مشاوره مديريت مشاوره مديريت .

مشاوره مديريت

طراحي وب سايت پزشكي و پزشكان

علوم پزشكي دائما در حال پيشرفت ميباشد و كمبود اطلاعات در اين زمينه ميتواند افراد را دچار مشكل سازد. امروزه افراد بسياري در اينترنت به دنبال مشكل بيماري خود و يا اطرافيانشان هستند و چنانچه آن اطلاعات را در وب سايتي يافتند از آن استفاده نموده و حتي همه روزه به آن وب سايت سر ميزنند و آن وب سايت را به دوستان خود نيز معرفي مي نمايند.

در ايران پزشكاني كه وب سايت شخصي براي خود دارند و در آن از تخصص هاي خود سخن گفته اند انگشت شمارند.با تهيه اين وب سايت پزشكان ميتوانند بهتر از قبل بيماران خود را كنترل كنند و بيماران نيز براي رزرو وقت ميتوانند در وب سايت پزشك خود ساعت هاي خالي را مشاهده كنند.

امكانات بسياري ميتوان در اين نوع وب سايتها قرار داد از جمله اينكه امكان مشاوره رايگان از طريق پرسش و پاسخ ميتواند كمك بسياري به بيماران كند.شما ميتوانيد اين بخش را در راس كارهاي خود قرار داده وحتي يك نيروي كار براي اين قسمت استخدام نماييد تا با بيماران بصورت چت و يا با صدا ارتباط برقرار نمايد

ضمن اينكه درنظر گرفتن صفحه درباره ما و حتي تماس با ما ميتواند كمك شاياني به معرفي وب سايت شما كند. مجموعه پروگپارس اين اطمينان را به شما خواهد داد تا شما را در اين كسب و كار ياري نمايد.

همچنين يكي از قسمت هايي كه حتي ميتواند محبوبيت وب سايت شما را در موتورهاي جست و جو و گوگل تضمين نمايد تعبيه صفحه اخبار و خصوصا مقالات ميباشد.به اين دليل كه وجود تصاوير و متون و حجم بالاي اطلاعات باعث شناسايي بهتر وب سايت شما نزد گوگل و موتورهاي جست و جو ميباشد.

براي مثال كاربر ميتواند با تايپ كلماتي در حيطه كار شما از قبيل :مطب ، ليست پزشكان ، متخصص جراحي ، پزشك اطفال و…

ميتواند به سايت شما بعنوان اولين وب سايت در گوگل دسترسي داشته باشد.

در نهايت مهمترين بخشي كه امروزه در طراحي وب سايت پزشكي به آن توجه ميشود بخش ايجاد پرونده پزشكي براي بيماران ميباشد كه از طريق آن ميتوانند بصورت آنلاين با داشتن اطلاعات خود از قبيل نام كاربري و رمز عبور ، پرونده خود را مطالعه نموده  ويا حتي آن را به پزشكان ديگر نشان دهند.

عموما در چنين طراحي سايت ها ميتوانيد خدمات زير را ارائه دهيد:

 • طراحي صفحه وب براي تعيين وقت قبلي
 • طراحي صفحه وب پرداخت حق ويزيت بيمار از طريق درگاه هاي بانكي
 • طراحي صفحه وب براي مشاوره و پرسش و پاسخ آنلاين
 • طراحي صفحه وب براي قرار دادن مطالب و مقالات مربوط به پزشكي
 • طراحي صفحه وب براي امكان تععين وقت قبلي توسط بيمار
 • طراحي صفحه وب براي نمايش جديدترين اخبار پزشكي
 •  

  منبع:وب سايت پروگ پارس

     برچسب: ،
  امتیاز:
   
  بازدید:
  + نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۱۹:۱۱ توسط:مشاوره مديريت موضوع:

  ارسال نظر
  نام :
  ایمیل :
  سایت :
  پیام :
  خصوصی :
  کد امنیتی :