مشاوره مديريت مشاوره مديريت .

مشاوره مديريت

طراحي وب سايت پزشكان


امروزه علم پزشكي همچون ديگر علوم، مدام در حال بروز شدن است و عدم وجود اطلاعات مربوطه مي تواند دشواري­هاي زيادي براي پزشكان و در كل عموم مردم ايجاد كند. اين مسئله اي تقريبا عادي است كه بسياري از افراد با توجه به بيماري خود و يا اطرافيانشان، وبسايت ­هاي مربوطه را جستجو و از طريق اطلاعات موجود در سايت يا برقراري ارتباط با پزشك مربوطه مشكل خود را مرتفع مي ­نمايند. حال در اين اثنا فرد در صورت بهره مندي ممكن است بارها به طراحي وب سايت پزشكي مراجعه يا به ساير افراد آن را معرفي كند.

اكنون در اين بازه زماني و در كشور ما اندكي از پزشكان داراي وب ­سايت پزشكي براي خودشان هستند تا بتوانند از اين طريق با بيماران خود تبادل نظر و اطلاعات داشته باشند. به همين علت تعدادي پزشك بين مردم محبوبتر و شناخته شده تر خواهند بود كه با دنياي اينترنت و كامپيوتر ارتباط بيشتري داشته باشند. به عنوان مثال اين افراد مي توانند نوبت دهي مطب خود را در وب ­سايت پزشكي, اطلاع رساني كنند. بيماران نيز با توجه به دسترسي به اينترنت در هر ساعت و زماني كه باشد مي توانند براي خود نوبت بگيرند.

از ديگر ويژگي هايي كه در طراحي وب سايت پزشكي پرسش و پاسخ اينترنتي است. به دليل اينكه بسياري از مراجعه كنندگان در كل يك سري سوال ­هاي مشتركي در ذهن خود دارند،  مي توانند قبل ار برقراري تماس تلفني با مطب, از طريق پرسش و پاسخ جواب خود را بگيرند. حتي در صورت اضافه نمودن مقداري چاشني خلاقيت مي توان فردي را به عنوان كسي كه از طريق كامنت يا پاسخگوي صوتي بيماران را راهنمايي كند در اين قسمت به كارگيري كرد تا سرعت سرويس دهي به بيماران افزايش پيدا كند.

معرفي محل كسب  و كار يا همان مطب پزشك و صفحه درباره ما و همينطور تماس با ما مي­تواند از ديگر بخش هاي استراتژيك طراحي وب سايت پزشكي و ارائه اطلاعات به مشتريان باشد. در واقع از طريق چنين درگاه هايي مي توانيد خود را بهتر و بيشتر به مشتريان خود معرفي نموده و از آن ها بخواهيد شما را به دوستانشان معرفي كنند و به توسعه كسب و كار شما كمك كنند. ترديد نداشته باشيد مجموعه هيركان وب در اين زمينه براي شما پيشنهادهاي خلاقانه و جالبي خواهد داشت تا بتواند در موفقيت كسب و كارتان شما را ياري دهد.

از ديگر بخش هاي كاربرپسند كه مورد نياز وب سايت شما براي بازديد كنندگانتان خواهد بود قسمت اخبار و همچنين مقالات مي ­باشد. در رابطه با رشته هاي علوم پزشكي هر روزه مقالات متنوع و بسيار زيادي نوشته خواهد شد. البته شما مي ­توانيد كاربرانتان را به مقاله هاي قديمي­تر نيز ارجاع دهيد. وجود اطلاعاتي از اين دست و همچنين  متن ها و تصاوير باعث خواهد شد كه موتورهاي جستجوگر همچون گوگل وب سايت شما را بهتر شناسايي كرده و رتبه اي با ارزش تر به طراحي وب سايت پزشكي شما اختصاص دهد. بنابراين در جستجو بهتر ديده خواهيد شد. مثلا كاربران سايت با تايپ نمودن كلماتي چون برترين پزشك, ليست مطب پزشكان قلب, متخصصين جراحي مغز و اعصاب, پزشك داخلي  و …. ميتواند به عنوان اولين  طراحي وب سايت پزشكي جستجو شده و در اولين صفحه گوگل به شما دسترسي داشته باشد. بنابراين بازديد كنندگان  ميتوانند به مشتريان و مراجعه كنندگان (بيماران) شما تبديل شوند.

همچنين در يك طراحي وب سايت پزشكي مي توان پرونده الكترونيكي پزشكي ايجاد نمود. بطوريكه كاربر در هر زمان وهر مكان  بتواند به صورت آنلاين و تنها با دانستن نام كاربري و كلمه عبور خود به پرونده پزشكي دسترسي پيدا كرده  و آن را مورد بازبيني قرار دهد و يا هر استفاده ديگري از آن بنمايد مثلا به پزشك ديگري نشان دهد. بنابراين امروزه كاربران به دنبال سرويس هايي از اين دست هستند كه مطمئنا در وب سايت شما همه اينها را خواهنديافت.

خدمات موجود در طراحي سايت پزشكي

معولا در چنين طراحي وب سايت هايي ميتوانيم چنين سرويس ها و خدماتي را ارائه دهيم كه عبارتند از :

  • طراحي و ساخت صفحه وب سايت با عنوان  رزرو و تعيين وقت
  • طراحي و ساخت صفحه وب سايت با عنوان  پرداخت از طريق درگاه­ هاي بانكي مانند ملي و تجارت و كارآفرين و…
  • طراحي و ساخت  صفحه وب سايت تحت عنوان  مشاوره آنلاين پزشكي
  • طراحي و ساخت صفحه وب سايت با عنوان  ثبت و دريافت  مقالات و اخبار  روز دنياي پزشكي
  • طراحي و ساخت صفحه وب سايت با عنوان  ثبت نام كاربران براي تعيين وقت پزشك
  • طراحي و ساخت صفحه وب تحت عنوان نمايش تازه هاي دنياي پزشكي و جديدترين متدهاي درماني

و بسياري از سرويس ­هايي كه در اين حوزه جاي داشته باشد براي رونق كسب و كار را در وبسايتتان قرار دهيم.
بنابراين  در صورت تمايل به دريافت سرويس در صفحه پيش فاكتور آنلاين وب سايت ما مي توانيد شرايط قيمتي را با توجه به كسب و كارتان برآورد كرده و تصميم بگيريد.
علاوه بر اين در صورت داشتن سوال در هر زمينه اي ميتوانيد با شماره تلفن هاي مربوطه كه در بالاي وب سايت وجود دارد با ما تماس گرفته و يا با مطالعه صفحه پرسش و پاسخ تمامي ابهامات خود را رفع نماييد. ما هميشه همراهتان هستيم.

 

منبع:hirkanweb.comبرچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۱۹:۱۵ توسط:مشاوره مديريت موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :