"_blank" href="http://marketingsales.ir">بازاريابي فروش
بازاريابي Marketing ( ماركتينگ )
قالب وبلاگ
شرکت مشاوره مدیریت
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 4072
دیروز : 1950
افراد آنلاین : 12
همه : 5160461
پيوندهای روزانه
داستان شخصيت چيست؟شخصيت خود را هدف تيراندازي با حلقه هاي هم مركز در نظر بگيريد. شخصيت شما از پنج حلقه درست مي شود. در حلقه اول،ارزشها و در دايره خارجي آن، باورهايتان قرار دارند.
ارزشهاي شما، باورهاي شما را مشخص مي سازند؛ باورهايي كه درباره خود و دنياي پيرامون خود داريد. اگر ارزشهاي مثبت داشته باشيد، چيزهايي مانند عشق، محبت و سخاوت، باور مي كنيد كه اشخاص حاضر در دنياي شما شايسته اين ارزشها هستند و بنابراين با آنها به همين شكل رفتار مي كنيد.
باورهاي شما هم به سهم خود حلقه دوم شخصيت شما را مشخص مي سازد كه همان انتظارات و توقعات شماست. اگر ارزشهاي مثبت داشته باشيد، خودتان را آدم خوبي در نظر مي گيريد. اگر خودتان را آدم خوبي در نظر بگيريد، انتظار حوادث خوشايند را داريد كه برايتان اتفاق بيفتد. اگر انتظار داريد كه حوادث خوشايندي برايتان اتفاق بيفتد، مثبت،بشاش و آينده نگر خواهيد بود. در اشخاص و در دنياي پيرامونتان دنبال چيزهاي مثبت خواهيد گشت.
سطح چهارم شخصيت شما كه از ناحيه انتظارات شما مشخص مي شود، نگرش و برداشت شماست. نگرش و طرز تلقي شما بازتاب ارزشها، باورها و انتظارات شماست. براي مثال، اگر ارزش شما مي گويد در دنياي خوبي زندگي مي كنيد و باورتان اين است كه در زندگي موفق خواهيد شد، انتظار مي كشيد كه هر حادثه اي براي شما اتفاق بيفتد به شكلي به شما كمك خواهد كرد. در نتيجه در قبال ساير مردم نگرش ذهني مثبت خواهيد داشت. شاداب تر و خوش بين تر خواهيد شد، شما كسي خواهيد بود كه ديگران بخواهند با او و يا براي او كار كنند. به همين دليل است كه يك نگرش ذهني مثبت با موفقيت فراوان دست در دست حركت مي كنند.
حلقه پنجم، اعمال شماست. اقدامات بيروني شما بازتاب ارزشها، باورها و انتظارات شما در بيرون از شماست. به همين دليل است كه آنچه را در زندگي و كارتان به دست آوريد بيشتر با توجه به آنچه در درون شما مي گذرد مشخص مي شود.
http://tntmoney.wordpress.com/


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۴۷:۰۲ ] [ مشاوره مديريت ]
خودتان را دست كم نگيريدهمه ما يك تصوير ذهني از خودمان داريم؛ اينكه چه هستيم، چه تفكراتي داريم، چه توانايي‌ها و نقاط قوتي داريم و در چه مواردي ضعيف هستيم. 
اين تصوير از زمان كودكي شكل مي‌گيرد و در طول زمان تغيير مي‌كند. تصوير ذهني، همان تصويري است كه ما از خودمان داريم. بيشتر تصورات ما درباره خودمان، در نتيجه تعاملات و ارتباطات با ديگران و طي تجربه‌هاي زندگيمان شكل مي‌گيرد و در نهايت بر عزت نفس ما تاثير مي‌‌گذارد.
عزت نفس يعني احساس ارزشمندي و مورد قدرداني، عشق و پذيرش از طرف خود و ديگران قرار گرفتن. افراد داراي عزت نفس، در مورد خودشان احساس خوبي دارند، ارزش خودشان را درك مي‌كنند و به توانايي‌ها، مهارت‌ها و هنرهايشان افتخار مي‌كنند. در مقابل افراد داراي عزت نفس كم، ممكن است احساس كنند هيچ‌كس آنها را دوست ندارد، مورد قبول ديگران نيستند و نمي‌توانند در هيچ زمينه‌اي پيشرفت كنند.
نكته ناراحت‌كننده اين است كه افراد با عزت نفس كم، معمولا كارهاي مفيد و بزرگي انجام مي‌دهند اما نمي‌توانند كارهايي كه انجام مي‌دهند ببينند چون تصوير ذهني‌شان اين‌طور شكل گرفته كه توانايي‌هايشان را ناديده بگيرند.
نكوهش و سرزنش فقط از طرف ديگران نيست. بعضي‌ها يك نكوهش‌گر دروني دارند؛ يك صدايي از درون كه در هر كاري كه آنها انجام مي‌دهند، به دنبال نقص و عيب و ايراد مي‌گردد. شنيدن اين نداي دروني به اندازه سرزنش‌هاي ديگران مي‌تواند عزت نفس را دچار مشكل كند.
آنها نمي‌دانند اين سرزنش‌ها چه تاثير بدي بر عزت نفسشان مي‌گذارد. وقتي سرزنش‌هاي دروني شما را تحقير مي‌كند و مي‌گويد: «لازم نيست تلاش كني چون تو موفق نمي‌شوي»، به اين فكر كنيد كه اين ندا از درون شما مي‌آيد و مي‌توانيد آن را تحت كنترل قرار دهيد. تصميم بگيريد آن را تغيير دهيد و نداي دروني مفيد و سازنده‌اي داشته باشيد.
عزت نفس به شما اين امكان را مي‌دهد كه خودتان را آن‌طور كه هستيد بپذيريد و از زندگي لذت ببريد. 
افراد با عزت نفس بالا، در خانواده، كار و تحصيلات موفق‌ترند و راحت‌تر با ديگران ارتباط برقرار مي‌كنند و در ضمن شادتر هستند و با مشكلات، كمبودها و نااميدي‌ها بهتر كنار مي‌آيند. اين افراد هدفي را كه انتخاب كرده‌اند رها نمي‌كنند تا در آن موفق شوند. كسب عزت نفس ممكن است نياز به تلاش و تمرين داشته باشد اما مهارتي است كه در زندگي ياد خواهيد گرفت.
● راه‌هاي افزايش عزت نفس 
اگر مي‌خواهيد عزت نفستان را بيشتر كنيد بايد بگوييم ما كلاس تقويتي عزت نفس نداريم اما مي‌توانيد با استفاده از توصيه‌هاي ساده و كاربردي زير براي تقويت عزت نفس استفاده كنيد.
▪ به اشتباهات به عنوان فرصتي براي يادگيري نگاه كنيد: قبول كنيد كه شما هم مثل هر فرد ديگري ممكن است اشتباه كنيد. اشتباهات بخشي از تجربه‌ها و فرصتي براي يادگيري است. يادتان باشد افراد در زمينه‌هاي مختلف توانايي دارند و استعدادهايشان با هم متفاوت است.
▪ كارهاي جديد انجام دهيد: تجربه كردن كارها و فعاليت‌هاي مختلف به شما كمك مي‌كند تا استعداد و توانايي‌هايتان را كشف كنيد و در ضمن به مهارت‌هاي جديدي كه ياد گرفته‌ايد افتخار كنيد و آنها را در زندگي به كار ببريد.
▪ نظرتان را با شجاعت اعلام كنيد: نظرات و عقايدتان را با افتخار بيان كنيد و از گفتن آن نترسيد.
▪ كارهاي خير و ثواب انجام دهيد: به دوستان، اقوام و همسايه‌ها‌يتان كمك كنيد و بخشي از وقتتان را به طور داوطلبانه در اختيار آنها قرار دهيد. اين احساس كه شما مي‌توانيد و قادر هستيد به ديگران كمك كنيد و تغيير مثبتي در زندگي آنها ايجاد كنيد، عزت نفستان را بالا مي‌برد.
▪ بدانيد چه چيزهايي را مي‌توانيد تغيير دهيد و چه چيزهايي را نمي‌توانيد: اگر از چيزي ناراحت هستيد كه مي‌توانيد آن را تغيير بدهيد (مثلا چاقي و اضافه وزن)، از همين امروز دست به كار شويد. اما اگر از چيزي ناراحت هستيد كه نمي‌توانيد تغييرش دهيد (مثل كوتاهي قد)، سعي كنيد خودتان را همان‌طور كه هستيد دوست داشته باشيد.
▪ اهدافتان را مشخص كنيد: كار يا شرايطي را كه دوست داريد به آن برسيد مشخص كنيد و براي رسيدن به آن برنامه‌ريزي كنيد.برنامه‌تان را اجرا كنيد و پيشرفت‌تان را ارزيابي كنيد.
▪ سخت نگيريد: خودتان را فقط به شكل مادي و ظاهري نبينيد. نگوييد اگر زيباتر بودم دوستان بيشتري داشتم. كارهايي را كه دوست داريد انجام دهيد، به ديدن دوستانتان برويد و از اوقاتتان لذت ببريد. راحت باشيد، خيلي سخت نگيريد و از زندگي لذت ببريد.
▪ كمك بگيريد: هيچ وقت براي ايجاد عزت نفس سالم و مثبت دير نيست. در مواردي كه فرد عميقا نسبت به خود احساس تنفر دارد و ريشه اين حالت به دوران كودكي مربوط است، مي‌توان از مشاور و روانپزشك كمك گرفت . اين متخصصان به عنوان راهنما به افراد ياد مي‌دهند كه چطور خودشان را دوست داشته باشند و قدر توانايي‌هاي منحصر به فردشان را بدانند.
▪ با افكار منفي مبارزه كنيد: درباره خودتان منفي فكر نكنيد. هر وقت به ضعف‌ها و ناتواني‌هايتان فكر كرديد، سعي كنيد در مقابل به توانايي‌ها و نقاط قوتتان هم فكر كنيد. وقتي احساس مي‌كنيد خيلي داريد خودتان را سرزنش مي‌كنيد، در عوض چند جمله مثبت را بلندبلند در مورد خودتان بگوييد و به خاطر توانايي‌هايي كه داريد خودتان را تشويق و تحسين كنيد.
▪ وارد گود شويد: بعضي تصورات و افكار، جلوي حركت و پيشرفت را مي‌گيرد. به جاي اينكه با افكاري مثل «تا وقتي نمي‌توانم يك دايره بكشم نمي‌توانم يك نقاش ماهر و موفق شوم» خودتان را كنار بكشيد، به چيزهايي فكر كنيد كه در آن استعداد و توانايي داريد و از آن لذت مي‌بريد و به دنبال همان برويد.


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۴۷:۰۱ ] [ مشاوره مديريت ]
خودت را باور كناعتماد به نفس نگرشي است كه به شخص اجازه كارآمد بودن در حالي كه نگاهي واقع گرايانه از خود و موقعيت خود دارد مي دهد. افرادي كه اعتماد به نفس دارند به توانايي هاي خود ايمان داشته و به راحتي مي توانند زندگي خود را كنترل كنند و بر اين باورند كه با داشتن اعتماد به نفس قادر به انجام همه كارها هستند.
● تقويت اعتماد به نفس كودكان
اعتماد به نفس موجب مي شود فرزند شما در طول زندگي از سلامت روان و جسم برخوردار شده و در اجتماع فردي موفق باشد.نداشتن تصويري خوب از خود، معمولاً باعث مشكلات رفتاري در فرزندان مي شود. احساس رضايت از خود با از خودشيفتگي و يا احساس تكبر و بزرگ بيني بسيار متفاوت است و اين به معني آن است كه شخص درك درستي از توانايي خود در برخورد با مشكلات زندگي داشته باشد.
احساس فرد از خود و چگونگي رفتار والدين با او رابطه مستقيم با يكديگر دارند، از اين رو كمك به تقويت اعتماد به نفس در كودكان حياتي است. چرا كه فرزند شما نيز ممكن است احساس كارآمدي در زندگي و يا نداشتن اعتماد به نفس و قادر نبودن در تصميم گيري را از والدين بياموزد.
● براي تقويت اعتمادبه نفس
براي اين كه بتوانيد به فرزندان خود اعتماد به نفس بياموزيد، گاهي اوقات لازم است اعتماد به نفس خود را تقويت كنيد. اگر مشكلاتي از زمان كودكي تان داريد با آنها مقابله كنيد.
● درمان گذشته
اعتماد به نفس در فرزندان اكتسابي است. اگر اعتماد به نفس لازم را نداريد و يا احساس مي كنيد كه نداشتن اعتماد به نفس به خاطر رفتارها و اعمال والدين شماست، مي توانيد اقدام هاي زير را انجام دهيد: 
فهرستي از آن دسته از كارهاي والدين تان را كه بر تصوير شما از خودتان تأثير مي گذاشت، تهيه كنيد.
▪ فهرستي از اقدام ها و يا رفتارهايي كه والدين تان احتمالاً انجام داده اند و باعث كم شدن اعتماد به نفس تان شده بنويسيد.
▪ حال از كارهايي كه والدين تان براي تقويت و ايجاد اعتماد به نفس شما انجام داده اند پيروي كنيد و اگر انجام دادن اين آزمايش برايتان سخت است مي توانيد با افراد متخصص مشورت كنيد.
● آيينه نفس خود را جلا دهيد
هيچ كس نمي تواند هميشه چهره اي خندان داشته باشد، ولي اندوه و غم والدين به طور مستقيم به فرزندان شان انتقال مي يابد. فرزندانتان به شما مانند آئينه اي كه همه چيز را انتقال مي دهيد، مي نگرند و اين در شكل گيري احساس شان تأثير بسزايي دارد. اگر احساس نگراني داريد، نمي توانيد احساسي خوب را به كودك منتقل كنيد.
فرزندان احساس غم و اندوه والدين را به خود نسبت مي دهند. حتي آنها براي شاد كردن والدين احساس مسئوليت مي كنند. اگر شما دچار مشكلاتي از قبيل افسردگي و هيجان زياد هستيد، اين مشكلات را پيش از آن كه براي شما و فرزندتان مشكل ساز شود برطرف كنيد.
كمك فرزندان، به پيشرفت استعدادها و كسب توانايي هايش در تقويت اعتماد به نفس او مؤثر است. اگر شما توانايي را در فرزندتان احساس كرديد كه خود از آن بي خبر است، او را به انجام دادن و پيشرفت در آن تشويق كنيد. تشويق و ممانعت نكردن هر دو ضروري است و بايد تعادلي ميان آنها ايجاد شود.اگر شما فرزند تان را تشويق به انجام كاري كه از عهده او برمي آيد نكنيد، استعدادش شكوفا نمي شود و شما شانس خوداتكايي را از او گرفته ايد.

ترجمه: بهنام قدردوست نخچيروزنامه ايران 


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۴۷:۰۰ ] [ مشاوره مديريت ]
خودت را آنطور كه هستي ، بپذير!اگر شما يكي از آن اشخاص ناد‌ر و خوشبختي هستيد‌ كه بد‌ن خود‌ را به طور كاملاً د‌قيق به همان گونه‌اي كه هست با تمام نقاط ضعف و قوت احساس كرد‌ه‌ايد‌، آن‌وقت است كه د‌رس پذيرش را مشتاقانه آموخته‌ايد‌ و مي‌توانيد‌ به سرعت به د‌رس بعد‌ي بپرد‌ازيد‌. با اين حال اگر ذره‌اي معتقد‌ باشيد‌ كه شاد‌تر مي‌بود‌يد‌ چنانچه لالي از دوستان خود را اصلاح كنيم بايد به گونه‌اي با او حرف بزنيم كه عزّت‌نفس او را خدشه‌دار نسازيم، در برخورد با خود نيز بايد اين موضوع را رعايت كنيم.
http://newmind.mihanblog.com/More-۳۸۸.ASPX


امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۳ ] [ ۰۳:۴۶:۵۷ ] [ مشاوره مديريت ]
خود را باور كنيد!اعتماد به نفس، عبارت است از احساس اطمينان نسبت به خود. به عبارت ديگر، اعتماد به نفس يك فرد به نحوه احساس او درباره خويش بستگي دارد. شما در مورد خودتان چگونه فكر مي‌كنيد؟ آيا نظر مساعدي نسبت به خودتان داريد و به خودتان احترام مي‌گذاريد؟ اگرپاسخ شما به سؤالات اخير مثبت باشد، در اين صورت مي‌توان گفت كه شما از يك من قوي و ايده‌آل، برخوردار هستيد، اما اگر شما نظر مساعدي نسبت به خودتان نداشته باشيد و براي خودتان احترام قايل نشويد، مي‌توان گفت كه داراي ضعيفي هستيد. مع‌الوصف، بايد گفت كه نظر فرد نسبت به خودش در موقعيت‌هاي مختلف زندگي يكسان نيست و ممكن است كه او در يك موقعيت خودش را خوب و قوي بپندارد، ولي در موقعيت ديگري خودپنداري ضعيفي داشته باشد.‌
اما، نكته تأسف‌آور اين است‌كه اغلب ما، معمولاً بيشتر به جنبه‌هاي ضعيف خودمان اهميت مي‌دهيم و تمام توجه‌‌مان را بر روي نقطه ضعف‌هايمان متمركز مي‌كنيم، نه بر وي امتيازاتمان. پس، چاره كار چيست؟ نخستين قدم شما براي تقويت و بالا بردن اعتماد به نفستان، بايد درك و فهم اين حقيقت باشد كه ‌
اعتماد به نفس، در واقع همان نظر و عقيده‌اي است كه شما راجع به خودتان داريد. آگاهي از اين امر منجر به اين خواهد شد كه در تقويت اعتماد به نفستان در مسير صحيحي گام برداريد. در مرحله بعدي، بايد از خودتان بپرسيد كه چرا در برخي از جنبه‌هاي زندگي داراي اعتماد به نفس كافي نيستيد؟ يك دليل آن، شايد مورد مقايسه قرار دادن خودتان با افراد ديگر باشد.‌
به اين ترتيب، اگر در اين مقايسه شما خودتان را كمتر از ديگران بدانيد، مسلماً خود پنداريتان رو به نقصان خواهد نهاد. به طور كلي، هنگامي كه شما خودتان را با فرد ديگري مقايسه مي‌كنيد، اين فرد، چه يك هنرمند باشد، و چه ورزشكار، وكيل، پزشك، تاجر، و دانشجو، اگر آن فرد را در برخي خصوصيت‌ها بهتر از خودتان بدانيد، خودپنداري شما تضعيف خواهد شد. اما، جهت مقابله با اين وضعيت و جهت اين كه خودپنداري صحيح و مناسبي از خود داشته باشيد، بهترين شيوه نگريستن به ساير افراد، داشتن يك نگرش كلي است - نگرشي كه در آن، همه انسان‌ها با هم برابر در نظر گرفته مي‌شوند. به عبارت بهتر، به هنگام مقايسه خود با ديگران بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه هر انساني داراي منابع مختلفي است. هيچ كس يك مرد يا يك زن نيست. بلكه پيش از هر چيز ديگري همه يك انسان هستند.‌
اگر همه مردم را به چشم يك انسان بنگريم، در آن صورت، ديگر همه كس با هم برابر خواهند بود. بلند و كوتاه، ثروتمند و فقير، دانا و نادان، چاق و لاغر و ... همگي بي‌معنا هستند.‌
ما به عنوان يك انسان، همگي يكي هستيم و تفاوت و رقابتي بين ما وجود ندارد . بنابراين، از آن جا كه رقابت بين انسان‌ها بي‌معناست، ما نه مي‌توانيم موقعيت خودمان را به عنوان يك انسان بالاتر ببريم و نه مي‌توانيم آن را پايين‌تر آوريم. ما هميشه يك انسان بوده‌ايم، هستيم و خواهيم بود و اين يك واقعيت انكار‌ناپذير است. اگر ما ديگران را به عنوان يك انسان بنگريم، متوجه خواهيم شد كه هر انساني در روي زمين، توانايي انجام كارهايي را دارد كه ما نداريم. از طرف ديگر، ما هم مي‌توانيم كارهايي انجام دهيم كه ديگران نمي‌توانند، اما اين امتيازات، ما را از ديگران كوچكتر يا بزرگتر نمي‌سازد، بلكه فقط باعث تفاوت‌هايي بين ما و ديگران در برخي از زمينه‌هاي خاص زندگي مي‌شود. بنابراين، اگر كسي خصلتي داشته باشد كه ما نداشته باشيم، اين مسأله ممكن است از نظر آن كس نوعي برتري به حساب آيد، ولي از نظر ما، آن خصلت، تنها تفاوت ساده‌اي بين ما و او خواهد بود.‌
بر دو درخت نظري اندازيد. يكي از اين درختان، درخت تنومندي با عمري بيش از هزار سال است، آن ديگري، درخت كاج كوچكي است كه در بيشه زارها روئيده است. آيا از نظر شما، درخت تنومند از درخت كوچك كاج برتر است؟ مسلماً اين طور نيست. از نظر شما، آنها هردو فقط يك درخت هستند، يكي كوچك و يكي بزرگ. به اين ترتيب، زماني هم كه بر دو نفر انسان مي‌نگريد، چه يكي از آنها استعداد بيشتري نسبت به ديگران داشته باشد، چه نه، آنچه كه شما خواهيد ديد، فقط دو نفر آدم خواهد بود، نه بيشتر و نه كمتر. اگر شما موفق شويد كه عملاً مردم ديگر را در شكل واقعي خودشان، بدون اصرار در برتر دانستن يكي بر ديگري و رقابت بين آنها، ببينيد، در آن صورت مي‌توان گفت كه شما به درجه بالايي از اعتماد به نفس دست يافته‌اي 6pt; margin-left: 0in; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; text-align: justify; line-height: normal; text-indent: -0.25in; unicode-bidi: embed; direction: rtl; ">o        از وسايل نقليه عمومي استفاده كنيد.

o        از قوانين مربوط به ارتقاء كيفيت هوا تبعيت كنيد.

داخل خانه:

  • رطوبت داخل خانه را كنترل كنيد. بعنوان مثال، از در حمام و آشپزخانه از فن هاي اگزاست استفاده كنيد تا رطوبت را به بيرون هدايت كند. سطح رطوبت داخل را بين 30 تا 50 نگه داريد.
  • وسايل گرمايش خانه را به طور منظم چك كنيد. وسايل اصلي مثل پمپ گرمايش و دستگاه تهويه مركزي را به طور منظم توسط متخصص بررسي و نظافت كنيد.
  • سطوح را تميز نگه داريد. سطوح مرطوب مثل وان حمام، زيردوشي و كانترهاي آشپزخانه را تميز و خشك نگه داريد.
  • گرد و غبار را كنترل كنيد. گرد و غباري كه روي مبل ها و وسايل خانه مي نشيند را مرتب تميز كنيد. سعي كنيد ملحفه ها را با آب داغ (حداقل 5/54 درجه سنتيگراد يا 130 درجه فارنهايت) شستشو دهيد تا ميكروبهاي ريز آن از بين بروند. فرش و موكت را هم مرتب تميز كنيد.
  • هوا را تهويه كنيد. حتماً هر روز مقدار كافي هواي تازه و تميز وارد خانه كنيد. موقع تميز كردن خانه، نقاشي كردن آن يا وصل كردن موكت هاي جديد يا انجام ساير كارهاي خانه پنجره ها را باز بگذاريد.

5.       ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ][ ۷۲۲ ][ ۷۲۳ ][ ۷۲۴ ][ ۷۲۵ ][ ۷۲۶ ][ ۷۲۷ ][ ۷۲۸ ][ ۷۲۹ ][ ۷۳۰ ][ ۷۳۱ ][ ۷۳۲ ][ ۷۳۳ ][ ۷۳۴ ][ ۷۳۵ ][ ۷۳۶ ][ ۷۳۷ ][ ۷۳۸ ][ ۷۳۹ ][ ۷۴۰ ][ ۷۴۱ ][ ۷۴۲ ][ ۷۴۳ ][ ۷۴۴ ][ ۷۴۵ ][ ۷۴۶ ][ ۷۴۷ ][ ۷۴۸ ][ ۷۴۹ ][ ۷۵۰ ][ ۷۵۱ ][ ۷۵۲ ][ ۷۵۳ ][ ۷۵۴ ][ ۷۵۵ ][ ۷۵۶ ][ ۷۵۷ ][ ۷۵۸ ][ ۷۵۹ ][ ۷۶۰ ][ ۷۶۱ ][ ۷۶۲ ][ ۷۶۳ ][ ۷۶۴ ][ ۷۶۵ ][ ۷۶۶ ][ ۷۶۷ ][ ۷۶۸ ][ ۷۶۹ ][ ۷۷۰ ][ ۷۷۱ ][ ۷۷۲ ][ ۷۷۳ ][ ۷۷۴ ][ ۷۷۵ ][ ۷۷۶ ][ ۷۷۷ ][ ۷۷۸ ][ ۷۷۹ ][ ۷۸۰ ][ ۷۸۱ ][ ۷۸۲ ][ ۷۸۳ ][ ۷۸۴ ][ ۷۸۵ ][ ۷۸۶ ][ ۷۸۷ ][ ۷۸۸ ][ ۷۸۹ ][ ۷۹۰ ][ ۷۹۱ ][ ۷۹۲ ][ ۷۹۳ ][ ۷۹۴ ][ ۷۹۵ ][ ۷۹۶ ][ ۷۹۷ ][ ۷۹۸ ][ ۷۹۹ ][ ۸۰۰ ][ ۸۰۱ ][ ۸۰۲ ][ ۸۰۳ ][ ۸۰۴ ][ ۸۰۵ ][ ۸۰۶ ][ ۸۰۷ ][ ۸۰۸ ][ ۸۰۹ ][ ۸۱۰ ][ ۸۱۱ ][ ۸۱۲ ][ ۸۱۳ ][ ۸۱۴ ][ ۸۱۵ ][ ۸۱۶ ][ ۸۱۷ ][ ۸۱۸ ][ ۸۱۹ ][ ۸۲۰ ][ ۸۲۱ ][ ۸۲۲ ][ ۸۲۳ ][ ۸۲۴ ][ ۸۲۵ ][ ۸۲۶ ][ ۸۲۷ ][ ۸۲۸ ][ ۸۲۹ ][ ۸۳۰ ][ ۸۳۱ ][ ۸۳۲ ][ ۸۳۳ ][ ۸۳۴ ][ ۸۳۵ ][ ۸۳۶ ][ ۸۳۷ ][ ۸۳۸ ][ ۸۳۹ ][ ۸۴۰ ][ ۸۴۱ ][ ۸۴۲ ][ ۸۴۳ ][ ۸۴۴ ][ ۸۴۵ ][ ۸۴۶ ][ ۸۴۷ ][ ۸۴۸ ][ ۸۴۹ ][ ۸۵۰ ][ ۸۵۱ ][ ۸۵۲ ][ ۸۵۳ ][ ۸۵۴ ][ ۸۵۵ ][ ۸۵۶ ][ ۸۵۷ ][ ۸۵۸ ][ ۸۵۹ ][ ۸۶۰ ][ ۸۶۱ ][ ۸۶۲ ][ ۸۶۳ ][ ۸۶۴ ][ ۸۶۵ ][ ۸۶۶ ][ ۸۶۷ ][ ۸۶۸ ][ ۸۶۹ ][ ۸۷۰ ][ ۸۷۱ ][ ۸۷۲ ][ ۸۷۳ ][ ۸۷۴ ][ ۸۷۵ ][ ۸۷۶ ][ ۸۷۷ ][ ۸۷۸ ][ ۸۷۹ ][ ۸۸۰ ][ ۸۸۱ ][ ۸۸۲ ][ ۸۸۳ ][ ۸۸۴ ][ ۸۸۵ ][ ۸۸۶ ][ ۸۸۷ ][ ۸۸۸ ][ ۸۸۹ ][ ۸۹۰ ][ ۸۹۱ ][ ۸۹۲ ][ ۸۹۳ ][ ۸۹۴ ][ ۸۹۵ ][ ۸۹۶ ][ ۸۹۷ ][ ۸۹۸ ][ ۸۹۹ ][ ۹۰۰ ][ ۹۰۱ ][ ۹۰۲ ][ ۹۰۳ ][ ۹۰۴ ][ ۹۰۵ ][ ۹۰۶ ][ ۹۰۷ ][ ۹۰۸ ][ ۹۰۹ ][ ۹۱۰ ][ ۹۱۱ ][ ۹۱۲ ][ ۹۱۳ ][ ۹۱۴ ][ ۹۱۵ ][ ۹۱۶ ][ ۹۱۷ ][ ۹۱۸ ][ ۹۱۹ ][ ۹۲۰ ][ ۹۲۱ ][ ۹۲۲ ][ ۹۲۳ ][ ۹۲۴ ][ ۹۲۵ ][ ۹۲۶ ][ ۹۲۷ ][ ۹۲۸ ][ ۹۲۹ ][ ۹۳۰ ][ ۹۳۱ ][ ۹۳۲ ][ ۹۳۳ ][ ۹۳۴ ][ ۹۳۵ ][ ۹۳۶ ][ ۹۳۷ ][ ۹۳۸ ][ ۹۳۹ ][ ۹۴۰ ][ ۹۴۱ ][ ۹۴۲ ][ ۹۴۳ ][ ۹۴۴ ][ ۹۴۵ ][ ۹۴۶ ][ ۹۴۷ ][ ۹۴۸ ][ ۹۴۹ ][ ۹۵۰ ][ ۹۵۱ ][ ۹۵۲ ][ ۹۵۳ ][ ۹۵۴ ][ ۹۵۵ ][ ۹۵۶ ][ ۹۵۷ ][ ۹۵۸ ][ ۹۵۹ ][ ۹۶۰ ][ ۹۶۱ ][ ۹۶۲ ][ ۹۶۳ ][ ۹۶۴ ][ ۹۶۵ ][ ۹۶۶ ][ ۹۶۷ ][ ۹۶۸ ][ ۹۶۹ ][ ۹۷۰ ][ ۹۷۱ ][ ۹۷۲ ][ ۹۷۳ ][ ۹۷۴ ][ ۹۷۵ ][ ۹۷۶ ][ ۹۷۷ ][ ۹۷۸ ][ ۹۷۹ ][ ۹۸۰ ][ ۹۸۱ ][ ۹۸۲ ][ ۹۸۳ ][ ۹۸۴ ][ ۹۸۵ ][ ۹۸۶ ][ ۹۸۷ ][ ۹۸۸ ][ ۹۸۹ ][ ۹۹۰ ][ ۹۹۱ ][ ۹۹۲ ][ ۹۹۳ ][ ۹۹۴ ][ ۹۹۵ ][ ۹۹۶ ][ ۹۹۷ ][ ۹۹۸ ][ ۹۹۹ ][ ۱۰۰۰ ][ ۱۰۰۱ ][ ۱۰۰۲ ][ ۱۰۰۳ ][ ۱۰۰۴ ][ ۱۰۰۵ ][ ۱۰۰۶ ][ ۱۰۰۷ ][ ۱۰۰۸ ][ ۱۰۰۹ ][ ۱۰۱۰ ][ ۱۰۱۱ ][ ۱۰۱۲ ][ ۱۰۱۳ ][ ۱۰۱۴ ][ ۱۰۱۵ ][ ۱۰۱۶ ][ ۱۰۱۷ ][ ۱۰۱۸ ][ ۱۰۱۹ ][ ۱۰۲۰ ][ ۱۰۲۱ ][ ۱۰۲۲ ][ ۱۰۲۳ ][ ۱۰۲۴ ][ ۱۰۲۵ ][ ۱۰۲۶ ][ ۱۰۲۷ ][ ۱۰۲۸ ][ ۱۰۲۹ ][ ۱۰۳۰ ][ ۱۰۳۱ ][ ۱۰۳۲ ][ ۱۰۳۳ ][ ۱۰۳۴ ][ ۱۰۳۵ ][ ۱۰۳۶ ][ ۱۰۳۷ ][ ۱۰۳۸ ][ ۱۰۳۹ ][ ۱۰۴۰ ][ ۱۰۴۱ ][ ۱۰۴۲ ][ ۱۰۴۳ ][ ۱۰۴۴ ][ ۱۰۴۵ ][ ۱۰۴۶ ][ ۱۰۴۷ ][ ۱۰۴۸ ][ ۱۰۴۹ ][ ۱۰۵۰ ][ ۱۰۵۱ ][ ۱۰۵۲ ][ ۱۰۵۳ ][ ۱۰۵۴ ][ ۱۰۵۵ ][ ۱۰۵۶ ][ ۱۰۵۷ ][ ۱۰۵۸ ][ ۱۰۵۹ ][ ۱۰۶۰ ][ ۱۰۶۱ ][ ۱۰۶۲ ][ ۱۰۶۳ ][ ۱۰۶۴ ][ ۱۰۶۵ ][ ۱۰۶۶ ][ ۱۰۶۷ ][ ۱۰۶۸ ][ ۱۰۶۹ ][ ۱۰۷۰ ][ ۱۰۷۱ ][ ۱۰۷۲ ][ ۱۰۷۳ ][ ۱۰۷۴ ][ ۱۰۷۵ ][ ۱۰۷۶ ][ ۱۰۷۷ ][ ۱۰۷۸ ][ ۱۰۷۹ ][ ۱۰۸۰ ][ ۱۰۸۱ ][ ۱۰۸۲ ][ ۱۰۸۳ ][ ۱۰۸۴ ][ ۱۰۸۵ ][ ۱۰۸۶ ][ ۱۰۸۷ ][ ۱۰۸۸ ][ ۱۰۸۹ ][ ۱۰۹۰ ][ ۱۰۹۱ ][ ۱۰۹۲ ][ ۱۰۹۳ ][ ۱۰۹۴ ][ ۱۰۹۵ ][ ۱۰۹۶ ][ ۱۰۹۷ ][ ۱۰۹۸ ]

درباره وبلاگ

تيم مشاوران مديريت ايران IranMCT ----------------- http://iranmct.com ---------------- Iran Management Consultants Team
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C">مدیریت مشاوره بازاریابیآموزش. بیزینس پلن طرح توجیهی طرح business plan. برنامه بازاریابی Marketing Planبازاریابی. مشاوره تبلیغات مشاور تبلیغات مشاور مدیریت management مشاوره مدیریت انواع بازاریابی بازاریابی. طرح توجیهیمدیریت.