مشاوره مديريت - آموزش مديريت - آموزش فروشندگي حرفه‌اي
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 5351
دیروز : 40915
افراد آنلاین : 48
همه : 4415100

بچه ها فرم ارزشيابي اساتيد رو پر كنين

وقتش محدوده فراموش نشهامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۹:۱۶ ] [ مشاوره مديريت ]

بچه ها براي دانلود فصل دهم تحقيقات بازاريابي بر روي لينك زير كليك كنيدhttp://s5.picofile.com/file/8156030218/%D9%81%D8%B5%D9%84_%D8%AF%D9%87%D9%85_%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C_%D9%85%D9%81%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%85_%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87_%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C.pdf.html
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۹:۱۱ ] [ مشاوره مديريت ]

براي دانلود فصل نهم منابع انساني لينك زير رو دانلود كنيد

http://s5.picofile.com/file/8155782826/%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9_%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D9%81%D8%B5%D9%84_%D9%86%D9%87.doc.htmlامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۹:۰۹ ] [ مشاوره مديريت ]

بچه ها  فصل هشتم تحقيقات بازاريابي رو از لينك زير دانلود كنين:


http://s5.picofile.com/file/8154866092/%D9%85%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D8%B3%D9%86%D8%AC%D8%B4_%D9%88_%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%87_%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C.docx.htmlامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۹:۰۷ ] [ مشاوره مديريت ]

بچه ها برا دانلود فصل هشت مديريت منابع انساني ، فرايند آموزش كاركنان لينك زير رو دانلود كنين.


http://s5.picofile.com/file/8154529426/%D9%81%D8%B1%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF_%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86.docx.htmlامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۹:۰۶ ] [ مشاوره مديريت ]

ساختن جيميل بسيار ساده است، فقط كافيست مراحل زير را طي كنيد تا شما هم براي خود يك جيميل داشته باشيد.

براي اموزش ساخت جيميل به ادامه ي مطلب مراجعه كنيد


1. براي ساختن جيميل ابتدا به آدرس gmail.com برويد

2. سمت راست بالاي صفحه بر روي دكمه Create an account كليك كنيد:

 

3. شروع به پر كردن فرم مي كنيم. در قسمت Name نام و نام خانوادگي خود را بنويسيد.

4. در قسمت Choose your username نام كاربري خود را وارد كنيد (تنها از حرف، عدد و نقطه استفاده كنيد). انتخاب يك نام كاربري كه تابحال انتخاب نشده باشد شايد كمي دشوار باشد چراكه مليون ها نفر از جيميل استفاده مي كنند و هر كدام آدرس مخصوص به خودشان را دارند. در مستطيل خالي نام كاربري مورد نظر خود را وارد كنيد بعد از رفتن به مرحله بعد خودكار چك خواهد شد كه اين نام كاربري قابل قبول هست يا خير. معمولاً با اضافه كردن يك عدد به انتها نام كاربري پذيرفته خواهد شد!

5. در قسمت Create a password و Confirm your password كلمه عبور خود را وارد كنيد  (رمز عبوري كه انتخاب مي كنيد را در اختيار هيچكس قرار ندهيد، در انتخاب رمز عبور از حروف و اعداد استفاده كنيد تا رمز عبورتان امن باشد. همچنين سعي كنيد در رمز عبورتان از نام خودتان، شماره شناسنامه و موارد مشابه استفاده نكنيد چون نشخيص آنها براي ديگران آسان است).

6. در قسمت Birthday ماه، روز و سپس سال تولد خود را به ميلادي انتخاب كنيد.

7. در قسمت Mobile phone كشور و شماره تلفن همراه خود را وارد كنيد (اين قسمت اختياري است ولي يكي از بهترين راه ها براي جلوگيري از سوء استفاده ديگر افراد از اكانت گوگلي شما است و گوگل از شماره شما براي هيچ كار ديگري استفاده نمي كند و من به شما توصيه مي كنم شماره خود را وارد كنيد.)

8. در قسمت Your current email address شما بايد يك ايميل از خود ذكر كنيد، اگر در حال حاضر ايميل ديگري داريد (جيميل، ايميل ياهو، لايو، هات ميل، …) آنرا در اين قسمت ذكر كنيد، اين ايميل بسيار مهم است چرا كه اگر روزي رمز عبور خود را فراموش كنيد و به گوگل اطلاع بدهيد، رمز عبور را به اين ايميل براي شما مي فرستد. پس فقط اگر به ايميل خود اطمينان داريد آنرا در اين قسمت ذكر كنيد. اما اگر اولين بار است كه ايميل مي سازيد و ايميل ديگري نداريد، اين قسمت را خالي بگذاريد.

نمونه فرم پر شده تا اينجاي كار:

 

9. در قسمت Prove you’re not a robot بايد ثابت كنيد كه ربات نيستيد! عبارتي را كه در عكس مي بينيد عيناً در كادر زير آن تايپ كنيد اين عبارت دو كلمه اي است و بين آن يك فاصله وجود دارد. (چرا كد هاي امنيتي را در فرم هاي اينترنتي مي بينيم؟)

10. در قسمت Location كشوري كه در آن حضور داريد را بنويسيد. و در نهايت قوانين استفاده از سرويس هاي گوگل را با تيك دار كردن گزينه I Agree to the Google … بپذيريد. و روي Next Step براي رفتن به مرحله بعدي كليك كنيد.

GMail 

11. در اينجا ممكن است گوگل براي اطمينان از صحت شماره تلفن همراه شما با شما تماس بگيرد. در اين صورت بعد از كليك روي Call my phone with verification code گوگل به شما زنگ خواهد زد و كد امنيتي را به صورت يك عدد براي شما مي گويد. (دقت كنيد كه گوگل يك بار اين كد را مثلاً به صورت five-zero-five-eight-six-seven  مي گويد و بعد مي گويد Again و از دوباره آن را تكرار مي كند)  بعد از شنيدن اين عدد ها در قسمت verification code وارد كنيد و روي دكمه verify كليك كنيد.

GMail 

 

GMail

12. پس از اين مرحله شما وارد مرحله 2 مي شويد (!) در اين مرحله مي توانيد عكس خود را هم اضافه كنيد تا در گوگل پلاس هم صاحب عكس باشيد و هم اكانت گوگل شما عكس دار شود. اگر تمايلي به اين كار نداريد روي دكمه Next Step كليك كنيد و اگر مي خواهيد عكس خود را آپلود كنيد روي گزينه ADD PROFILE PHOTO كليك كنيد و عكس خود را آپلود كنيد!

GMail 

جيميل به شما خوش آمد خواهد گفت بعد از خواندن راهنمايي ها، بر روي  Continue to Gmail كليك كنيد تا به جيميل خود برويد.

GMail

جيميل نو مبارك!

 امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۹:۰۵ ] [ مشاوره مديريت ]

بچه ها برا دانلود فصل ششم مديريت منابع انساني لينك زير ر دانلود كنين .

http://s5.picofile.com/file/8152791976/%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD_%D8%B4%D8%AF%D9%87_%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9_%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D9%81%D8%B5%D9%846.docx.htmlامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۹:۰۴ ] [ مشاوره مديريت ]


با سلام

بچه ها لطفا تو نظر سنجي وبلاگ شركت كنينامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۹:۰۳ ] [ مشاوره مديريت ]

ويندوز 8 را مي‌توان تحولي عظيم در ميان سيستم‌عامل‌هاي ارائه‌شده از سوي شركت مايكروسافت دانست. در اين سيستم‌عامل رابط كاربري به طور كامل تغيير يافت و از رابط كاربري سنتي به رابط مدرن مترو ،تبديل شد منوي استارت حذف شد، آيكن ها و پنجره ها به كاشي‌هاي زنده تغيير يافتند و بر خلاف نسخه‌هاي پيشين اين سيستم‌عامل براي نمايشگرهاي لمسي بهينه‌سازي شد. 

حداقل سيستم مورد نياز براي ويندوز 8:

- پردازنده ( CPU ) با توان پردازشي ۱ GHz و يا سريع تر
 - رم ( Ram ) يك گيگابايتي براي استفاده از نسخه ۳۲ بيتي و يا رم دو گيگابايتي براي استفاده از نسخه ۶۴ بيتي
 - 16 گيگابايت فضاي حالي بر روي ديسك ذخيره سازي ( Hard Disk ) براي نصب نسخه ۳۲ بيتي و يا ۲۰ گيگابايت فضاي خالي براي نصب نسخه ۶۴ بيتي
 - كارت گرافيك ( Graphics card ) شما بايد با نسخه ۹ از DirectX مايكروسافت سازگاري داشته باشد و يا نسخه هاي جديدتر
 - براي استفاده از امكانات لمسي ( Touch ) ويندوز ۸ بايد تبلت و يا نمايشگر شما از قابليت multitouch پشتيباني كند
- نمايشگر شما بايد از حداقل اندازه تصوير ۱۰۲۴ در ۷۶۸ پشتيباني كند.

بچه ها بين اموزش ها تو نت فكر كنم اين كاملترين بود

 آموزي نصب ويندوز در ادامه مطلب


مرحله‌ي 1 – كامپيوتر خود را روشن كرده و DVD  نصب ويندوز 8  را در درايو DVD-Rom قرار دهيد. ويندوز 8 بالا آمده  يا به اصطلاح بوت شده و صفحه‌ي پيشرو نمايش داده خواهد شد.


مرحله‌ي 2
- در پنجره‌ي بعدي زباني كه با استفاده از آن برنامه نصب اجرا خواهد شد ، قالب زمان، واحد پول، زبان و نوع صفحه‌كليد يا روش دريافت ورودي در ويندوزي كه در حال نصب آن هستيم تعيين مي‌شود. به خاطر داشته باشيد كه فارسي‌سازي صفحه‌كليد در اين قسمت انجام نمي‌شود. تنظيمات مورد نظر خود را اعمال كرده براي ادامه بر روي دكمه‌ي next كليك كنيد.   


مرحله‌ي 3
- صفحه‌ي بعد گزينه‌هايي براي نصب و اصلاح ويندوز 8 در اختيار شما قرار مي‌دهد. در واقع در اين قسمت علاوه بر دكمه Install Now  مي‌توانيد با انتخاب گزينه Repair your computer، به محيط رفع عيب ويندوز 8 برويد. اين محيط در شرايطي به كار مي‌آيد كه شما پيش از اين، ويندوز 8  را بر روي سيستم خود نصب‌كرده باشيد و اين ويندوز دچار مشكل شده باشد. از آنجائيكه هدف ما نصب يك سيستم‌عامل جديد است، بايد بر روي دكمه‌ي install now كليك كنيد.


مرحله‌ي 4
-  فرايند نصب آغاز خواهد شد. 


مرحله‌ي 5- در اين مرحله لازم است شماره سريال و يا همان Product Key مربوط به DVD نصب ويندوز را وارد كرده، بر روي دكمه‌ي next كليك كنيد.


مرحله‌ي 6
- در پنجره ظاهرشده مفاد توافقنامه‌ي (License Aggrement ) مايكروسافت را بخوانيد، گزينه I accept the license terms را علامت بزنيد،سپس دكمه‌ي next را بفشاريد تا به مرحله‌ي بعد هدايت شويد.


مرحله‌ي 7
- حال نوبت به آن رسيده است كه انتخاب كنيد كه آيا مايليد ويندوز فعلي نصب‌شده در سيستم شما به ويندوز ۸ به‌روزرساني شود و يا به طور كلي اين نسخه‌ي ويندوز از ابتدا بر روي سيستم شما نصب شود. با انتخاب گزينه اول فايل ها و تنظيمات شما بعد از نصب اين نسخه از ويندوز از بين نمي روند و در نسخه جديد نيز مي‌توانيد از آن‌ها استفاده كنيد اما با انتخاب گزينه دوم يعني Custom: Install Windows only advanced تعيين مي‌كنيم كه تنها مي‌خواهيم ويندوز در يكي از پارتيشن ها و يا همان درايو سيستم ما نصب شود. پس گزينه‌ي Custom را انتخاب كنيد.


مرحله‌ي 8
- در مرحله‌ي بعد، از شما سؤال مي‌شود كه مي‌خواهيد در كدام پارتيشن هارد درايوتان، ويندوز را نصب كنيد. اگر تنها يك هارد درايو داريد كافي است همانند شكل بر روي دكمه‌ي next كليك كرده، سپس به مرحله‌ي 12 برويد.
اگر از بيش از يك درايو يا پارتيشن بر روي سيستم خود استفاده مي‌كنيد، بايد پس از انتخاب درايو مناسب، دكمه‌ي next را بفشاريد و در نهايت به مرحله‌ي 12 برويد.
اما چنانچه مايليد درايو حجيم فعلي را پارتيشن بندي كنيد، نبايد بر روي دكمه‌ي next كليك نماييد. در اين حالت ملزم به طي كردن مراحل 9 تا 11 خواهيد بود.


مرحله‌ي 9
- براي پارتيشن بندي درايو مورد نظر خود بايد بر روي دكمه‌ي new كليك كرده، فضاي پارتيشن مربوطه را وارد كنيد و دكمه‌ي apply را بفشاريد.
نكته : در صورتي كه هارد شما قبلاً پارتيشن بندي شده باشد و شما بخواهيد پارتيشن هاي خود را تغيير دهيد. بايد پارتيشن مورد نظر را انتخاب كرده و گزينهDelete  را بفشاريد. دقت كنيد در صورتي كه پارتيشني را Delete كنيد اطلاعات آن از بين خواهد رفت و قابل‌برگشت نخواهد بود.
بنابراين مطمئن شويد كه يك كپي از اطلاعات مورد نيازي كه در اين پارتيشن داريد ،قبلاً به جاي امني منتقل شده باشد.


مرحله‌ي 10
- بر روي دكمه‌ي OK كليك كنيد تا پارتيشن مربوطه ايجاد شود. در اين حالت ويندوز يك پارتيشن اضافي ايجاد خواهد كرد، كه نيازي به نگراني در رابطه‌ي آن وجود نخواهد داشت. كه در تصوير به عنوان System Reserved  قابل مشاهده است.


مرحله‌ي 11
- حالا شما سه پارتيشن داريد. طبق شكل: پارتيشن 1 براي نيازمندي‌هاي احتمالي سيستم در نظر گرفته‌شده، پس بهتر است از آن صرف نظر شود. پارتيشن 2 ، پارتيشن اوليه (فضاي ذخيره‌سازي اوليه) و داراي گنجايش 30 گيگابايت بوده و پارتيشن سوم بلااستفاده و آزاد است.
البته شما مي‌توانيد پارتيشن سوم را فرمت كرده و به عنوان پارتيشن ثانويه مورد استفاده قرار دهيد. اين اقدام مي‌تواند پس از فرايند نصب كامل ويندوز انجام گيرد. 
پارتيشن دوم را انتخاب كرده، دكمه‌ي next را بفشاريد.

 
مرحله‌ي 12
- در اين مرحله ويندوز كپي كردن فايلها بر روي هارد درايو را آغاز كرده و فرايند نصب انجام مي‌گيرد. اين فرايند ممكن است بسته به مشخصات كامپيوتر شما چند دقيقه طول بكشد. پس صبور باشيد.


مرحله‌ي 13
- هنگامي‌كه تمامي فايلهاي مورد نياز ويندوز 8 كپي شدند، سيستم به طور خودكار ريستارت (راه‌اندازي مجدد) خواهد شد.


مرحله‌ي 14
- در اين مرحله سيستم شما ممكن است چندين بار ريستارت شده و اطلاعات و نوارهاي پيشرفتي مشابه با تصاوير زير را نمايش دهد.
مرحله‌ي 15
- پس از كامل شدن فرايند نصب به صفحه‌ي Let's go through a few basics هدايت خواهيد شد. در اين مرحله گزينه‌ي personalize به طور خودكار انتخاب مي‌گردد.


مرحله‌ي 16
- در اينجا مي‌توانيد نام كامپيوتر (PC name) و رنگ پس زمينه‌ي دسكتاپ را سفارشي سازي نماييد.


مرحله‌ي 17
- در اين قسمت براي انجام تنظيمات ديگر دو گزينه Use express settings و   Customize  قابل انتخاب است. در صورتي كه گزينه User express settings را انتخاب كنيد به صورت پيش‌فرض تنظيماتي براي نصب انجام خواهد شد و ديگر از شما سؤال پرسيده نمي‌شود. براي اعمال قابليت‌هاي سفارشي سازي بيشتر مي‌توانيد بر روي گزينه‌ي Customize كليك نماييد.


مرحله‌ي 18
- در اين بخش تنظيمات مربوط به اشتراك‌گذاري فايلها از شما پرسيده مي‌شود. به اشتراك‌گذاري فايلها به اين معني است كه شما بتوانيد به فايلهاي كامپيوتر ديگري كه در يك شبكه قرار دارد دسترسي داشته باشيد يا كامپيوترهاي ديگر موجود در شبكه به فايلهاي كامپيوتر شما  دسترسي يابند. توجه كنيد در اين قسمت فقط تعيين مي‌كنيد كه چنين ويژگي وجود داشته باشد يا خير. اينكه كدام فايلها به اشتراك گذاشته شود تا كاربران ديگر بتوانند به آن‌ها دسترسي داشته باشند در داخل سيستم‌عامل ويندوز تعيين مي‌شود. براي ايجاد سرويس Sharing يا به اشتراك‌گذاري روي گزينه Yes, turn on sharing and connect to devices كليك كنيد.


مرحله‌ي 19
- در اين مرحله مي‌توانيد تعيين كنيد كه به‌روزرساني يا Update ويندوز به چه صورت انجام شود. براي آنكه به‌روزرساني به صورت خودكار انجام نشود روي ليست باز شونده Windows Update  كليك كرده: با انتخاب گزينه اول تمامي  Updateها به صورت خودكار نصب خواهند شد. با انتخاب گزينه دوم فقط  Updateهاي مهم نصب مي‌شوند و با انتخاب گزينه آخر  Updateها نصب و دانلود نخواهند شد. براي عدم به‌روزرساني بايد گزينه Don't set up Windows Update را انتخاب نماييد.


مرحله‌ي 20
- با تغيير اين تنظيمات به مايكروسافت اجازه مي‌دهيد تا به اطلاعات مختلفي كه در اين قسمت طبقه‌بندي شده‌اند دسترسي داشته باشد تا از اين طريق مشكلات احتمالي موجود در سيستم‌عامل ويندوز را شناسايي كند. تنظيمات مورد نظر خود را انجام داده، براي ادامه بر روي دكمه‌ي next كليك كنيد.مرحله‌ي 21- در اين مرحله به ويندوز اجازه مي‌دهيد تا براي رفع مشكلات احتمالي از راه‌كارهاي آنلاين استفاده كرده، نتايج مورد نياز را بازگرداند. در اينجا شما مي‌توانيد گزينه‌ي هاي مورد نظر خود را انتخاب كرده يا تنظيمات پيش‌فرض را تغيير ندهيد. بر روي دكمه‌ي next كليك كنيد تا به مرحله‌ي بعد هدايت شويد.مرحله‌ي 22- آدرس ايميل خود را براي ثبت يك حساب كاربري وارد كنيد. با اين كار زماني كه در يك كامپيوتر ديگر با اين حساب كاربري وارد شويد در صورتي كه به اينترنت متصل باشيد مشخصاتي مانند تصوير حساب كاربري، رنگ‌هاي تعيين‌شده در محيط ويندوز و ... به صورت خودكار تنظيم مي‌شوند علاوه بر اين مورد با اين نوع حساب مي‌توانيد از Windows Store نرم‌افزار دانلود كنيد. 
براي ايجاد يك حساب كاربري كافي است بر روي Sign up for a new email address كليك كرده، به مرحله‌ي 23 برويد.
چنانچه مايل به ايجاد يك حساب كاربري نيستيد و در عوض ترجيح مي‌دهيد يك نام كاربري محلي داشته باشيد بايد گزينه‌ي Sign in without a Microsoft account را انتخاب كرده، سپس به مرحله‌ي 24 برويد.

مرحله‌ي 23- براي ثبت يك آدرس ايميل جديد، فرم زير كامل كنيد.


مرحله‌ي 24- بر روي دكمه‌ي local account كليك كنيد.مرحله‌ي 25- اكنون زمان آن رسيده كه نام كاربري و رمز عبور مورد نظر خود را وارد نماييد. نام كاربري را در فيلد  User name  و رمز عبور را در جعبه متن  Password وارد كرده، دكمه‌ي  finish را بفشاريد.مرحله‌ي 26- در اين مرحله  همراه با كامل شدن فرايند نصب صفحات پيشرو نمايش داده خواهند شد.

مرحله‌ي 27- همزمان با كامل شدن فرايند نصب ويندوز 8، شما دستورالعمل‌هاي لازم در زمينه‌ي رابط كاربري جديد اين سيستم‌عامل را مشاهده خواهيد كرد. همان طور كه پيش از اين نيز گفته شد رابط كاربري در ويندوز 8 كاملاً متمايز با نسخه‌هاي پيشين مي‌باشد، بنابراين در اينجا  مي‌توانيد توضيحات لازم در رابطه با نحوه‌ي سوايپ كردن از لبه‌هاي صفحه براي دسترسي به نوار چارم كه براي انجام جستجو و اعمال تنظيمات جديد مورد استفاده قرار مي‌گيرد، را مشاهده نماييد. شما همچنين مي‌توانيد با نگاه‌داشتن موس بر روي لبه‌هاي راست و بالا يا پايين صفحه به نوار switch list دست يابيد. اين ليست تمامي اپليكيشن‌هاي باز را نمايش داده و امكان حركت بين آن‌ها را فراهم مي‌آورد.
مرحله‌ي 28- با پايان نمايش دستورالعمل‌هاي مذكور، ويندوز نيز وارد مراحل نهايي نصب خواهد شد.

مرحله‌ي 29- سرانجام فرايند نصب به پايان رسيده، شما وارد محيط جديد و ناآشناي مترو خواهيد شد. توجه داشته باشيد كه شما مي‌توانيد با كليك كردن بر روي هر يك از كاشي‌هاي موجود در صفحه، اپليكيشن مرتبط با آن را باز كنيد. در اين مرحله همچنين، ممكن است بعضي از سخت‌افزارهاي نصب‌شده بر روي كامپيوتر شما توسط ويندوز شناسايي نشده باشند و ارتباط درستي بين سيستم‌عامل و سخت‌افزار وجود نداشته باشد، بنابراين، پيش از هر اقدامي ابتدا بايد اطمينان حاصل كنيد كه تمامي سخت‌افزارهاي موجود بر روي سيستم شما كاملاً شناسايي‌شده و درايوهاي مربوطه به آن‌ها نصب‌شده باشد. تنظيمات مورد نياز را مي‌توانيد در بخش device manager انجام دهيد.مرحله‌ي 30- براي دسترسي به device manager كافي است بر روي آيكن search از نوار چارم كليك كرده، عبارت devmgmt.msc را وارد نموده، در نهايت بر روي آيكن devmgmt در سمت چپ صفحه كليك كنيد. شما همچنين مي‌توانيد با واردكردن عبارت device manager در جعبه متن جستجو و كليك كردن بر روي آيكن Settings  به اين بخش دسترسي يابيد.مرحله‌ي 31- در اينجا تمامي سخت‌افزارهاي سيستم شما مطابق شكل نمايش داده خواهند شد. اگر يك مثلثي زردرنگ با يك علامت تعجب در كنار اسامي هر يك از دستگاه‌ها مشاهده كرديد، درايو دستگاه مذكور نصب نشده است، نظير: Base System Device  در شكل زير.
در اين مرحله شما مي‌توانيد درايورهاي هر دستگاه را نصب كنيد. براي انجام اين كار، بر روي نام دستگاه مذكور ،به عنوان مثال Base System Device راست كليك كرده، گزينه‌ي ...Update Driver Software را انتخاب نماييد.


مرحله‌ي 32
- در اينجا مي‌توانيد يكي از دو گزينه‌ي Search automatically for updated driver software يا Browse my computer for driver software را انتخاب نماييد. چنانچه CD  يا USB حاوي درايور مذكور را داريد مي‌توانيد گزينه‌ي browse my computer for driver software را انتخاب نماييد تا ويندوز 8 درايو مذكور را جستجو كرده، يافته و نصب نمايد.
هنگامي‌كه تمامي علامت‌هاي تعجب زردرنگ از بين رفتند ويندوز 8 به طور كامل پيكربندي شده است.امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۹:۰۲ ] [ مشاوره مديريت ]

برا دانلود فصل هفتم تحقيقات بازاريابي لينك زير رو دانلود كنين .

http://s5.picofile.com/file/8152192134/%D8%AA%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82%D8%A7%D8%AA_%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C_%D9%81%D8%B5%D9%84_%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%85.pdf.htmlامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۹:۰۱ ] [ مشاوره مديريت ]

براي دانلود فصل پنجم مديريت منبع انساني لينك زير رو دانلود كنين.

http://s5.picofile.com/file/8151933192/مديريت_منابع_انساني_فصل_5.doc.htmlامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۹:۰۰ ] [ مشاوره مديريت ]


1- مشخصات فردي


نام: باقر


نام خانوادگي: عسگرنژاد نوري


تاريخ تولد: 1364


محل تولد: اروميه


براي دانلود فايل كامل رزومه ي دكتر عسگر نژاد نوري لينك زير رو دانلود كنين


 

http://s5.picofile.com/file/8151768800/rezome.docx.htmlامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۸:۵۹ ] [ مشاوره مديريت ]

بچه ها براي دانلود فصل ششم تحقيقات بازاريابي لينك زير رو دانلود كنين

http://s5.picofile.com/file/8151767400/%D8%B1%D9%88%D8%B4_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%DA%AF%D8%B1%D8%AF_%D8%A2%D9%88%D8%B1%DB%8C_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA_%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%87.docx.htmlامتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ] [ ۰۹:۲۸:۵۸ ] [ مشاوره مديريت ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ][ ۷۲۲ ][ ۷۲۳ ][ ۷۲۴ ][ ۷۲۵ ][ ۷۲۶ ][ ۷۲۷ ][ ۷۲۸ ][ ۷۲۹ ][ ۷۳۰ ][ ۷۳۱ ][ ۷۳۲ ][ ۷۳۳ ][ ۷۳۴ ][ ۷۳۵ ][ ۷۳۶ ][ ۷۳۷ ][ ۷۳۸ ][ ۷۳۹ ][ ۷۴۰ ][ ۷۴۱ ][ ۷۴۲ ][ ۷۴۳ ][ ۷۴۴ ][ ۷۴۵ ][ ۷۴۶ ][ ۷۴۷ ][ ۷۴۸ ][ ۷۴۹ ][ ۷۵۰ ][ ۷۵۱ ][ ۷۵۲ ][ ۷۵۳ ][ ۷۵۴ ][ ۷۵۵ ][ ۷۵۶ ][ ۷۵۷ ][ ۷۵۸ ][ ۷۵۹ ][ ۷۶۰ ][ ۷۶۱ ][ ۷۶۲ ][ ۷۶۳ ][ ۷۶۴ ][ ۷۶۵ ][ ۷۶۶ ][ ۷۶۷ ][ ۷۶۸ ][ ۷۶۹ ][ ۷۷۰ ][ ۷۷۱ ][ ۷۷۲ ][ ۷۷۳ ][ ۷۷۴ ][ ۷۷۵ ][ ۷۷۶ ][ ۷۷۷ ][ ۷۷۸ ][ ۷۷۹ ][ ۷۸۰ ][ ۷۸۱ ][ ۷۸۲ ][ ۷۸۳ ][ ۷۸۴ ][ ۷۸۵ ][ ۷۸۶ ][ ۷۸۷ ][ ۷۸۸ ][ ۷۸۹ ][ ۷۹۰ ][ ۷۹۱ ][ ۷۹۲ ][ ۷۹۳ ][ ۷۹۴ ][ ۷۹۵ ][ ۷۹۶ ][ ۷۹۷ ][ ۷۹۸ ][ ۷۹۹ ][ ۸۰۰ ][ ۸۰۱ ][ ۸۰۲ ][ ۸۰۳ ][ ۸۰۴ ][ ۸۰۵ ][ ۸۰۶ ][ ۸۰۷ ][ ۸۰۸ ][ ۸۰۹ ][ ۸۱۰ ][ ۸۱۱ ][ ۸۱۲ ][ ۸۱۳ ][ ۸۱۴ ][ ۸۱۵ ][ ۸۱۶ ][ ۸۱۷ ][ ۸۱۸ ][ ۸۱۹ ][ ۸۲۰ ][ ۸۲۱ ][ ۸۲۲ ][ ۸۲۳ ][ ۸۲۴ ][ ۸۲۵ ][ ۸۲۶ ][ ۸۲۷ ][ ۸۲۸ ][ ۸۲۹ ][ ۸۳۰ ][ ۸۳۱ ][ ۸۳۲ ][ ۸۳۳ ][ ۸۳۴ ][ ۸۳۵ ][ ۸۳۶ ][ ۸۳۷ ][ ۸۳۸ ][ ۸۳۹ ][ ۸۴۰ ][ ۸۴۱ ][ ۸۴۲ ][ ۸۴۳ ][ ۸۴۴ ][ ۸۴۵ ][ ۸۴۶ ][ ۸۴۷ ][ ۸۴۸ ][ ۸۴۹ ][ ۸۵۰ ][ ۸۵۱ ][ ۸۵۲ ][ ۸۵۳ ][ ۸۵۴ ][ ۸۵۵ ][ ۸۵۶ ][ ۸۵۷ ][ ۸۵۸ ][ ۸۵۹ ][ ۸۶۰ ][ ۸۶۱ ][ ۸۶۲ ][ ۸۶۳ ][ ۸۶۴ ][ ۸۶۵ ][ ۸۶۶ ][ ۸۶۷ ][ ۸۶۸ ][ ۸۶۹ ][ ۸۷۰ ][ ۸۷۱ ][ ۸۷۲ ][ ۸۷۳ ][ ۸۷۴ ][ ۸۷۵ ][ ۸۷۶ ][ ۸۷۷ ][ ۸۷۸ ][ ۸۷۹ ][ ۸۸۰ ][ ۸۸۱ ][ ۸۸۲ ][ ۸۸۳ ][ ۸۸۴ ][ ۸۸۵ ][ ۸۸۶ ][ ۸۸۷ ][ ۸۸۸ ][ ۸۸۹ ][ ۸۹۰ ][ ۸۹۱ ][ ۸۹۲ ][ ۸۹۳ ][ ۸۹۴ ][ ۸۹۵ ][ ۸۹۶ ][ ۸۹۷ ][ ۸۹۸ ][ ۸۹۹ ][ ۹۰۰ ][ ۹۰۱ ][ ۹۰۲ ][ ۹۰۳ ][ ۹۰۴ ][ ۹۰۵ ][ ۹۰۶ ][ ۹۰۷ ][ ۹۰۸ ][ ۹۰۹ ][ ۹۱۰ ][ ۹۱۱ ][ ۹۱۲ ][ ۹۱۳ ][ ۹۱۴ ][ ۹۱۵ ][ ۹۱۶ ][ ۹۱۷ ][ ۹۱۸ ][ ۹۱۹ ][ ۹۲۰ ][ ۹۲۱ ][ ۹۲۲ ][ ۹۲۳ ][ ۹۲۴ ][ ۹۲۵ ][ ۹۲۶ ][ ۹۲۷ ][ ۹۲۸ ][ ۹۲۹ ][ ۹۳۰ ][ ۹۳۱ ][ ۹۳۲ ][ ۹۳۳ ][ ۹۳۴ ][ ۹۳۵ ][ ۹۳۶ ][ ۹۳۷ ][ ۹۳۸ ][ ۹۳۹ ][ ۹۴۰ ][ ۹۴۱ ][ ۹۴۲ ][ ۹۴۳ ][ ۹۴۴ ][ ۹۴۵ ][ ۹۴۶ ][ ۹۴۷ ][ ۹۴۸ ][ ۹۴۹ ][ ۹۵۰ ][ ۹۵۱ ][ ۹۵۲ ][ ۹۵۳ ][ ۹۵۴ ][ ۹۵۵ ][ ۹۵۶ ][ ۹۵۷ ][ ۹۵۸ ][ ۹۵۹ ][ ۹۶۰ ][ ۹۶۱ ][ ۹۶۲ ][ ۹۶۳ ][ ۹۶۴ ][ ۹۶۵ ][ ۹۶۶ ][ ۹۶۷ ][ ۹۶۸ ][ ۹۶۹ ][ ۹۷۰ ][ ۹۷۱ ][ ۹۷۲ ][ ۹۷۳ ][ ۹۷۴ ][ ۹۷۵ ][ ۹۷۶ ][ ۹۷۷ ][ ۹۷۸ ][ ۹۷۹ ][ ۹۸۰ ][ ۹۸۱ ][ ۹۸۲ ][ ۹۸۳ ][ ۹۸۴ ][ ۹۸۵ ][ ۹۸۶ ][ ۹۸۷ ][ ۹۸۸ ][ ۹۸۹ ][ ۹۹۰ ][ ۹۹۱ ][ ۹۹۲ ][ ۹۹۳ ][ ۹۹۴ ][ ۹۹۵ ][ ۹۹۶ ][ ۹۹۷ ][ ۹۹۸ ][ ۹۹۹ ][ ۱۰۰۰ ][ ۱۰۰۱ ][ ۱۰۰۲ ][ ۱۰۰۳ ][ ۱۰۰۴ ][ ۱۰۰۵ ][ ۱۰۰۶ ][ ۱۰۰۷ ][ ۱۰۰۸ ][ ۱۰۰۹ ][ ۱۰۱۰ ][ ۱۰۱۱ ][ ۱۰۱۲ ][ ۱۰۱۳ ][ ۱۰۱۴ ][ ۱۰۱۵ ][ ۱۰۱۶ ][ ۱۰۱۷ ][ ۱۰۱۸ ][ ۱۰۱۹ ][ ۱۰۲۰ ][ ۱۰۲۱ ][ ۱۰۲۲ ][ ۱۰۲۳ ][ ۱۰۲۴ ][ ۱۰۲۵ ][ ۱۰۲۶ ][ ۱۰۲۷ ][ ۱۰۲۸ ][ ۱۰۲۹ ][ ۱۰۳۰ ][ ۱۰۳۱ ][ ۱۰۳۲ ][ ۱۰۳۳ ][ ۱۰۳۴ ][ ۱۰۳۵ ][ ۱۰۳۶ ][ ۱۰۳۷ ][ ۱۰۳۸ ][ ۱۰۳۹ ][ ۱۰۴۰ ][ ۱۰۴۱ ][ ۱۰۴۲ ][ ۱۰۴۳ ][ ۱۰۴۴ ][ ۱۰۴۵ ][ ۱۰۴۶ ][ ۱۰۴۷ ][ ۱۰۴۸ ][ ۱۰۴۹ ][ ۱۰۵۰ ][ ۱۰۵۱ ][ ۱۰۵۲ ][ ۱۰۵۳ ][ ۱۰۵۴ ][ ۱۰۵۵ ][ ۱۰۵۶ ][ ۱۰۵۷ ][ ۱۰۵۸ ][ ۱۰۵۹ ][ ۱۰۶۰ ][ ۱۰۶۱ ][ ۱۰۶۲ ][ ۱۰۶۳ ][ ۱۰۶۴ ][ ۱۰۶۵ ][ ۱۰۶۶ ][ ۱۰۶۷ ][ ۱۰۶۸ ][ ۱۰۶۹ ][ ۱۰۷۰ ][ ۱۰۷۱ ][ ۱۰۷۲ ][ ۱۰۷۳ ][ ۱۰۷۴ ][ ۱۰۷۵ ][ ۱۰۷۶ ][ ۱۰۷۷ ][ ۱۰۷۸ ][ ۱۰۷۹ ][ ۱۰۸۰ ][ ۱۰۸۱ ][ ۱۰۸۲ ][ ۱۰۸۳ ][ ۱۰۸۴ ][ ۱۰۸۵ ][ ۱۰۸۶ ][ ۱۰۸۷ ][ ۱۰۸۸ ][ ۱۰۸۹ ][ ۱۰۹۰ ][ ۱۰۹۱ ][ ۱۰۹۲ ][ ۱۰۹۳ ][ ۱۰۹۴ ][ ۱۰۹۵ ][ ۱۰۹۶ ][ ۱۰۹۷ ]
.: Weblog Themes By iranblag :.

درباره وبلاگ

تيم مشاوران مديريت ايران IranMCT ----------------- http://iranmct.com ---------------- Iran Management Consultants Team
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب
شمارنده
شرکت مشاوره مدیریتبازارسازی مدیریت بازاریابی. بازدید تحقیقات بازاریابیآموزش مدیریت MBAدلایل ترک تحقیقات بازاریابی تحقیقات مدیریت شرایط سخت بازارکارت امتیازی متوازنارزیابی عملکرد . نمونه مطالعات موردی.برند برندینگانواع برند معرفی 21 نوع متفاوت از برندبرندسازی branding marketing . برندسازی.تحقیقات بازاریابی انگیزه بخش http://marketingbranding.ir سبک مدیریت است مدیریت بازاربازاریابیتحقیقات بازاریابی ویژگی های .حرفه ای مشاوره اموزش مدیریت.شناسایی مشتریان .تحقیقات بازاریابی استفاده از تحقیقات بازار و بازاریابی http://marketingsales.irmarketing مدیریت برندینگ . Business Management ConsultantIran Business Management ConsultantManagement . بازاریابیانواع بازاریابی 127 نوع بازاریابیبازاریابی. بازاریابی MarketingMix آمیختهآمیزه بازاريابیمدیریت بازاریابی. اخبار مدیریت و تجارتمدیریت.مشاوره بازاریابی مدیریت آموزش تکنیک‌های فروشندگی حرفه‌ای فروشندگی. اخبار مدیریت و تجارتبازاریابی برندینگ. http://iranmct.com/news/page/12مدیریت. مدیریت مشاوره بازاریابیآموزش. بیزینس پلن طرح توجیهی طرح business plan. برنامه بازاریابی Marketing Planبازاریابی. مشاوره تبلیغات مشاور تبلیغات مشاور مدیریت management مشاوره مدیریت انواع بازاریابی بازاریابی. Business Planبیرینس پلن طرح توجیهیمدیریت. کلینیک کاشت موی طبیعی آسمان