مشاوره مديريت مشاوره مديريت .

مشاوره مديريت

خدمات برندينگ

در ديگر مقالات طراحي سايت به كرات اشاره كرده ايم كه داشتن كاربري چندگانه ، ماهيت وب سايت است . يكي از كاربري هاي وب سايت اين است كه مي تواند در زنجيره اقدامات برندينگ قرار گيرد . عبارت برندينگ تحت وب سايت ، اين موضوع را تداعي مي كند كه وب سايت مي تواند به عنوان يك جزء هماهنگ با ساير اجزا عمل كند و از طرفي هم مي تواند مستقلاً تمام يا بخشي از يك پروژه برندينگ با هدفگذاري خاص را پيش ببرد .

به دليل تعدد مفاهيم و تنوع روش هاي قابل به كار گيري در برندينگ تحت وب ، بسيار مهم است كه بدانيم از كجا مي خواهيم به اين مسئله ورود پيدا كنيم . آيا صرفاً بهينه سازي سايت مد نظر ماست يا اين كه مي خواهيم سايت را از صفر يا اصطلاحاً از base طراحي كنيم . مورد مهم تر آن كه جايگاه وب سايت در اين فرايند كجاست ؟ يعني در مراحل ترسيم شده براي برندينگ ، وب سايت را در چه مرجله اي بايد به كار گرفت . آيا از ابتدا قرار است وب سايت را دخيل كرد يا در مراحل مياني يا در مراحل پاياني .

همان طور كه در پاراگراف قبل اشاره شد ، مفاهيم و روش ها بسيار متنوع اند و انتخاب دشواري در پيش است . كارشناسان برندينگ تحت وب در مجموعه مهراز رايان مبنا به شما كمك مي كنند تا در زمينه برندينگ تحت وب سايت ، انتخاب درست و مناسب با كسب و كار خود را داشته باشيد . جمله اي معروف در تبليغات وجود دارد كه مي گويد هر تبليغي مناسب هر كسب و كاري نيست . شايد روش هاي نا مرتبط الزاماً ناكارامد نباشند و تاثيراتي هم داشته باشند ، اما ما هم به اين موضوع باور داريم كه هر نوعي از انواع برندينگ و شيوه اجراي بندينگ تحت وب سايت ، نمي تواند مناسب هر كسب و كاري باشد . پيشنهاد مي كنيم تا با بهره گرفتن از مشاوران و متخصصان اين زمينه ، مناسب ترين شكل پياده سازي برندينگ تحت وب را انتخاب كنيد .

عمر برندينگ بسيار زياد است و در طول دوران حيات خود ، دچار تغيير و تحولات زيادي شده است . برندينگ سبك واحدي ندارد . انواع بسياري دارد و برندينگ تحت وب سايت يكي از انواع آن است . ما به فراخور تجربه خود در اين زمينه ، به ارائه اين بخش از خدمات برندينگ اقدام كرده ايم . مهراز رايان مبنا ، همراه شما در اين مسير خواهد بود .

اگر در ذهن شما سوالي مبني بر قيمت برندينگ تحت وب يا تعرفه و ليست قيمت براي اين مورد به وجود آمده است ، بايد بگوييم كه يافتن موارد مذكور نا ممكن است ؛ زيرا ممكن است بودجه پروژه برندينگ كه از سوي كارفرما تعيين شده است ، محدوديت ها يا گشايش هايي را پيش روي تيم اجرايي قرار دهد . در چنين شرايطي ، قيمت برندينگ تحت وب سايت اينترنتي تعين مي شود . هر چند كه نبايد از گستره اجراي برندينگ ، مدت زمان برندينگ تحت وب سايت در برنامه ريزي ها و موارد خاصي كه لحاظ شده اند ، صرفنظر كرد .

در اينجا كوشش شد تا مختصري پيرامون برندسازي با سايت مكتوب شود . در ادامه مقالات بيشتري در زمينه برندينگ منتشر شده و يا نسبت به تكميل مقاله برندينگ تحت وب سايت حاضر اقدام خواهد شد .

 

منبع:وب سايت mrmabna.comبرچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۱۸:۲۰ توسط:مشاوره مديريت موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :