مشاوره مديريت مشاوره مديريت .

مشاوره مديريت

طراحي سايت پزشكي و پزشكان

طراحي سايت پزشكي و پزشكان

با طراحي سايت پزشكي، پزشكان اين امكان را خواهند داشت براي هر يك از بيماران خود پرونده الكترونيكي ايجاد نموده به‌گونه‌اي كه بيماران بتوانند در هر نقطه‌اي از ايران كه زندگي مي‌كنند به‌صورت اينترنتي و با ارائه‌ي كلمه‌ي پسورد و رمز عبورشان پرونده پزشكي خود را مشاهده و آن را بررسي و يا حتي در صورت لزوم آن را به متخصصي ديگر نشان دهند. درواقع امروزه مخاطبين در پي چنين خدماتي هستند تا بتوانند به‌راحتي امور مربوط به درمان و معالجه خود را پيگيري نمايند و طراحي سايت رفع كننده چنين نيازي است.

ضرورت طراحي وب سايت پزشكي

حضور يافتن فيزيكي بيماران براي دريافت نوبت و پيگيري‌هاي بعد در درمان در مراكز درماني هم باعث از دست رفتن زمان و انرژي آن‌ها مي‌شود و هم آثار و تبعات اجتماعي و اقتصادي مانند سنگين شدن ترافيك شهري و درنتيجه ايجاد آلودگي هوا و ايجاد اثرات منفي در روحيه آن‌ها مي‌شود كه حل كردن تمامي اين موارد با ايجاد و طراحي سايت پزشكي به‌راحتي امكان‌پذير است. با ارائه سيستم نوبت‌دهي و پذيرش آنلاين، متقاضيان مي‌توانند بدون حضور فيزيكي به تعيين وقت بپردازند.

پزشكاني كه به اين نتيجه دست‌يافته‌اند كه اگر مركز درماني خود را در فضاي وب و اينترنت معرفي نمايند به توفيقات بيشتري  دست مي‌يابند و با اين ترفند خود را از رقباي خود پيش مي‌اندازند. زيرا آنان از طريق ارائه خدمات و سرويس‌هاي متنوع طراحي وب سايت پزشكي خود مانند ايجاد پرونده پزشكي الكترونيكي، پذيرش بيماران به شكل اينترنتي و … گام‌هاي بلندتري در جهت افزايش رضايت كاربران و مشتريان خود برمي‌دارند.

از ديگر اهداف طراحي سايت پزشكي مي‌توان به:

  • شناخت و پرزنت پزشكان و مراكز درماني آن‌ها
  • معرفي سرويس‌ها و خدمات جديد به كاربران سايت
  • جواب دادن به سؤالات كاربران و متقاضيان به‌صورت آنلاين
  • ارائه اطلاعات تماس و نشاني مركز به مخاطبين
  • نشان دادن و نمايش دادن مستقيم مكان مطب يا كلينيك

با طراحي يك سايت پزشكي مي‌توان ضمن ارائه‌ي خدمات متنوع و گوناگون به متقاضيان قديمي، از طريق افزايش رتبه سايت در گوگل(سئو) متقاضيان جديد را يافت. از نكاتي كه به افزايش رتبه سايت شما در موتورهاي جستجو كمك مي‌كند قرار دادن مقالاتي مفيد و بروز هست مقالات شما بايد پيوسته و آهسته به شكلي بهينه سازي شده قرار گيرد تا هم براي كاربران سايتتان مفيد باشد و هم باعث گرفتن رتبه سايت در نتايج موتورهاي جستجو باشد.

افزايش ميزان رضايت كاربران و بيماران قديمي از آيتم‌هايي است كه با طراحي سايت حرفه اي پزشكي مي‌توان در مدت كوتاهي به آن دست‌يافت.

نكات مهم در طراحي سايت پزشكي

در طراحي وب پزشكي بايد حتماً قسمتي را براي ثبت مجلات، اخبار و مقالات بروز تخصصي لحاظ كرد، كه اين موارد با طبقه‌بندي مخصوص مطالب پزشكي، باعث بهتر ديده شدن سايت شما خواهد شد.

در طراحي سايت پزشكي خود دقت كنيد كه ازنظر بصري و گرافيكي سايت را به‌گونه‌اي طراحي كنيد تا كاربران به‌محض مراجعه به سايت شما با حسي از اعتماد و آرامش به شما مواجه شوند. متقاضيان هنگامي به شما براي دريافت خدمات  مختلف مراجعه مي‌كنند كه از مدت‌ها قبل به تخصص شما ايمان آورده باشند و شكي از آن لحاظ نداشته باشند.

منبع:وب سايت ميزفابرچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۱۹:۰۹ توسط:مشاوره مديريت موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :