مشاوره مديريت مشاوره مديريت .

مشاوره مديريت

طراحي سايت پزشكان و مشاوره پزشكي

گسترش استفاده از رسانه ها علاوه بر افزايش اطلاعات افراد و بهره مندي از فوايد آن گاهي هم سبب بروز سوالات و نگراني هايي مخصوصا در حيطه سلامت و پزشكي مي شود. از طرفي پزشكان به عنوان متخصصان جامعه در حوزه پزشكي و درمان علاوه بر رسالتشان در امر درمان بيماران مي توانند نقش موثري در آگاهي مردم در حيطه سلامت و بهداشت داشته باشند. با طراحي وب سايت براي پزشكان و مشاوره پزشكي علاوه بر امكان اطلاع رساني علمي و تخصصي مي توان از مزاياي آمار بازديد بالا از وب سايت و تاثير آن بر معرفي پزشك و تخصص او نيز بهره جست.

در طراحي سايت پزشكان و مشاوره پزشكي طراحي بخشي جهت معرفي, تحصيلات و دوره هاي تخصصي گذرانده شده پزشك وجود دارد. همچنين بخشي با عنوان تقويم كاري و دربرگيرنده اطلاعات حضور پزشك در بيمارستان, مطب و دانشگاه در طراحي سايت پزشكان و مشاوره پزشكي طراحي مي شود.

بخش ديگري كه در طراحي سايت پزشكان و مشاوره پزشكي لحاظ مي شود بخشي براي ثبت نام و عضويت, دريافت وقت و امكان پرداخت اينترتي حق ويزيت است. بخشي هم براي پرسش, پاسخ و دريافت مشاوره در طراحي سايت پزشكان و مشاوره پزشكي راه اندازي مي شود. راه اندازي اين دو بخش در طراحي سايت پزشكان و مشاوره پزشكي براي افرادي كه بيشتر امور خود را با استفاده از اينترنت انجام مي دهند جذاب است و با استقبال رو به رو خواهد شد.

وجود بخش مقالات علمي و پزشكي در طراحي سايت پزشكان و مشاوره پزشكي مي تواند بازديد بيشتر كاربران و افزايش مدت زمان حضور در وب سايت و سئوي بالا را در پي داشته باشد. علاوه بر اين پياده سازي بخش اخبار جهت اطلاع رساني تازه هاي پزشكي و اخبار حوزه بهداشت و سلامت هم مي تواند افزايش آمار بازديد را همراه داشته باشد.

بخش ارتباط با ما شامل اطلاعات تماس, ادرس و نقشه روي گوگل مپ هم حتما بايد در طراحي سايت پزشكان و مشاوره پزشكي قرار داشته باشد.

برخي صفحاتي كه مي توانند در طراحي سايت پزشكان و مشاوره پزشكي وجو داشته باشد:
۱- معرفي
۲- تقويم كاري
۳- ثبت نام, دريافت وقت, پرداخت اينترنتي
۴- پرسش و پاسخ و مشاوره
۵- مقالات
۶- اخبار
۷- ارتباط با ما

ايده هاي فراكارا در نت را از فراكارانت بخواهيد. تماس بگيريد همراه شما خواهيم بود.

 

منبع:وب سايتkarait.comبرچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۱۹:۱۳ توسط:مشاوره مديريت موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :