا مقابل شما ايستاده.
۲) به آرامي از جسم خود خارج شويد(درتخيل خود) و وارد جسم كسي كه شما را دوست مي دارد شويد. از چشمان او ببينيد. از گوشهاي او بشنويد و عشق را و احساسات خوبي كه او وقتي به خود شما مي نگرد دارد را حس كنيد. واقعاً به جزئيات و چيزهايي كه به خاطر آن شما را دوست دارد و درك مي كند توجه كنيد. آن كيفيت هاي عجيب را كه شايد شما تا كنون قدر آن را نمي دانستيد بشناسيد و تصديق كنيد.
۳) به جسم خود برگرديد و مدتي را براي لذت بردن از دانستن آن احساسات خوب صرف كنيد.

پل مكنا - زندگي خود را در هفت روز تغيير دهيد.
http://tntmoney.wordpress.com/

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۴۸:۳۳ ] [ مشاوره مديريت ]
گفت وگو بهترين راه براي ارتباط با اطرافيان گفت وگو بهترين راه براي ارتباط با اطرافيانانسان ها براي زندگي كردن وبرطرف كردن نيازهاي زيستي وعاطفي خود محتاج برقراري ارتباط هستند. 
گفت وگو يكي از مهم ترين راه هاي برقراري ارتباط است به شرط آن كه كاربردي ، از گفت وگو استفاده شود يعني گفت وگو اطلاعاتي را درباره ي نيازها ي عاطفي و زيستي وسليقه اي ونگرشي ما به مخاطب بدهد، اگر گفت وگو با چنين هدفي دنبال شود نتايج بسيار مفيدي خواهد داشت. 
بايد بدانيد كه اين كار مستلزم تمرين ممارست وتلاش فراوان است . بدون برقراري ارتباط هماهنگ ، تقريبا حل كليه مشكلات وكشمكش با اطرافيان غير ممكن است . اگر شما دچار مشكلاتي در برقراري رابطه هستيد ، مي توانيد اين مقاله را مطالعه نماييد. 
۱) به خاطر داشته باشيد كه در يك بحث، قرار نيست كسي "برنده" شود . 
۲) مصالحه وسازش از انواع بهترين ابزارها براي برقراري گفت وگو سالم به شمار مي روند. پيش از اينكه بخواهيد در مورد مشكلات خود به بحث بنشينيد ،بر روي تمام روش هاي ممكن در حل مشكلات خود ، به دقت فكر كنيد. بايد بيشتر برروي روش هايي تمركز كنيد كه با احتساب به آن ها بتوانيد مشكلات با را يك درك دوجانبه رفع نماييد . 
۳) به جاي اينكه يك دفعه شروع كنيد به مشاجره وجدل، گفت وگو را اين طور آغاز كنيد كه هر يك ازما بايد در رابطه به رشد وارتقاء دست پيدا كند ، بعد بگوييد علاقمنديد تا در مورد پاره اي ازمسائل كه موجب بهبود وضعيت خودتان مي شود با او به صحبت بنشيند. بهتر است كه ابتدا از مسائل مثبت شروع كنيد وبعد كم كم به سمت مسائل جدي تر، تغيير مسير دهيد. 
۴) به حرف هاي طرف مقابل به دقت گوش دهيد وبازتاب فكري خود را مستقيما به او منتقل كنيد. بايد كاري كنيد كه او مطمئن شود شما حرف هايش را درك مي كنيد. اگر ازعبارت"چيزي كه من از تو شنيدم اين است كه ..."يكي از بهترين راههايي است كه به واسطه آن مي توانيد مطمئن شويد كه منظور طرف مقابل را به درستي درك كرده ايد. 
۵) براي نشان دادن"كارت وقت اضافه"هيچ ترديد ي به دل راه ندهيد . اگر بحث شما بيش از اندازه حاد شود، به راحتي مي توانيد آن را متوقف كنيد . همچنين اگر از دايره عقل ومنطق خارج نيز شد، بهتر است ادامه آن را به زمان ويا مكان ديگري كه تصور مي كنيد ممكن است نتيجه بهتري بگيريد ، موكول كنيد. 
۶) مطمئن شويد كه حركت اعضاي بدن ، حالات چهره ، وتن صداي تان با پيغامي كه قصد داريد به طرف مقابل منتقل كنيد، در يك راستا قرار دارند. يكي از پژوهش هاي اخير حاكي از اين مطلب است كه ۵۵% از منظور باطني شما به وسيله حالت صورت وحركات اعضاي بدن به طرف مقابل منتقل مي شوند. اين در حالي است كه تنها ۷% ازمفاهيم احساساتي به صورت شفاهي قابل انتقال مي باشد. 
۷) صادق باشيد، حرف هاي خود را كه شامل نيازهاي متفاوت است را به طور مستقيم بيان كنيد ودر موضوعات عيني با هم به بحث بپردازيد. اگر وارد مشاجره اي شويد كه در آن هدف خود رامعين نكرده باشيد، مطمئن باشيد كه به هيچ كجا نخواهيد رسيد. 
۸) اگر تصور مي كنيد كه نمي توانيد به نتيجه مطلوب دست پيدا كنيد، حداقل سعي كنيد بحث را با يك جمله مثبت به پايان برسانيد. مثلا:"خوشحالم كه هر دو توانستيم احساسات مان را با هم درميان بگذاريم، بهتر است بعدا نيز درمورد اين مطلب با هم گفت وگوكنيم تا به راه حل بهتري برسيم. 
۹) عقايد طرف مقابل را بي ارزش فرض نكنيد وهيچگاه او را به تمسخر نگيريد.در عوض، با دقت به حرفهاي شريك زندگي خود گوش دهيد وبعد دليل مخالفت خود را با برهان ومنطق وبا رعايت كامل احترام ، با او در ميان بگذاريد. 
۱۰) ادامه كار خود را رها نكنيد . اگر در حال صحبت كردن درمورد مسائل ومشكلات مالي هستيد وناگهان بحث هاي احساسي ديگر به ميان كشيده مي شوند،بايد بدانيد كه شما تنها در هر زمان مي توانيد بر روي يك موضوع خاص تمركز كنيد،در غير اين صورت نه تنها به راه حل نمي رسيد، بلكه پرخاش ونزاع نيز به وجود خواهد آمد. 
گاهي اوقات شايد لازم باشد از يك نفر سوم كمك بگيريد تا بتوانيد به طور موثر با هم ارتباط برقرار كنيد، يك مشاور ويا روان درمانگر خانواده، مي تواند مشكلاتي كه حل آن ها به نظر شما غير ممكن مي آيد را به راحتي ازميان بردارد. 
مريم خداداديان خانواده ما 

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۴۸:۳۳ ] [ مشاوره مديريت ]
گوش كنيد گوش كنيداگر مي خواهيد در جمعي شما را به راحتي بپذيرند و به حرف هايتان توجه كنند، بايد بتوانيد ابتدا به آنچه كه ديگران مي گويند، خوب گوش كنيد. در اين زمان است كه زيبا حرف زدن را ياد خواهيد گرفت.
سعي كنيد به جزئيات جملات و كلماتي كه افراد هنگام حرف زدن بيان مي كنند، توجه داشته باشيد. توجه به اين جزئيات باعث مي شود كه شما بتوانيد جملات و كلماتي را كه بر شما و ديگران مؤثر هستند، شناسايي كرده و پس از شناخت كامل از آنها، بخوبي هنگام صحبت كردن، از آنها استفاده كرده و آنها را به كار ببريد.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۴۸:۳۲ ] [ مشاوره مديريت ]
گفت‌وگو را به بن‌بست نكشيد گفت‌وگو را به بن‌بست نكشيددر هر گفت‌وگو طرف مقابل شما نه فرشته است و نه ماشين. بنابراين با او حرف بزنيد و فكر نكنيد او تمام قصد و نيات دروني شما را كاملا مي داند. با حرف زدن سطح اختلاف اطلاعات را كاهش دهيد. 
به حرف‌هاي او خوب گوش دهيد. هم خوب حرف بزنيد، تجزيه و تحليل كنيد، بعد كلمات و جملات مناسب به كار ببريد و هم خوب گوش بدهيد. اما بهتر است اول خوب گوش دهيد، بعد حرف بزنيد تا روي بالاترين پلكان اطلاعات اظهار نظر كنيد. 
در هر گفتگو يك يا چند مجهول وجود دارد و يك يا چند معلوم. سعي كنيد مجهولات را خوب بشناسيد و معلوم‌ها را با همديگر مقايسه و تطبيق دهيد. در ارائه‌ي كلام عجله نكنيد كه از گفته‌ي خود اظهار پشيماني كنيد. 
حرفي نزنيد كه باب مذاكره و گفتگوهاي بعدي بسته شود. گفتگو را به بن بست نكشيد. 
اگر دلايلي در اثبات حرف خود داريد همه را رو نكنيد. قوي‌ترين دليل خود را اول مطرح كنيد و دلايل ضعيف تر را بعدا. اگر دلايل ضعيف را اول رو كنيد، او در مقام دفاع به دليل شما حمله كرده و روحيه ادامه‌ي گفتگو و مذاكره شما را خورد مي كند. 
هيچگاه نظر طرف مقابل را مطلق رد نكنيد. از او بپرسيد چرا؟ اين جمله معجزه مي‌كند... 

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۴۸:۳۱ ] [ مشاوره مديريت ]

سيب و هندوانه عامل سلامت صدا

پزشك دانشگاه ميشيگان گفت: براي محافظت از صداي خود ، آب ، سيب ، گلابي ، هندوانه ، خربزه ، هلو و انگور بخوريد.
دكتر نورمن هوگيكان افزود: بسياري از وكلاء ، معلم ها، پدران و حتي شركت كننده ها در مسابقه هاي زيباي اندام امريكا، دوست دارند از صدايشان مراقبت كنند.
وي اضافه كرد: صداي افراد، نشان دهنده شخصيت و عواطف آن هاست و براي مراقبت از صدا ، توصيه مي شود پس از حرف زدن زياد، حتما سكوت كنيد!
مدير مركز بهداشت صوتي ان اربور گفت: به عنوان مثال معلم ها نبايد در زمان زنگ تفريح حرف بزنند يا دخانيات مصرف كنند زيرا اين كارها ، خطر ابتلا به سرطان حنجره را افزايش مي دهد.
دخانيات، تارهاي صوتي را تحريك مي كند و فرياد كشيدن و صحبت كردن با صداي بلند در مناطق پر سر و صدا بسيار براي انسان زيان دارد. 


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۴۸:۳۰ ] [ مشاوره مديريت ]
بهداشت گوشگوش عضو شنوائي است و علاوه بر حس شنيدن , حس تعادل بدن نيز به وسيله قسمتهاي گوش داخلي صورت مي‌پذيرد.
بيماريهاي گوش نه تنها در شنيدن , اختلال بوجود مي آورد بلكه بيماريهاي رواني و جسمي شديدي را باعث مي‌شود. گاهي جسم خارجي در گوش داخل مي شود كه براي بيرون آوردن آن بايد به طبيب متخصص مراجعه نمود. 
▪ ترشحات گوش اگر چنانچه بيش از اندازه جمع شده باشد بايد توسط پزشك با شستشو خارج شود.
▪ پيشگيري از بيماريهاي گوش در بسياري موارد با حفظ رعايت بهداشت ميسر است.
▪ در هنگام گوش درد و يا خارش گوش يا اگر براي شنيدن تلويزيون يا صحبت ديگران دچار مشكل هستيد به پزشك مراجعه كنيد. 
▪ براي پاك كردن داخل گوش فقط از گوش پاك كن استفاده كنيد.
▪ از اجسام متفرقه مانند سنجاق براي تميز كردن گوش استفاده نكنيد.
▪ پرده گوش تحمل ميزان مشخصي صدا را دارد . هيچگاه در گوش ديگران فرياد نزنيد.شبكه اطلاع رساني بهداشتي جوان 


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۴۸:۳۰ ] [ مشاوره مديريت ]
آواي بمزن جواني هستم كه از كودكي تاكنون صدايم ناهنجار است. صداي من بم است و مي‌توانم به خوبي صداي برخي از هنرپيشگان را تقليد كنم، ولي اين صدا در جامعه صداي عجيب و ناهنجاري شناخته مي‌شود. خواهش مي‌كنم به سؤالات من دراين زمينه پاسخ دهيد:
۱) آيا درماني براي بهبود صدايم وجود دارد؟
۲) با توجه به اينكه اصلاً از كودكي تاكنون هيچگونه بيماري حنجره نداشته‌ام و ن محافظت كنيد
از شنوايي‌تان محافظت كنيدگوش‌ها به صداهاي بلند بسيار حساس هستند، اما سروصداي بيش از حد بلند يا قرار گرفتن طولاني‌مدت به صداي بلند مي‌توند به شنوايي شما آسيب برساند.
پيش از آنكه صداي دستگاه پخش موسيقي mp۳ خود را بالا ببريد، به اين توصيه‌ها براي جلوگيري از نقصان شنوايي‌تان توجه كنيد:
▪ هنگامي كه در محيط‌هاي پرسروصدا كار مي‌كنيد، مثلا در اطراف جاده‌هاي پرترافيك يا دستگاه‌هاي ماشيني پرسروصدا از گوشي‌‌هاي حفاظتي استفاده كنيد. 
▪ هنگامي كه مي‌دانيد در اطراف شما براي مدتي طولاني سروصداي بلند وجود خواهد داشت، به خصوض ابزارها يا تجهيزات پرسروصدا از گوشي استفاده كنيد. 
▪ زير ابزارها يا تجهيزات الكترونيكي پرسروصدا از زيرانداز لاستيكي استفاده كنيد.
▪ از به راه انداختن همزمان ابزارهاي پرسروصدا خودداري كنيد. 
▪ از استفاده از يك ابزار پرسروصدا براي پوشاندن صداي ابزار ديگر استفاده نكنيد، براي مثال براي پوشاندن صداي ترافيك يا جاروبرقي صداي موسيقي را بالا نبريد.

HealthDay News, ۸ June, ۲۰۰۸همشهري آنلاين 


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۴۸:۲۷ ] [ مشاوره مديريت ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ][ ۷۲۲ ][ ۷۲۳ ][ ۷۲۴ ][ ۷۲۵ ][ ۷۲۶ ][ ۷۲۷ ][ ۷۲۸ ][ ۷۲۹ ][ ۷۳۰ ][ ۷۳۱ ][ ۷۳۲ ][ ۷۳۳ ][ ۷۳۴ ][ ۷۳۵ ][ ۷۳۶ ][ ۷۳۷ ][ ۷۳۸ ][ ۷۳۹ ][ ۷۴۰ ][ ۷۴۱ ][ ۷۴۲ ][ ۷۴۳ ][ ۷۴۴ ][ ۷۴۵ ][ ۷۴۶ ][ ۷۴۷ ][ ۷۴۸ ][ ۷۴۹ ][ ۷۵۰ ][ ۷۵۱ ][ ۷۵۲ ][ ۷۵۳ ][ ۷۵۴ ][ ۷۵۵ ][ ۷۵۶ ][ ۷۵۷ ][ ۷۵۸ ][ ۷۵۹ ][ ۷۶۰ ][ ۷۶۱ ][ ۷۶۲ ][ ۷۶۳ ][ ۷۶۴ ][ ۷۶۵ ][ ۷۶۶ ][ ۷۶۷ ][ ۷۶۸ ][ ۷۶۹ ][ ۷۷۰ ][ ۷۷۱ ][ ۷۷۲ ][ ۷۷۳ ][ ۷۷۴ ][ ۷۷۵ ][ ۷۷۶ ][ ۷۷۷ ][ ۷۷۸ ][ ۷۷۹ ][ ۷۸۰ ][ ۷۸۱ ][ ۷۸۲ ][ ۷۸۳ ][ ۷۸۴ ][ ۷۸۵ ][ ۷۸۶ ][ ۷۸۷ ][ ۷۸۸ ][ ۷۸۹ ][ ۷۹۰ ][ ۷۹۱ ][ ۷۹۲ ][ ۷۹۳ ][ ۷۹۴ ][ ۷۹۵ ][ ۷۹۶ ][ ۷۹۷ ][ ۷۹۸ ][ ۷۹۹ ][ ۸۰۰ ][ ۸۰۱ ][ ۸۰۲ ][ ۸۰۳ ][ ۸۰۴ ][ ۸۰۵ ][ ۸۰۶ ][ ۸۰۷ ][ ۸۰۸ ][ ۸۰۹ ][ ۸۱۰ ][ ۸۱۱ ][ ۸۱۲ ][ ۸۱۳ ][ ۸۱۴ ][ ۸۱۵ ][ ۸۱۶ ][ ۸۱۷ ][ ۸۱۸ ][ ۸۱۹ ][ ۸۲۰ ][ ۸۲۱ ][ ۸۲۲ ][ ۸۲۳ ][ ۸۲۴ ][ ۸۲۵ ][ ۸۲۶ ][ ۸۲۷ ][ ۸۲۸ ][ ۸۲۹ ][ ۸۳۰ ][ ۸۳۱ ][ ۸۳۲ ][ ۸۳۳ ][ ۸۳۴ ][ ۸۳۵ ][ ۸۳۶ ][ ۸۳۷ ][ ۸۳۸ ][ ۸۳۹ ][ ۸۴۰ ][ ۸۴۱ ][ ۸۴۲ ][ ۸۴۳ ][ ۸۴۴ ][ ۸۴۵ ][ ۸۴۶ ][ ۸۴۷ ][ ۸۴۸ ][ ۸۴۹ ][ ۸۵۰ ][ ۸۵۱ ][ ۸۵۲ ][ ۸۵۳ ][ ۸۵۴ ][ ۸۵۵ ][ ۸۵۶ ][ ۸۵۷ ][ ۸۵۸ ][ ۸۵۹ ][ ۸۶۰ ][ ۸۶۱ ][ ۸۶۲ ][ ۸۶۳ ][ ۸۶۴ ][ ۸۶۵ ][ ۸۶۶ ][ ۸۶۷ ][ ۸۶۸ ][ ۸۶۹ ][ ۸۷۰ ][ ۸۷۱ ][ ۸۷۲ ][ ۸۷۳ ][ ۸۷۴ ][ ۸۷۵ ][ ۸۷۶ ][ ۸۷۷ ][ ۸۷۸ ][ ۸۷۹ ][ ۸۸۰ ][ ۸۸۱ ][ ۸۸۲ ][ ۸۸۳ ][ ۸۸۴ ][ ۸۸۵ ][ ۸۸۶ ][ ۸۸۷ ][ ۸۸۸ ][ ۸۸۹ ][ ۸۹۰ ][ ۸۹۱ ][ ۸۹۲ ][ ۸۹۳ ][ ۸۹۴ ][ ۸۹۵ ][ ۸۹۶ ][ ۸۹۷ ][ ۸۹۸ ][ ۸۹۹ ][ ۹۰۰ ][ ۹۰۱ ][ ۹۰۲ ][ ۹۰۳ ][ ۹۰۴ ][ ۹۰۵ ][ ۹۰۶ ][ ۹۰۷ ][ ۹۰۸ ][ ۹۰۹ ][ ۹۱۰ ][ ۹۱۱ ][ ۹۱۲ ][ ۹۱۳ ][ ۹۱۴ ][ ۹۱۵ ][ ۹۱۶ ][ ۹۱۷ ][ ۹۱۸ ][ ۹۱۹ ][ ۹۲۰ ][ ۹۲۱ ][ ۹۲۲ ][ ۹۲۳ ][ ۹۲۴ ][ ۹۲۵ ][ ۹۲۶ ][ ۹۲۷ ][ ۹۲۸ ][ ۹۲۹ ][ ۹۳۰ ][ ۹۳۱ ][ ۹۳۲ ][ ۹۳۳ ][ ۹۳۴ ][ ۹۳۵ ][ ۹۳۶ ][ ۹۳۷ ][ ۹۳۸ ][ ۹۳۹ ][ ۹۴۰ ][ ۹۴۱ ][ ۹۴۲ ][ ۹۴۳ ][ ۹۴۴ ][ ۹۴۵ ][ ۹۴۶ ][ ۹۴۷ ][ ۹۴۸ ][ ۹۴۹ ][ ۹۵۰ ][ ۹۵۱ ][ ۹۵۲ ][ ۹۵۳ ][ ۹۵۴ ][ ۹۵۵ ][ ۹۵۶ ][ ۹۵۷ ][ ۹۵۸ ][ ۹۵۹ ][ ۹۶۰ ][ ۹۶۱ ][ ۹۶۲ ][ ۹۶۳ ][ ۹۶۴ ][ ۹۶۵ ][ ۹۶۶ ][ ۹۶۷ ][ ۹۶۸ ][ ۹۶۹ ][ ۹۷۰ ][ ۹۷۱ ][ ۹۷۲ ][ ۹۷۳ ][ ۹۷۴ ][ ۹۷۵ ][ ۹۷۶ ][ ۹۷۷ ][ ۹۷۸ ][ ۹۷۹ ][ ۹۸۰ ][ ۹۸۱ ][ ۹۸۲ ][ ۹۸۳ ][ ۹۸۴ ][ ۹۸۵ ][ ۹۸۶ ][ ۹۸۷ ][ ۹۸۸ ][ ۹۸۹ ][ ۹۹۰ ][ ۹۹۱ ][ ۹۹۲ ][ ۹۹۳ ][ ۹۹۴ ][ ۹۹۵ ][ ۹۹۶ ][ ۹۹۷ ][ ۹۹۸ ][ ۹۹۹ ][ ۱۰۰۰ ][ ۱۰۰۱ ][ ۱۰۰۲ ][ ۱۰۰۳ ][ ۱۰۰۴ ][ ۱۰۰۵ ][ ۱۰۰۶ ][ ۱۰۰۷ ][ ۱۰۰۸ ][ ۱۰۰۹ ][ ۱۰۱۰ ][ ۱۰۱۱ ][ ۱۰۱۲ ][ ۱۰۱۳ ][ ۱۰۱۴ ][ ۱۰۱۵ ][ ۱۰۱۶ ][ ۱۰۱۷ ][ ۱۰۱۸ ][ ۱۰۱۹ ][ ۱۰۲۰ ][ ۱۰۲۱ ][ ۱۰۲۲ ][ ۱۰۲۳ ][ ۱۰۲۴ ][ ۱۰۲۵ ][ ۱۰۲۶ ][ ۱۰۲۷ ][ ۱۰۲۸ ][ ۱۰۲۹ ][ ۱۰۳۰ ][ ۱۰۳۱ ][ ۱۰۳۲ ][ ۱۰۳۳ ][ ۱۰۳۴ ][ ۱۰۳۵ ][ ۱۰۳۶ ][ ۱۰۳۷ ][ ۱۰۳۸ ][ ۱۰۳۹ ][ ۱۰۴۰ ][ ۱۰۴۱ ][ ۱۰۴۲ ][ ۱۰۴۳ ][ ۱۰۴۴ ][ ۱۰۴۵ ][ ۱۰۴۶ ][ ۱۰۴۷ ][ ۱۰۴۸ ][ ۱۰۴۹ ][ ۱۰۵۰ ][ ۱۰۵۱ ][ ۱۰۵۲ ][ ۱۰۵۳ ][ ۱۰۵۴ ][ ۱۰۵۵ ][ ۱۰۵۶ ][ ۱۰۵۷ ][ ۱۰۵۸ ][ ۱۰۵۹ ][ ۱۰۶۰ ][ ۱۰۶۱ ][ ۱۰۶۲ ][ ۱۰۶۳ ][ ۱۰۶۴ ][ ۱۰۶۵ ][ ۱۰۶۶ ][ ۱۰۶۷ ][ ۱۰۶۸ ][ ۱۰۶۹ ][ ۱۰۷۰ ][ ۱۰۷۱ ][ ۱۰۷۲ ][ ۱۰۷۳ ][ ۱۰۷۴ ][ ۱۰۷۵ ][ ۱۰۷۶ ][ ۱۰۷۷ ][ ۱۰۷۸ ][ ۱۰۷۹ ][ ۱۰۸۰ ][ ۱۰۸۱ ][ ۱۰۸۲ ][ ۱۰۸۳ ][ ۱۰۸۴ ][ ۱۰۸۵ ][ ۱۰۸۶ ][ ۱۰۸۷ ][ ۱۰۸۸ ][ ۱۰۸۹ ][ ۱۰۹۰ ][ ۱۰۹۱ ][ ۱۰۹۲ ][ ۱۰۹۳ ][ ۱۰۹۴ ][ ۱۰۹۵ ][ ۱۰۹۶ ][ ۱۰۹۷ ][ ۱۰۹۸ ]
درباره وبلاگ

تيم مشاوران مديريت ايران IranMCT ----------------- http://iranmct.com ---------------- Iran Management Consultants Team
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب
شمارنده
شرکت مشاوره مدیریتبازارسازی مدیریت بازاریابی. بازدید تحقیقات بازاریابیآموزش مدیریت MBAدلایل ترک تحقیقات بازاریابی تحقیقات مدیریت شرایط سخت بازارکارت امتیازی متوازنارزیابی عملکرد . نمونه مطالعات موردی.برند برندینگانواع برند معرفی 21 نوع متفاوت از برندبرندسازی branding marketing . برندسازی.تحقیقات بازاریابی انگیزه بخش http://marketingbranding.ir سبک مدیریت است مدیریت بازاربازاریابیتحقیقات بازاریابی ویژگی های .حرفه ای مشاوره اموزش مدیریت.شناسایی مشتریان .تحقیقات بازاریابی استفاده از تحقیقات بازار و بازاریابی http://marketingsales.irmarketing مدیریت برندینگ . Business Management ConsultantIran Business Management ConsultantManagement . بازاریابیانواع بازاریابی 127 نوع بازاریابیبازاریابی. بازاریابی MarketingMix آمیختهآمیزه بازاريابیمدیریت بازاریابی. اخبار مدیریت و تجارتمدیریت.مشاوره بازاریابی مدیریت آموزش تکنیک‌های فروشندگی حرفه‌ای فروشندگی.